MartinDCA
07.02.24,13:23
Dobrý deň prajem,
keďže v podnikaní som ešte v úplných plienkach chcem si rozšíriť obzor.
Zámer podnikania je v predaji kníh online, žiadna kamenná prevádzka, dodávateľ by bol, distribučný sklad kúsok od sídla, garantovanie dodania tovaru do dňa, nemusím teda držať skladom viac menej žiadny tovar, čiže počítam že netreba ani žiadny skladový software a agendu. SRO formou jednoosobovej.
Moja otázka znie, pri objednaní a následnom predaji, musím s faktúrami hneď utekať k externému účtovníkovi alebo stačí raz mesačne vziať “krabicu od topánok s faktúrami” a zaniesť ju účtovníkovi?
A ešte k plateniu faktúr:
Funguje to tak že sa normálne z firemného účtu (internet banking) uhrádzajú faktúry? (Samozrejme podľa údajov na faktúre, číslo účtu, VS atď.)
Ďakujem za odpoveď
Negoce
07.02.24,15:38
krabica od topánok sa dnes už nenosí (aspoň u nás).....
záleží akého si účtovníka nájdeš, existuje aj digitálne účtovníctvo........
MartinDCA
07.02.24,15:44
Môžem to teda chápať tak, že si nájdem učtovníka ktorému budem nosiť iba faktúry (prenájom, faktúry od dodávateľa a od zákazníka) a ja sa môžem naplno venovať obchodu? + samozrejme uhrádzať faktúry za prenájom a dodávateľovi čo je moja zodpovednosť.
veronikasad
07.02.24,15:49
Nie, nič nebudeš nosiť... Všetko zoskenujes a posles mailom = digitálne účtovníctvo.
Negoce
07.02.24,15:50
aj tak sa dá.....
u nás mladší klienti naskenujú, nafotia faktúry do digitálnej kancelárie , nemusia ani chodiť k nám do kancelárie.....
ale máme aj takých, kt. si netykajú s technikou, chodia a nosia k nám doklady.....
tesa1412
08.02.24,08:28
nie, nemusíte nikam behať s každou Fa.....môže to byť krabica od topánok raz za mesiac, alebo poslať fa elektronicky to závisí od dohody s účtovníkom...veľa zdaru.