dytka1
05.10.06,22:33
Potrebovala by som poradiť.ide o to že môj šéf na mna neplatí odvody asi rok aj pol,som zahlásená v sociálnej poistovni ale nie je tam ani koruna! druhá vec je že na tento rok nemám zmluvu,na minulý hej,na dobu určitu do 31.12.2005...zmluvu na tento rok nám stále slubuje,ževraj donesie zajtra,lenže ja mu zajtra chcem povedať že dávam výpoved a v pondelok nastupujem inde..dá sa to? dôvody na to mám predsa..ak zajtra donesie zmluvu, bude to na dobu určitu,ak mi to podpíše do 31.12.2006 tak aj tak môžem podať výpoved a už v pondelok začať v druhom zamestnaní? a ak nedonesie môžem iba tak odísť bez všetkého? prosím poradte mi surne dopredu dakujem.poviem aj viac ak bude treba
prosím napíšte aj mail ak môžete na dytka1@azet.sk
Dav
05.10.06,20:42
Pokiaľ na tento rok nemáte pracovnú zmluvu, ale plníte pracovné povinnosti , ktorými vás šéf poveruje, vznikol Vám od 1.1.2006 pracovný pomer bez pracovnej zmluvy, bez skúšobnej doby a na dobu neurčitú. Výpoveď môžte dať okamžitú s dôvodu neplnenia povinností zamestnávateľa, kde uvediete,že si neplní za Vás odvodovú povinnosť . Ozaj mzdu Vám platil v hotovosti alebo na účet? Či existuje vierohodný dôkaz pre to, že ste boli u neho v pracovnom pomere, a ako ste evidovali dochádzku do práce? Nemám pri sebe Zákonník práce na presné paragrafy. Môžte sa s ním dohodnúť, že teda Vám dá pracovnú zmluvu, a vy skončíte pracovný pomer dohodou k termínu, ktorý potrebujete.
dytka1
05.10.06,20:50
ono je to tak že šéf sa teraz v sobotu ukázal po piatich mesiacoch.robím u neho od 1.2.2005,ale ani raz som nedostala výplatu na účet ani celú na ruku,niekedy na 5krát a už po výplatnej dobe,nedostávame ani pásku o výplate,máme knihu dochádzok,mám svoje podpisy na príjmových dokladoch kam píšeme denné tržby to je asi všetko čo mám,čo je asi málo..môj šef má vela priestupkov a už mu ich nemienim tolerovať,,stačí aj to že 5 mesiacov sme ho nevideli,peniaze sme si brali sami,hoci to je asi nezákonné či neviem,aj nájom sme platili my atd.
Dav
05.10.06,20:54
Super, nezávidím. Ráno si pozriem Zákonník - okamžité rozviazanie pre hrubé porušenie povinností zo strany zamestnávateľa. Ak sa mezitým neozve niekto renomovanejší s presnou citáciou zákona, tak sa ozvem okolo osmej.
JankaO
05.10.06,20:56
ono je to tak že šéf sa teraz v sobotu ukázal po piatich mesiacoch.robím u neho od 1.2.2005,ale ani raz som nedostala výplatu na účet ani celú na ruku,niekedy na 5krát a už po výplatnej dobe,nedostávame ani pásku o výplate,máme knihu dochádzok,mám svoje podpisy na príjmových dokladoch kam píšeme denné tržby to je asi všetko čo mám,čo je asi málo..môj šef má vela priestupkov a už mu ich nemienim tolerovať,,stačí aj to že 5 mesiacov sme ho nevideli,peniaze sme si brali sami,hoci to je asi nezákonné či neviem,aj nájom sme platili my atd.


