Kabaka123
26.10.23,06:41
V práci máme win 11, ktorý nemá možnosť vybrať - nezoskupovanie ikon na paneli úloh. Tak som našla utilitu, ktorou som to oblafla. StartAllback. Ale vypršala mu skúšobná doba. Viem, že sú iné free alternatívy. Problém, je, že máme bloknutú inštaláciu programov. Z nejakého dôvodu StartAllback aj napriek tomu bolo možné inštalovať. Neviete ešte o nejakej inej utilite, ktorú by bolo možné nainštalovať bez povolenia správcu-admina?

DOPLNENIE
Teraz som zistila jednu vec. Že aj po skúšobnej dobe bude StartAllBack funkčný, ale v obmedzenom režime.
Tak je to vyriešené.

If you don't activate it with license number you bought within 30 days, it will still work, but in limited mode: Start Menu will be blank and sad; every boot you'll be nagged about evaluation period over.

Ak ho neaktivujete s licenčným číslom, ktoré ste si zakúpili do 30 dní, bude stále fungovať, ale v obmedzenom režime: Ponuka Štart bude prázdna a smutná; pri každom spustení budete naštvaní na skúšobné obdobie.
ivka70
26.10.23,05:00
Nerobila by som to, zamestnavatel je zodpovedny za nainstalovany SW na firemnych PC a pri kontrole moze kvoli tvojmu nelegalnemu SW (aj keby sa ti ho podarilo zinstalovat) dostat paradnu pokutu.
Presne preto obmedzuje spravca instalaciu akychkolvek programov. Zvycajne mozes pustit to, co sa neinstaluje, len rozbali a spusta. Ale to riziko je aj pri takomto spustemom SW.
Nandrolon
26.10.23,05:31
Ak by to bola freeware verzia, nemohla by tomu uplynúť žiadna skúšobná doba. Skôr to bola shareware alebo trialware verzia. PS: nejde ti napísať správa s odkazom na stiahnutie portable verzie, tak nič.
bodliak
26.10.23,06:00
Niekto má zase problém s porozumením písaného textu.
Ona hľadá alternatívu, ktorá je freeware.
Nandrolon
26.10.23,06:06
Áno, v rýchlosti som si myslel že hľadá alternatívu na daný freeware, tak som jej chcel poslať funkčný link na fungujúci StartAllback plnú patchnutú verziu.
Kabaka123
26.10.23,06:07
StartAllBack som po uplynutí skúšobnej doby odinštalovala, aby zamestnávateľ nemal problém. Teraz hľadám inú freeverziu, ktorú by som mohla nainštalovať bez povolenia správcu-adminu. StartAllBack sa dá nainštalovať, neviem prečo.
Nandrolon
26.10.23,06:12
Ak nemáš práva administrátora, tak nenainštaluješ nič, teda ani freeware verziu, ktorá má rovnakú inštaláciu ako plná verzia, akurát je zdarma.
Musela to byť jedine portable verzia, ktorá sa neinštaluje, ale iba spustí.
Nandrolon
26.10.23,06:19
máš to tam a drž sa návodu.
misoft
26.10.23,13:07