Taynee
10.01.24,07:52
Ahojte, potrebujem zobrať menší úver na rekonštrukciu bytu. Asi by to bolo najlepšie riešiť hypo úverom. Nepoznáte dobrého finančného poradcu z KE, ktorý by mi porovnal ceny a poradil najlepšie podmienky? Mne vychádza najlepšie momentálne Prima banka, ale môžem sa mýliť a zdvihne sa mi cena na poplatkoch ( spracovateľský, znalecký posudok, kataster ). Ďakujem za vaše tipy.
duves
10.01.24,07:07
Ak chceš malý uver, prečo cez HU? Je tam potom založne pravo banky. Nie je lepšia volba cez spotrebak, nezabezpečený?
Taynee
10.01.24,07:23
Nepodme prosim polemizovat. Maly uver znamena 30 000 - 40 000 eur a spotrebak ma zabije vyskou urokovej sadzby a kratkou dobou splatnosti. Mas kontakt na financneho poradcu?
duves
10.01.24,08:15
Skús na modrom koniku, mne príde, že tie ich odpovede su celkom dobré. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/financna-poradna/
Taynee
10.01.24,10:12
nie dakujem, MK nie je pre mna cesta
Negoce
10.01.24,13:30
osobná skúsenosť?
pred 2,5 rokmi som brala hypotéku (na kúpu bytu), samozrejme cez realitnú kanceláriu (predávajúci trval na RK), odporúčal mi aj finančného poradcu, ktorého služby som nevyužila, prečo?
tým, že mám účty v TB, tá mi ponúkla HÚ s 0,90% s 5 ročnou viazanosťou, to mi nemohol ponúknuť nik iný (ostatné banky som si pozrela, nikde inde som nič lepšie nenašla)