tomas000
24.02.24,00:29
hľadám niekoho, kto poradí, ako sa zbaviť drakonického úveru PSS. Ako protislužbu môžem ponúknuť odborné poradenstvo znalca a statika v obore stavebníctvo.
Martuk
24.02.24,11:59
v prvom rade uved veskere podrobnosti - kedy bol brany, na aku dobu, fixacia, preco je podla teba drakonicky a podobne. Inak mam dojem, ze toto je ten isty syn verejnej pracovnicky, ktory tu uraduje uz dlhsie
Chobot
25.02.24,15:54
Pani Vnučková píše blbosti. Na medziúverový účet nie je možné úrobiť mimoriadnu splátku istiny. Istina na medziúverovom účte zostáva stále rovnaká, na medziúverovom účte sa platia len úroky.
Chobot
25.02.24,15:57
Jediný spôsob, ako sa zbaviť úveru, je buď ho splatiť celý, alebo ho refinancovať v inej finančnej inštitúcii. Tiež som mal stav. úver v jednej stav. sporiteľni. Keďže bol nevýhodný, tak som ho pred 3 rokmi refinancoval do banky.

Neviem, akým spôsobom sa dá refinancovať medziúver, ale myslím, že aj ten sa dá. Musel by som pozrieť v papieroch, či som to refinancoval v štádiu stav. úveru, alebo ešte medziúveru. Ak veľmi chceš, môžem sa na to pozrieť.
Martuk
25.02.24,17:01
pise blbosti ako kazdy novinar, len aby sa kliklo na clanok a ona z toho mala prachy
tomas000
27.02.24,17:38
ďakujem za radu, nepôjde to zrejme ináč, len refinancovať, resp. celý splatiť ..