Ketrin235
23.11.23,17:09
Potrebujem vyriešiť nasledujúcu situáciu. Mám dva zamestnania na plný úväzok, som tehotná a začiatkom apríla by som mala ísť na MD. Zamestnanie c.1 je môj primárny zdroj príjmu, zamestnanie c.2 je menší zdroj príjmu a je fyzicky náročnejšie. V zamestnaní c.1 mi nemajú problém vyjsť v ústrety a môžem mať 100% home office až do nástupu na materskú, podľa toho ako budem potrebovať. V zamestnaní c.2 nemám žiadnu možnosť HO a fyzicky už pre mňa bude náročné tak potrebujem zistiť, či existuje spôsob ako by sa dalo v zamestnaní c.2 ísť napr na PN od januára a v druhom zamestnaní pokračovať až do nástupu na MD. Výpoveď zo zamestnania c.2 dávať nechcem, lebo v budúcnosti ho budem potrebovať, ale oni aktuálne nedokážu pochopiť že v mojom stave už nezvladam toľko koľko by chceli tak hľadám legálny spôsob ako mat od nich pokoj skôr než pôjdem na MD. Dá sa niečo také ? PN v jednom zamestnaní z dôvodu že je náročné a v druhom pokračovať lebo môžem robiť aj z postele ?
veronikasad
24.11.23,05:16
Odkedy trvá pracovný pomer v oboch zamestnaniach? Vznikne ti nárok na materské od oboch zamestnávateľov?
Ketrin235
24.11.23,11:48
zamestnavatel c.1 uz 10r, zamestnavatel c.2 4 roky, cize u oboch mam narok
Jana Motyčková
24.11.23,11:57
O PN rozhoduje lekár, teoreticky je možné, že prizná PN v jednom právnom vzťahu a druhom nie, ale je to neobvyklé. Ak by išlo o prácu, ktorá je pre tehotné zakázaná alebo získate lekársky posudok, že nemôžete vykonávať doterajšiu prácu kvôli ohrozeniu tehotenstva, zamestnávateľ by vás musel preradiť na inú prácu, alebo obmedziť problematickú prácu (príp. so znížením príjmu + by ste dostávali vyrovnávaciu dávku)..