kopretinka
30.01.24,19:31
Už pred nejakým časom som si všimla,že mi blbne YT.Vpravo,kde sú náhľady videí,tak tie popisy k nim vôbec nesedia.Dnes som pozerala české video o mrazení potravín,a sú pod ním divné komentáre.Časť ako keby patrila k videu,ktoré som pozerala predtým.Nechápem.Dám sem link na video,ktoré som pozerala a screenshoty komentárov.
https://www.youtube.com/watch?v=j4SyVm50t9U
kukučka
30.01.24,19:35
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
kopretinka
30.01.24,19:41
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
ivka70
31.01.24,06:09
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
kopretinka
31.01.24,10:26
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
no tak som to urobila.....som zvedavá,čo to spravilo,okrem odhlásenia zovšadiaľ a vymazania vyhladávania na googli....
kopretinka
31.01.24,10:33
super,tak zatiaľ sa neviem prihlásiť do FB,IG ani weversu.....z YT ma neodhlásilo
kopretinka
01.02.24,14:48
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
nepomohlo,iba mi to rozj****o FB
ivka70
01.02.24,17:46
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
nepomohlo,iba mi to rozj****o FB
ty si si vymazala aj ulozene hesla a pristupy ? gratulujem :)
a youtube si zjavne vynechala, mas ho niekde medzi privilegovanymi webmi, ktore to obchadza ....
misoft
01.02.24,21:18
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
nepomohlo,iba mi to rozj****o FB
No - u toho YT, Gmail, Google, Google Disk - teda všetko od Google - stačí JEDNO prihlásenie - do Gmailu a máš prístup k ostatným. Čo sa týka ostatného - nože - pozri sa do Nastavenia (neviem aký prehliadač používaš) - tie tri bodky - Heslá a automatické doplňovanie - Správca hesiel - pokiaľ v prehliadači máš nastavené automatické ukladanie hesiel - tak si ich tam nájdeš (teda i do FB, IG......
A pokiaľ sa chceš zabezpečiť - doinštaluj si KeePass - do neho dáš všetky prístupové údaje k všetkým stránkam s heslom a potom si len určíš len hlavné heslo pre Keepass (a ten si radšej niekde zálohuj - hoci aj na papierik. A Keepas ti bude automaticky prihlasovať. Pokiaľ neotvoríš KeePass - neotvorí ani ostatné stránky, aj keby si vedela heslá.
https://www.csirt.gov.sk/postup-ako-pouzivat-keepass.html
kopretinka
02.02.24,19:41
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
nepomohlo,iba mi to rozj****o FB
ty si si vymazala aj ulozene hesla a pristupy ? gratulujem :)
a youtube si zjavne vynechala, mas ho niekde medzi privilegovanymi webmi, ktore to obchadza ....
nie,to som nevymazala,do všetkých eshopov,do bánk,do googlu.... a všade inde som sa prihlásila normálne,len hentomu,čo patrí pod Metu, drbe.Prehliadač si pamätá heslá a napriek tomu mi FB neberie mail a heslo,pod ktorým som prihlásená
kopretinka
02.02.24,19:43
Bez problémov, aj komentáre, posledný je poľský. Nemáš vírus?
nie.....keď som obnovila stránku,tak už to bolo normálne
Odporucam vymazat historiu prehliadania a cookies.
Bude to problem tvojho prehliadaca.
nepomohlo,iba mi to rozj****o FB
No - u toho YT, Gmail, Google, Google Disk - teda všetko od Google - stačí JEDNO prihlásenie - do Gmailu a máš prístup k ostatným. Čo sa týka ostatného - nože - pozri sa do Nastavenia (neviem aký prehliadač používaš) - tie tri bodky - Heslá a automatické doplňovanie - Správca hesiel - pokiaľ v prehliadači máš nastavené automatické ukladanie hesiel - tak si ich tam nájdeš (teda i do FB, IG......
A pokiaľ sa chceš zabezpečiť - doinštaluj si KeePass - do neho dáš všetky prístupové údaje k všetkým stránkam s heslom a potom si len určíš len hlavné heslo pre Keepass (a ten si radšej niekde zálohuj - hoci aj na papierik. A Keepas ti bude automaticky prihlasovať. Pokiaľ neotvoríš KeePass - neotvorí ani ostatné stránky, aj keby si vedela heslá.
https://www.csirt.gov.sk/postup-ako-pouzivat-keepass.html
odpovedáš na niečo,s čím nemám problém,prehliadač si pamätá heslá
misoft
03.02.24,05:05
odpovedáš na niečo,s čím nemám problém,prehliadač si pamätá heslá
Tak potom v poriadku - na FB by si sa mala ľahko prihlásiť. Cookies je o niečom inom. Cookies (koláčiky) - je záznam v PC o prístupe k určitej web stránke, aby sa znova nemusel overovať prístup. Ale prihlasovanie - ak sa preruší spojenie s určitou stránkou - niektoré automaticky odhlasujú po určitom čase a musíš sa prihlásiť znova, iné (s cookies) aj odhlásia, ale po opätovnom príchode automaticky prihlásia bez toho, aby sa musel na tom užívateľ aktívne podieľať.
Pozn. ak sa prihlásim na Poradu, YT, Google,(na FB, METU nechodím a ani tam nemám účet, moja 3/4 ale hej a s cookies jej to funguje) - odídem z nich a po určitej dobe znova tam vleziem - stále som "prihlásený". V tvojom prípade stačí len jeden chybný znak a hneď je problém.
PotPalo
13.03.24,20:46
Na youtube vládne tvrdá selektívna cenzúra. Komentáre sa zobrazujú každému iné, podľa toho kto je prihlásený a akú mal aktivitu. Napríklad svoje komentáre vidíte, ale ostatný ich tam nemusia vidieť, pokiaľ sa nepáčili cenzúre a vy o tom nemáte ani tušenia. Je to poznať aj podľa počtu komentárov, že to nesedí. A Keď to ešte trochu vylepšia, tak to nebude fungovať vôbec.

K tomu že neberie mail a heslo. Čo možnosť obnovenia hesla? Ono si niekedy človek ani nepamätá aký mail alebo heslo použil. Všade sa prihlási cez google, takže nič nezadáva a zabúda.