silvinka995
24.01.24,11:17
Sme 6 bytová jednotka, revízna spoločnosť u nás vykonala revíziu plynu, faktúra 600€. Technik bol na mieste asi 15min, prebehla len kontrola v spoločných častiach domu. Je táto cena v poriadku?
Negoce
24.01.24,10:41
pozrite si predchádzajúcu revíziu - fakturáciu , cenovú ponuku, cenník plynára......reklamujte faktúru (dávali ste objednávku? aká bola cenová relácia stanovená na obj.?)
silvinka995
24.01.24,11:02
Bytový dom na dedine, nikdy sa tu nerobili žiadne revízie. Len pár rokov máme Spoločenstvo. Revízna spoločnosť SR, chodili kontrolovať bytové domy, či majú revízie. A mali so sebou aj revizneho technika, tak som dala súhlas ako predseda. No cena sa mi zdá privysoká. No proste psychologický nátlak podomových predajcov. Myslela som, že musím podpísať. Až potom som začala rozumne uvažovať, no už s tým asi nič nespravím.
buchač
24.01.24,11:03
Aké sú ceny ?
...a to sa teraz pýtaš ?
Nie je neskoro, keď už je po výkone práce a bola vystavená faktúra ?

Či je alebo nie je cena v poriadku, to už je teraz jedno.
Zodpovedný jedinec si mal zistiť cenovú ponuku pre zadaním objednávky.
Len dúfam, že mi nebudeš chcieť nahovoriť, že vám nebola poskytnutá cenová relácia...

Teraz už neostáva nič iné, ako faktúru zaplatiť....teda, ak sa nechcete ťahať po súdoch s neurčitým výsledkom.
Negoce
24.01.24,11:08
robíte účtovníctvo pre plynára, pozriem podobné faktúry......
čo presne fakturoval?
silvinka995
24.01.24,11:32
Hej už je to jedno, moja chyba, teraz to mám v hlave. Žiadna objednávka, pán zaklopal pri dverách. Ceny som chcela vedieť do budúcna. Faktúra už je uhradená.
silvinka995
24.01.24,11:46
Revízia plynu, takže tlak v potrubí, či neuniká plyn atď len kontrola a merania potrubia v spoločných častiach bytového domu.