Frederickaa
29.02.24,18:01
Dobrý deň,

máme dohodára na DOBPŠ zamestnaného už rok. Ku dnešnému dňu som mu zasielala odhlášku, ktorá však stále nebola spracovaná (ani mesačný výkaz, tiež mi píše, že je len odoslaný na spracovanie), pričom boli obidva dokumenty odosielané včera.
Potrebujem tohto dohodára prihlásiť nanovo od zajtrajšieho dňa, nakoľko ma od zajtra novú dohodu, avsak pokiaľ nemám spracovanú odhlasku, neakceptuje mi prihlášku. Dávala som tomu šancu do dnešného večera, avšak neviem čo mám teraz robiť. Volala som na SP a pani mi stále tvrdila, že môžem zaslať obidve súčasne. ????
Môžem zaslať “predprihlášku” mailom a následne v priebehu troch dni poslať cez esluzby RLFO? Akceptujú túto možnosť prihlásenia aj ked nejde o výpadok služieb SP?
Chceli by sme sa vyhnúť prípadnej “práci na cierno”.
Vopred Vám ďakujem za odpoved.
Negoce
29.02.24,17:05
https://www.socpoist.sk/kto-som/zamestnavatel/prihlasenie-odhlasenie/prihlasit-zamestnanca-pri-nedostupnosti-esluzieb

prihlás ho dnes, zajtra skontroluješ spracovanú odhlášku, odporúčam tiet zmeny robiť v dostatočnom predstihu
Frederickaa
29.02.24,17:10
Nikdy som nemala takýto problém, vždy mi všetko bez problémov spracovali pomerne rýchlo. Budem si však dávať radšej väčšiu časovú rezervu.
Takže bude v poriadku ak pošlem prihlášku aspon mailom?
Negoce
29.02.24,17:19
máš link na SP, musí byť v poriadku prihlásenie aj iným spôsobom....., odlož si podklady.....
Frederickaa
29.02.24,17:28
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Krásny večer prajem.
pavol54
29.02.24,17:46
nebude problém s ičpv?
Negoce
29.02.24,17:46
Pavol s OOP
veronikasad
29.02.24,17:52
bude študent zajtra alebo cez víkend pracovať ?
Frederickaa
29.02.24,17:56
Áno, zajtra by mal prísť poobede do prace.
Negoce
29.02.24,18:03
možno stihneš ráno zavolať do SP, posúriť pracovníčku , pred nástupom do práce zašleš RL FO
veronikasad
29.02.24,18:05
Stačí, keď ho prihlasis ráno. Tiež som sa s tým netrápila na konci roka, nakoniec som to vzdala a prihlasovala spätne... Snáď nebude pokuta