Ivik300
21.01.24,10:07
dobry den chcel by som sa spytat ako postupovat pri stratenom Iphone teraz sa chcem prihlasit do noveho telefonu no pyta mi overenie cize nemozem ho potvrdit kedze overenie je troba potvrdit na stratenom iphone a ked dam druhy sposob tam mi chce odoslat SMS cize ta je tiez v telefone
red john
21.01.24,09:21
Ivik300
21.01.24,09:36
dakujem skusal som aj to ale ked sa chcem prihlasit pyta odomna kod SMS ktory chodi na Sim kartu v stratenom telefone
buchač
21.01.24,09:54
dobry den chcel by som sa spytat ako postupovat pri stratenom Iphone teraz sa chcem prihlasit do noveho telefonu no pyta mi overenie cize nemozem ho potvrdit kedze overenie je troba potvrdit na stratenom iphone a ked dam druhy sposob tam mi chce odoslat SMS cize ta je tiez v telefone

dakujem skusal som aj to ale ked sa chcem prihlasit pyta odomna kod SMS ktory chodi na Sim kartu v stratenom telefone
Oba príspevky majú súvis...a preto sa pýtam.

Chceš sa prihlásiť do nového telefónu ako takého ?
Alebo sa chceš prihlásiť do tých svojich aplikácií ?
Lebo ono je to solídny rozdiel.
Alebo mi chceš tvrdiť, že pod novou SIMkou sa neprihlásiš do nového mobilu, čiže ten je bez starého kódu nefunkčný ?
Prečo sa neprihlasuješ cez Email ???

P.S.:
To je to fantastické zdieľanie - mať všetko pod jedným účtom. A keď príde k nejakému problému, tak je majiteľ na totál v prdely.
Ivik300
21.01.24,10:00
no vsak prave ze ani do emailu sa mi nejde prihlasit lebo par krat som sa siel cez pocitac prihlasit na email a musel som potvrdit na telefone ze som to ja ze sa tam chcem prihlasit takze teraz nemam iphone ale mam android a tam ked si chcem stiahnut niejaku apku musim sa prihlasit
občasník
21.01.24,11:45
dobry den chcel by som sa spytat ako postupovat pri stratenom Iphone teraz sa chcem prihlasit do noveho telefonu no pyta mi overenie cize nemozem ho potvrdit kedze overenie je troba potvrdit na stratenom iphone a ked dam druhy sposob tam mi chce odoslat SMS cize ta je tiez v telefone

A ty si po strate telefónu menil aj telefónne číslo? A to načo? Alebo potom nerozumiem tomu, čo si napísal, že SMS chodí na SIM v stratenom telefóne...

A toto si po strate už urobil? https://support.apple.com/sk-sk/HT201472

Som sa celkom stratil v tom tvojom "probléme"...
Ivik300
21.01.24,11:50
nie nemenil som este som ani kde nemal ist menit kedze predajne su zatvorene
občasník
21.01.24,12:00
nuž, ak nemáš po ruke žiadne veľké obchodné centrum, kde sú predajne otvorené aj počas víkendov, tak budeš musieť počkať na pracovný deň - ale... nestrácaj čas a volaj na zákaznícku linku a nechaj si zablokovať stratenú SIM kartu, ak je registrovaná na teba... Operátor ti potom za poplatok vydá novú s rovnakým telefónnym číslom - len treba o to požiadať.

Dovtedy sa budeš musieť zaobísť bez e-mailu a bez obchodu na svojom Androide...