Ada188
05.10.06,10:20
Zdravím,
máte niekto skúsenosti s týmto strojom? Potrebujem zhodiť a spevniť hornú časť tela a hlavne bruško.
tiny77
05.10.06,09:31
osobne mam skusenost, ze hlavne potrebujes pevnu volu a pravidelnost cvicenia. naradia a cvicebnych strojov a fit loptu a ciniek mam doma dost. bohuzial mam malo pohonnych hmot na nastartovanie mojej pevnej vole. ale snad sa mi to uz teraz podari :rolleyes: cize moj nazor: na stroji nezalezi.
duficek
05.10.06,09:57
rosemary
05.10.06,10:26
Tak, ako píše Tinka, ja mám doma hotovú telocvičňu, ale snahu žiadnu, takže sú to pre mňa pomerne drahé a nepekné bytové doplnky.
Ada188
05.10.06,12:10
hmm tak to ste ma velmi nepotesili... momentalne som tak spravne nastartovana, no predpokladam, ze ma to nadsenie coskoro prejde a po tychto riadkoch a vasich skusenostiach to asi vzdam....
Do posilky a na aerobic velmi chut chodit nemam a hlavne ked bude zima, tak som si myslela, ze bude rozumnejsie zadovazit si nejaky stroj domov...
tiny77
05.10.06,14:18
hmm tak to ste ma velmi nepotesili... momentalne som tak spravne nastartovana, no predpokladam, ze ma to nadsenie coskoro prejde a po tychto riadkoch a vasich skusenostiach to asi vzdam....
Do posilky a na aerobic velmi chut chodit nemam a hlavne ked bude zima, tak som si myslela, ze bude rozumnejsie zadovazit si nejaky stroj domov...
oooo tak to som vazne nechcela takto ta odradit :(
na posilku a aerobic chut nemam ani ja. plavat ideme raz za 3 tyzdne, a este ma bavi squash vo dvojici.
ak Ti smiem poradit - este si skus zohnat nejaku cvicebnu kazetu. pri tej sa mi totiz dari zotrvat najviac. nestoji ma to nic (iba spominanu pevnu volu) ;)
Pri pevnej voli mi pomaha urobit si este denny rezim - nacisto taky, ako sme mavali v skole. :cool: a striktne don zahrnut i tu hodinu - dve hodiny cvicenia tyzdenne. takto cvicievam ja, kolegyni staci 15 min. denne. :eek: :rolleyes:
takze - ak chces - kludne si king gym kup, ale skor ci neskor budes mat doma o jednu haraburdu navyse. :o
a este jedna rada, na ktoru myslim kazdy rok. ak chcete vyzerat v plavkach dobre, je fajn, ak na leto zacnete mysliet uz v oktobri. ;)
tak vela stastia a hlavne pevnej vole.
baby, musime sa podporovat :eek: :D
VERONIKA6
09.10.06,07:43
Máte niekto Gyng gym? Včera som si ho kúpila, synovia mi ho zložili a po dôkladnom preštudovaní návodu som zistila, že pri popise rôznych cvikov je napísané viď obrázok na strane a strana nie je. Čiže nemám obrázky. Ak niekto máte, poskytnete?