Bizzy
15.12.23,08:43
DObrý deň,
prosím Vás o radu ako poslať podnet, čo všetko by mal obsahovať, prípadne nejaky vzor na sociálku, ak ex často bezdôvodne necháva naše spoločné dieťa doma a nedáva ho do školy. Ked ho necha doma tak stane sa ze nakoniec sa s nim uci moja polovicka alebo si ho berie ex do prace....Vobec nema zaujem ho davat do skoly tak ako sa patri. Zevraj zvazuje mu dat individualnu vyucbu s cim my nesuhlasime. Mame vsetky datumy kedy v skole nebol ako aj spravy ked bola s nim namiesto skoly v praci. Dakujem
Chobot
15.12.23,07:49
A ty máš čo? Dcéru, alebo syna? Lebo raz píšeš: nedáva ho, ho nechá, s ním, zvažuje mu... a potom v škole nebola, kedy bol s ňou...

A tu ti asi neporadíme, lebo nepoznáme všetky okolnosti. Napr. kto má dieťa v starostlivosti?

A čo tým chceš dosiahnuť?
Bizzy
15.12.23,08:04
Ospravedlnujem sa za preklepy, uz mam opravene. Matka-ex ma zverene dieta do starostlivosti. Ja sa s nim stretavam podla nariadenia sudom. Zial nie kazde manzelstvo sa rozide v dobrom a doplacaju na to deti. Ex robi naprieky vo vsetkych oblastiach. Zvazujem podat podnet z toho dovodu, pretoze ja sa o dieta zaujimam, zalezi mi na jeho vzdelani ako aj psychickej pohode. Kedze dohovaranie nepomaha a robi si sama co chce, tak chcem dat podnet na to, ze zanedbava takto maleho skolsku dochadzku a nedava ho do skoly. Je to cire zufalstvo a v podstate ja s tym nic ine neviem urobit a mozno vyssie organy budu vediet a bude to mat ucinok. V pripade ak by sa to eskalovalo stale dalej, bude to aspon dalsia vec k tomu, ak by sa ziadalo o zmenu zverenia starostlivosti.
Negoce
15.12.23,08:23
požiadaj o striedavú starostlivosť
veronikasad
15.12.23,10:15
Kontaktoval si triednu učiteľku? Koľko rokov má dieťa?
ivka70
15.12.23,10:57
Podnet na socialku kvoli neplneniu povinnej skolskej dochadzky dava skola, ta musi vyhodnotit, ci dieta vynechava skolu bez dovodu alebo nie. Komunikuj so skolou, ako to vidi ta.
red john
15.12.23,11:26
Podnet na socialku moze dat
- riaditel skoly
- fyzicka osoba
Samozrejme, ze zalezi od roznych okolnosti.