jurajf19
05.11.23,19:31
Dobry den, po cca 7 rokoch mi prestal kurit cely radiatorovy okruh, skusal som aj odvzdusnovat, to by malo byt v poriadku. Vcera som v uvedenom okruhu dopustal vodou este 2 radiatory, ktore boli zapojene, len neboli natlakovane vodou, dufal som ze aspon tie budu kurit, kedze neboli pouzivane, takze by teoreticky nemali byt upchate ventily. Radiatory , ktore som natlakoval su v poradi hned za rozvadzacom.

S rozvadzaca idu spolu tri okruhy a nefunguje len ten jeden. Ostatne kuria v pohode. Mam podozrenie na vstupny ventil na spiatocke do rozvadzaca, kedze vstup do okruhu mam horuci a spiatocku-trubku mam studenu.
Taserda
06.11.23,12:19
Pred tým ventilom odpúšťaj vodu trebárs aj cez odvzdušňovak či sa teplo dostane ďalej. Ak áno tak ventil je asi problém, ne je okruh. Vypustenu vodu treba priebežne dopĺňať.
jurajf19
06.11.23,16:05
Dnes som skúsil prehodiť dva okruhy na spiatočke medzi sebou, bohužiaľ nič sa nezmenilo, chyba ostala. Takže ventil v rozvadzaci na spiatocke je OK. Ostáva mi teda preplachnut trubku na spiatočke na ne funkčnom okruhu.