nájdite si inú prácu, držím palce
dytka1
05.10.06,20:57
veľmi pekne dakujem dopredu,už niekoľko mesiacov sa vypytujem nikto nevie nič presne,dnes večer som našla tuto stranku a ako som rada:-) tak budem čakať
dytka1
05.10.06,21:01
ved práve to že už mám pracovnu ponuku, a velmi tam chcem ísť,mám nastupiť v pondelok...dnes ráno som dostala tu ponuku a šéf to ešte ani nevie,ale myslím si že koľko priestupkov má on tak asi budem môcť odísť
Evaman
06.10.06,06:39
Výpoveď môžte dať okamžitú s dôvodu neplnenia povinností zamestnávateľa, kde uvediete,že si neplní za Vás odvodovú povinnosť.
No toto by som za dôvod na Okamžité skončenie pp zamestnancom § 69 nepovažovala, nakoľko to že zamestnávateľ si neplní odvodovú povinnosť , je záležitosť jeho a danej SP a ZP.
Dav
06.10.06,07:44
Prečítala som si Zákonník, v paragrafe 69 sa odvody naozaj uplatniť nedajú ako výpovedný dôvod. Ako je to so mzdou, nedalo by sa použiť písmeno 1, odstavec b- par. 69, že neplatil mzdu, alebo jej časť v lehote 15 dní po splatnosti, podľa odstavca 3 par. 69, do jedného mesiaca, ako sa zamestnanec o dôvode dozvedel. A perlička na záver - ráno je múdrejšie ako večer - ten zákon bol celý čas pod nosom na Porade...
Chobot
06.10.06,09:43
ono je to tak že šéf sa teraz v sobotu ukázal po piatich mesiacoch.robím u neho od 1.2.2005,ale ani raz som nedostala výplatu na účet ani celú na ruku,niekedy na 5krát a už po výplatnej dobe,nedostávame ani pásku o výplate,máme knihu dochádzok,mám svoje podpisy na príjmových dokladoch kam píšeme denné tržby to je asi všetko čo mám,čo je asi málo..môj šef má vela priestupkov a už mu ich nemienim tolerovať,,stačí aj to že 5 mesiacov sme ho nevideli,peniaze sme si brali sami,hoci to je asi nezákonné či neviem,aj nájom sme platili my atd.

Je ťažké poradiť, keďže je to úplne neštandardná situácia. Aj keď si zamestnávateľ neplní svoje povinnosti, Ty by si sa mala držať v medziach zákona, lebo porušenie ZP pri ukončení PP nemôžeš ospravedlňovať tým, že ani on ho nedodržuje.

Ako už predo mnou bolo spomenuté, mohla by si využiť fakt, že vám nevyplati mzdu. Ak skutočne zamestnávateľ nemá dôkaz o tom, že by bol vyplatil mzdu za mesiac júl, tak stačí napísať list, že okamžite končíš PP v súlade s § 69 ods. 1 písm. b). Tento dôvod môžeš použiť do 15. 10. Ak nevyplatí ani mzdu za mesiac august, to bude nový dôvod na okamžité skončenie od 15.10.

Pre info tu je znenie toho paragrafu:

§ 69


(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu alebo náhradu mzdy, alebo ich časť do 15 dní po uplynutí jej splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

Samozrejme, mal by Ti vyplatiť mzdu až do dňa skončenia PP, na tú máš nárok.

Predpokladám, že zamestnávateľ nebude namietať, ak skončíš PP. Potom je otázne, aké kroky podnikneš ďalej, podľa zákona - odst. 4 - máš nárok na náhradu mzdy za 2 mesiace. Ak by predsa len namietal, povedz mu, že budeš žiadať doplatiť tú náhradu. Myslím, že sa potom ľahšie dohodnete. Hlavné je, aby Ti dal aspoň výstupné papiere. TIež si prever, dokedy si bola prihlásená v soc. poisťovni (či Ťa náhodou k tomu 31.12.2005 neodhlásil - potom by išlo o nelegálnu prácu).
dytka1
06.10.06,11:22
v sociálnej poisťovni som zahlásená na dobu neurčitu,mama robí v soc.poist a pozrela to, a druhá vec,chcela by som od šéfa dohodu o ukončení prac pomeru,ale neviem teraz aký dôvod tam mám napísať ak vlastne na nič nemôžem siahať..neviem či jedôležité že v zmluve na rok 2005 je aj výplatná doba presne určená od 10-do 15 dna v mesiaci...proste potrebujem hned odísť,a vo výpovedi treba asi aj paragrafi presne určiť
dytka1
06.10.06,11:25
jaj a dôkaz o tom že mi platí mzdu asi vôbec nemá lebo sme ho nevideli 5 mesiacov,ani môj podpis nič...nedáva výplatné pásky,pred tým písal výdavkový list ako doklad o prijatí mzdy z mojej strany..no už viac ako pol roka sa ani to nepíše
Barbara
06.10.06,11:42
neviem, ale môj názor je, že keď prac. zmluva neexistuje, to znamená, že ani prac. pomer neexistuje, tak predsa ani výpoveď nemusí byť, nakoľko akože vôbec nie si zamestnaná. Podľa mňa v pondelok kľudne nastúp do tej novej práce a žiadnu výpoveď písať nemusíš. Alebo keď musíš, tak na základe čoho????keď prac. zmluva nie je. ja to vidím takto.
Lebo ako dokaže on, alebo Ty , že si v prac pomere, keď zmluva bola do 31.12.2005???:rolleyes: a žiadne písomnosti neexistujú o tom, že Ti dáva výplatu, vlastne pracuješ načierno:rolleyes:
to bola len moja úvaha.

