carolitos
31.01.24,16:33
ahoj , dnes som si nechtiac troškou polievky oblial na mikrovlnke otočný gombík , poutieral som ho a za chvíľu som si išiel zohrievať jedlo , ale vyhodilo hlavný istič až na spoločnej chodbe ( dúfam , že to správne pomenúvam ) po naskočení ale už mikrovlnka nejde .... je to jej koniec , alebo je možnosť , že to tam vyschne a zajtra pôjde ? resp. čo sa mohlo stať ? ďakujem za každú odpoveď ,
ivka70
31.01.24,15:38
skus tam zapojit do zasuvky nieco ine (lampu), ci ide zasuvka ...
carolitos
31.01.24,15:41
skúšal som ide , je funkčná
buchač
31.01.24,15:48
- Veď počkaj do zajtra (pozajtra) a vyskúšaj. Ale je vysoko pravdepodobne, že si mikrovku odfajčil.
- No čo sa si tak mohlo stať ????? Otázka za všetky drobné...
carolitos
31.01.24,15:50
no však rád by som vedel čo konkrétne sa stalo ... aká súčiastka alebo čo odišlo ....
misoft
31.01.24,15:55
Ak je to na ovládanie výkonu mikrovlnky - tak si odpálil tú elektroniku. Samozrejme - tajná mikrovlnka..... Takže máš tri možnosti - A) podľa značky, typu si vyhľadaj náhradný diel a urob self-repair, alebo B) servis, alebo C) elektroodpad.
buchač
31.01.24,16:26
carolitos (Dnes 17:50) no však rád by som vedel čo konkrétne sa stalo ... aká súčiastka alebo čo odišlo ....
=================
Ti poviem, ty máš ale problémy. ...na čo ti je potrebné vedieť, o akú závadu sa jedná.
Ja by som mikrošku vydrbal a kúpil novú. Ono sa tieto veci neoplatí opravovať.
To len chudáci typu Onýho Hňupa si nemôžu dovoliť kúpu novej.
OneUp
31.01.24,16:45
Mikrovlnka je chranena okrem tepelnej poistky aj sklenenou 8 A. Rozober mikrovlnku a zistis. Urcite sa odpalila poistka .
Vykasli sa na dementneho nestastnika a multialternickoveho blbecka , co nikdy neporadi,