gaerys
06.10.06,08:47
Ahojte.Chcela by som sa opytat, ci je mozne ziskat nejake peniaze pri zakladani zivnosti,aj ked som momentalne zamestnana.Viem ze nezamestnany maju takuto moznost.Ja nejdem menit pracu,iba idem prejst s trvaleho PP na zivnost.Neviete mi niekto poradit?dakujem
gaerys
06.10.06,06:56
nenajde sa nikto?:(
sway
06.10.06,06:56
Ahojte.Chcela by som sa opytat, ci je mozne ziskat nejake peniaze pri zakladani zivnosti,aj ked som momentalne zamestnana.Viem ze nezamestnany maju takuto moznost.Ja nejdem menit pracu,iba idem prejst s trvaleho PP na zivnost.Neviete mi niekto poradit?dakujem

Dotácia sa dá získať ak budeš len podnikať a nemať pri tom PP.
Teda v Tvojom prípade si kľudne môžeš požiadať s vysvetlením na ÚP, že ideš vytvoriť nové pracovné miesto. Nevadí že momentálne zamestnaná si. Asi by som nespomínala že budem robiť dajme tomu pre tú firmu kde momentálne pracujem - ak je to tvoj prípad. Len by som požiadala, vypracovala podnik. zámer (na to ti dajú tlačivá na ÚP) a hotovo.

Ešte dôležité, najskôr si zisti, či ešte majú prostriedky na rozdeľovanie dotácií, nakoľko koncom roku už nemusia byť a potom v 2007 zasa budú dotácie dávať. Tak ak sa ti to dá by si sa podľa toho nastavila.

držím palce;)