Pomoocc
18.01.24,19:10
Zdravim vsetkych prosim o pomoc podal som odpor proti platobnemu rozkazu na nespravnom formulari a tym ten odpor odmietli ako sa mozem voci tomu branit
Chobot
18.01.24,19:46
Neviem, či na odpor proti platobnému rozkazu existuje nejaký formulár, ale skôr si myslím, že odpor ti zamietli z obsahových dôvodov, nie formálnych. Pokiaľ viem, tak odpor proti plat. rozkazu môžeš napísať aj na prázdnu A4 papier. Dôležité je, ako zdôvodníš odpor a aké dôkazy doložíš.

Ak si v odpore napísal, že podávaš odpor "lebo medveď", tak jasné, že ti ho zamietli.

S týmto ti na porade asi nepomôžeme. Ak to chceš riešiť, tak si musíš zaplatiť advokáta. Ak si odpor podával sám, tak to bola možno chyba, mal si si za to zaplatiť profesionála.
Pomoocc
19.01.24,05:30
Bolo to posielane mojim advokatom elektronicky cez justice a vyjadrenie prislo z BB ze odpor bol podany na zlom formulari preto bol odpor zamietnuty.
Tweety
19.01.24,05:57
Ak si odpor podával cez advokáta, potom sa obráť priamo na neho.
Pomoocc
19.01.24,06:11
Pytam sa tu preto ci ste sa s tym nahodou nestretli ze vam zamietli odpor kvoli formalite a ak ano ako ste to riesili.
Kedze po zamietnuti odporu je platobny prikaz pravoplatny
ivka70
19.01.24,06:21
Tak reklamuj u svojho advokata ....
buchač
19.01.24,06:26
Pomoocc (Dnes 07:30) Bolo to posielane mojim advokatom elektronicky cez justice a vyjadrenie prislo z BB ze odpor bol podany na zlom formulari preto bol odpor zamietnuty.
=========================
Vymeň advokáta....
Pomoocc
19.01.24,06:42
To ale neriesi situaciu toho ze to budem musiet zaplatit aj ked je platobny rozkaz uplny blud.
ivka70
19.01.24,06:44
Tak ziadaj advokata, nech to zaplati, kedze on urobil chybu. Ty mozes reklamovat aj jeho pracu, za ktoru si predsa zaplatil.