a či Ti vypíše zápočtový list to je tiež otázne:rolleyes:
jankasm
06.10.06,11:49
neviem, ale môj názor je, že keď prac. zmluva neexistuje, to znamená, že ani prac. pomer neexistuje, tak predsa ani výpoveď nemusí byť, nakoľko akože vôbec nie si zamestnaná. Podľa mňa v pondelok kľudne nastúp do tej novej práce a žiadnu výpoveď písať nemusíš. Alebo keď musíš, tak na základe čoho????keď prac. zmluva nie je. ja to vidím takto.
Lebo ako dokaže on, alebo Ty , že si v prac pomere, keď zmluva bola do 31.12.2005???:rolleyes: a žiadne písomnosti neexistujú o tom, že Ti dáva výplatu, vlastne pracuješ načierno:rolleyes:
to bola len moja úvaha.

a či Ti vypíše zápočtový list to je tiež otázne:rolleyes:

Pracovná doba na dobu určitú sa automaticky predlžuje a mení sa na pracovnú zmluvu na dobu neručitú ak zamestnanec nastúpi po uplynutí doby určitej normálne do zamestnania s vedomím zamestávateľa.
Predpokladám, že je normálne prihlásená v poisťovniach aj sa platia odvody, takže práca na čierno to určite nie je.
Podľa mňa, v tvojom prípade by sa asi dalo použiť okamžité ukončenie PP z dôvodu nevyplatenia mzdy, keďže o tom, že si niečo dostala, neexistujú záznamy.
Ak sa mýlim, opravte ma. :rolleyes: :p
asta
06.10.06,12:28
jankasm a chobot majú pravdu. Žiadna kaša nie je taká horúca ako sa zdá. Veci sa riešia najlepšie v kľude a nie vzájomným osočovaním. Doporučejem začať v normálnej rovine a dohodnúť sa na § 60 - Dohoda o skončení PP. Ako dôvod môžeš uviesť aj okmžité rodinné problémy a nie hneď na neho vyjsť s novou ponukou práce. Okrem toho Ty môžeš byť prihlásená aj u dvoch zamestnávateľov, ale pracovná doba nesmie prekročiť 40 hod./týždeň . To znamená, že ak sa nedohodneš, alebo ho nedonútiš, viem aj o takých prípadoch, že zamestnanec prestal chodiť do práce a zamestnávateľ ho musel prepustiť, lebo potreboval druhú silu. Ako spomínajú predošlé príspevky nemá doklad o tom, že si mzdu prevzala. Pozri potom aj § 129 ods 3. Ďalej § 130 ods5. , ani ten nie je splnený a to Inšpektorát práce ešte kontroluje aj podpísanie prevzatia výplatnej pásky. Len sa nepúšťaj do vykrikovania, nezabudaj, že menej je niekedy viac.
dytka1
07.10.06,17:41
no už sa to začína riešiť,šéf pristupil na dohodu o ukončení pracovného pomeru a slubil aj zmluvu na tento rok,aj zápočtový list,aj doklad o výške prijmu,len dúfam že to nebude ako vždy len slub a ako mi to slubil tak na pondelok donesie všetko...dakujem za pomoc,ešte určite napíšem ak náhodou nesplní to čo má:-)
Dav
07.10.06,18:53
Veľa šťastia - aj pri vyriešení tejto veci, aj v novej práci.
Danila
08.10.06,11:28
ono je to tak že šéf sa teraz v sobotu ukázal po piatich mesiacoch.robím u neho od 1.2.2005,ale ani raz som nedostala výplatu na účet ani celú na ruku,niekedy na 5krát a už po výplatnej dobe,nedostávame ani pásku o výplate,máme knihu dochádzok,mám svoje podpisy na príjmových dokladoch kam píšeme denné tržby to je asi všetko čo mám,čo je asi málo..môj šef má vela priestupkov a už mu ich nemienim tolerovať,,stačí aj to že 5 mesiacov sme ho nevideli,peniaze sme si brali sami,hoci to je asi nezákonné či neviem,aj nájom sme platili my atd.Na toto by som bola veľmi, veľmi opatrná. Ja ti želám, aby to všetko dobre dopadlo. Ale ak by bol Tvoj šéf len trošku zaujatý, prípadne taký ako si ho opísala, tak by Ti vedel život poriadne znepríjemniť. Ak toto všetko odobrí, tak potom si preplávala cez poriadne kalnú vodu. Všetko dobré.
dytka1
09.10.06,05:50
dakujem velmi pekne...dnes začínam a ide ma rozhodiť nervozitou,ale bude to lepšie ako v starej robote teda dúfam:-) tak pekný den
Barbora.B
09.10.06,06:00
Držíme Ti palce, aby si to zvládla a hlavne, aby bola tá práca lepšia ako tá predchádzajúca. :)