papalamartin@yahoo.com
18.11.23,11:05
Dobry den prosím Vas potreboval by som pomoct. Potreboval by som presuvat hodnoty z harku 1 a harku 3 do harku 2 tak aby bolo vedla seba (isli subezne). Lenze ked mam takyto zdrojovy kod ktory tu pripnem tak mi to robi paseku prvy hodnoty su v poriadku lenže tie ostatne robia paseku posunu sa o x nižie nechapem preco.
dakuje za rady tu je kod
Sub ALL()

Workbooks("ma.xlsm").Activate
Hárok1.Select
Range("j2:o2").Copy

Hárok2.Select
Range("a10000").End(xlUp).Offset(1, 0).Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues

Hárok3.Select
Range("h3:m3").Copy

Hárok2.Select
Range("g10000").End(xlUp).Offset(1, 0).Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues

Application.CutCopyMode = False

Application.OnTime Now + TimeValue("00:30:00"), "ALL"

End Sub
elninoslov
18.11.23,19:15
Pr.



EDIT:
Pridal som aj PQ spojenie tabuliek (nie Tabuliek) do jedného listu pomocou PQ, na základe dotazu v komentároch.
papalamartin@yahoo.com
19.11.23,11:11
dakujem krasne vyskusam a ešte mam otazku. Neviem ci sa to da lebo som to pozeral vsade ale možno tu budete vediet. Chcem vložit data z viacerych stranok do jedneho harku ukazuje mi chybu 3 tabulky viem spravit a jedna mi nejde. Robim to cez power query. neviete nejaky trik ako to vsetko spojit a vložit do jedneho harku ? ci je to nemožne a mam sa zmierit s tym že budem mat viac harkov. Dakujem za odpovede. popripade nejaky link kde by som si to mohol pozriet dakujem.
elninoslov
19.11.23,13:37
Musíte priložiť prílohu, aby sme videli, ako to vyzerá. Či sú to tabuľky alebo Tabuľky. Ak tabuľky, aké je odsadenie. Formáty, požadovaný výsledok, názvy stĺpcov, počet tabuliek/Tabuliek, ... na všetkom záleží. Určite sa to urobiť dá.

EDIT: Príklad PQ máte v mojom 1. poste.
elninoslov
14.12.23,07:31
No vidím, že Vám pred mesiacom neukázalo, že bola pridaná príloha, páč nie je stiahnutá. Tak píšem koment, to Vám snáď príde upozornenie. Len zo zaujímavosti, či to bolo to, čo ste chcel...