trojanhorse
25.01.24,11:58
Ahojte, moja sro je neplatca DPH a prevádzkuje malý eshop. V decembri sa stratila zásielka posielaná cez Packetu. Spustilo sa reklamačné konanie, výsledkom čoho bolo uznanie reklamácie zo strany Pacekta.

Následne som bol vyzvaný, aby som predložil nadobúdaciu faktúru na stratený tovar a aby som vystavil štandardnú faktúru na Packetu bez DPH.

To som spravil 2.1.2024 so štandardnou splatnosťou 14 dní. Samozrejme, faktúru mi uhradili po splatnosti, konkrétne dnes 25.1.2024.
Ale čo ma najviac trápi je to, že mi bola preplatená iba suma bez DPH. Ale ja som dodávateľovi predsa zaplatil sumu s DPH. Teraz mám škodu vo výške 20%. To čo je za blbosť? Prečo mám byť ja stratový za ich pochybenie? Kde a ako si viem tých 20%, čo mám škodu, uplatniť?

Ďakujem za každú radu.
Tweety
25.01.24,11:20
Nie je to blbosť. Náhrada škody nie je predmetom dph. Bola ti spôsobená škoda v plnej výške faktúry za tovar, preto si mal uplatniť celú hodnotu strateného tovaru, ktorý si fakturoval. Napíš nám, koľko si fakturoval za tovar a koľko za škodu. Zrejme tam si urobil chybu.
trojanhorse
25.01.24,11:26
Nákupná cena strateného tovaru, bola 136,94€ s DPH. Packete som vystavil faktúru na 136,94€ čo mi vrátili, že im mám fakturovať nákupnú cenu bez DPH, čiže 114,11€. Nejde o veľa peňazí ale o princíp.
Tweety
25.01.24,11:59
Pre teba bola nákupná cena spolu aj s tou dph, kedže nie si platiteľom dph.
Negoce
25.01.24,12:05
deklaroval si Packete, že nie si platiteľ DPH?
trojanhorse
25.01.24,12:33
Áno, hneď ako som im poslal faktúru, mi odpísali toto:

faktúra nesmie obsahovať DPH a je vystavená v nákupnej cene tovaru bez DPH, nakoľko náhrada škody za stratený tovar nie je predmetom dane v zmysle § 2 zákona o DPH a preto nie je dôvod k jej cene uplatňovať DPH.
Negoce
25.01.24,12:34
toto platí pre platiteľa DPH
kn-alka
25.01.24,12:35
tak im odpíš, že NIE SOM PLATCA DPH, k cene tovaru som neuplatňoval DPH