bertik2222
26.02.24,17:11
Raz som tu pisal o kolegovi z práce ako huli v práci. doslo to do takeho štadia že to hulil každe dve hodky cez flašu. Niekto ho bonzol, policia ho čakala pred firmou , sledovali ho no nechytili, lebo vošlo medzi nich druhe auto. potom ho chytili o par dni. moč pozitiv, krv čaka vysledky. podla mna tam bude hodne toho ak o 13tej sa zhulil a 15tej šoferoval. to prdei aj do práce nejaky papier že ho chytili: ak ma deti v striedavej starostlivosti tak to budu riešiť aj ine urady?
pavol54
26.02.24,16:34
nebolo by lepšie ak by si písal vtedy keď nebudeš pod vplyvom návykových látok?
bertik2222
26.02.24,16:48
zajebááál a preto nerad píšem do takých diskusii, lebo velmi mudry človiečikovia su tu
Martuk
26.02.24,16:56
tak nepis, ked nechces radu, ako ta z toho vysekat, pretoze toto je o tebe a nie o nejakom tvojom kolegovi. Tvojmu "kolegovi" policajti urcite vysvetlili dalsi postup a kto co bude riesit
bertik2222
26.02.24,17:02
a myslis, ze on by mi povedal pravdu? nie nie je to o mne sa mylis. velmi , velmi sa mylis. vyseka sa nevyseka tak z toho lahko. len ma proste zaujímaju take veci.
misoft
27.02.24,07:54
Nevyskakuj tu, ako nejaký tajtrlík. Podľa toho, ako píšeš - je asi pravda čo píše pavol54 - si (asi) nahúlený a potrebuješ sa dostať z vlastných sra*iek!
pavol54
27.02.24,11:13
veľmi rád som bonzoval vodičov čo jazdili opití za cca 2 mesiace som mal spravený priadok, ale bol som vieš čo. Za rýchlu jazdu som vodičáky vracal a previnilci boli vďační za môj humánny postup. nevyhovieš všetkým
bertik2222
27.02.24,13:46
Vdaka. pan doniesol dnes na policiu papier od svojho psychiatra, že nie je zavisli ani na alkohole ani na iných lartkách. ty kokos som v šoku, lebo zavisly bol aspon tyžden dozadu. to mi je doveryhodnost takých inštitucii. to dopravný psycholog nebude skúmať či je zavyslí?
marleau
29.02.24,08:51
Posledné vety ma presvedčili, že sa jedná o teba.
Martuk
29.02.24,14:55
ako mozes byt v soku sam zo seba?? Tvoje sukromne spravy, ktore si mi pisal, ma nepresvedcili. Prestan hulit a postav sa k problemu ako chlap a nevyhovaraj sa na nejakeho kolegu.
Martuk
29.02.24,15:55
pripajam odkaz, ktory mi tento fetak nechal v profile:

ahoj aj tebe dobre a kvalitne jebe ja nie som ziadne fetak mna len zaujimalo fakt n akolegu ale dobre som sa zasmial

nech si kazdy urobi nazor sam.

Za mna je tento clovek, ktory pise akoze za kolegu, v tazkom pruseri (a potvrdili to tu aj ini) a vcul hlada cestu, ako z toho von, ale uz je jak se říká v řiti. A bude to len horsie.
bertik2222
29.02.24,16:01
somare somare , pisla som tu raz prispevok o kolegovi ze huli a ja ho musim voziz domov aby sa tam zhulil tak ste ma vysmiali. ale ja sa smejem z vas aky ste hlupucky velky poradocovia. asi tak je doveryhodnost tej stranky. Mimochodom ja mám aspon teraz pokoj ked ho chytili , nemusim ho vozit nikde, lebo prestal s tym. mna len zaujimalo ako dopadne. ale tato stranka ma sklamala, lebo hned z normal cloveka urobite fetaka. nikdy som nehulil a ani nebude, ako som pisal nebudme riskovat vodicak , prácu a auto aj v sukromnom zivotea kto ma oznacil za fetaka je na velkom omyle. chudaci.
Martuk
29.02.24,16:32
aky si ty ale hlupucky. raz som sem pisal, ze kolega ma nutil ho vozit domov a tam sa zhulil a ste ma vysmiali, pamatas? teraz ho chytili a ja mma pokoj len ma zaujimalo ako dopadne. ale ty asi vies lepšie kto huli a kto ne. asi fakt tu chodia ludia s vyssim IQ

dalsi odkaz

tvoja gramatika svedci o opaku.

ak ta zaujima ako to dopadne, tak sa opytaj policajnej hliadky, ktoru stretnes, vysvetli im situaciu a oni ti presne povedia, aky trest mu hrozi, co bude so zamestnanim, deckami a podobne
bertik2222
29.02.24,16:42
myslel som ze to to v skratke vysvetlite a čo sa tyka pravopisu taky lduia ako ty a ostatny ma vytacaju. ale asi viem o com je tato stranka, myslel som, že tu su inteligent ludia , ale mylili som sa ako aj ty , ze som fetak. nech sa vam dari opustam tu stranku