martin.33
02.03.24,12:28
zdravim, mam stareho vacsieho psa (14 r, cez 40 kg) no a v tom veku prislo co prist muselo...asi pred 10 dnami mu uplne odisli zadne nohy, samozrejme problem bol viditelny aj pred tym, avsak aspon nejako zvladal kratke vychadzky/vencenie. Posledne roky som mu daval Alavis klbova vyziva, geloren, omega, vit K, B... Veteinar mi teda teraz ako prve dal daxocox tbl, 4 ks posla vahy, vraj zaberaju do pol dna, ani po vikende vsak vobec nezabrali (dostal ich minuly piatok). Ako posledne riesenie navrhol injekcie Librela, co som na inych forach cital ze je uplna spicka, drahe ale vraj zabera. Pes dostal prvu davku v utorok, teraz po 4 dnoch ziadne zlepsenie, ale vraj niektori psi reaguju na 2 davku, ta bude mesiac po prvej. To sa mi ale nezda, pretoze vsade som cital skusemosti psickarov, ze hned po prvej davke mali fantasticky uspech...tak neviem, Pes lezi, zerie, pije, luto by mi bolo uspat...ale samozrejme ak nebude vyhnutia...Mam ho nechat cakat do tej druhej davky?? Prosim piste len ti, co mate s librelou osobne skusenosti. Dik
alfredos
02.03.24,19:32
Zdravím, mám veterinára v rodine, takže som to mal "za náklady". Aj tak drahé. Len jedna dávka. Zlepšenie bolo, ale do 4 mesiacov sme aj tak skončili na iné problémy.
kopretinka
03.03.24,18:09
Zdravím, mám veterinára v rodine, takže som to mal "za náklady". Aj tak drahé. Len jedna dávka. Zlepšenie bolo, ale do 4 mesiacov sme aj tak skončili na iné problémy.

Ktorý zamindrákovaný oný dal tejto odpovedi neužitočné a spam? Veď je to úplne adekvátna odpoveď na zadanú otázku.
martin.33
03.03.24,19:21
dakujem, takze uz po prvej davke si pozoroval zlepsenie? po akej asi dobe od injekcie? stale mam pochybnost ci cakat na zlepsenie po druhej (vraj sa musia kupit 2 naraz), alebo ukoncit...chudak len lezi, nevstane...
alfredos
04.03.24,07:46
Asi po 4 - 5 dňoch sa začal hýbať.
Zázrak to nebol, ale hýbal sa.
LU_8
02.04.24,03:25
Mam 9 v juni 10 ročného, 64kg psa. Min roka začal mať problémy prestal byť aktivny, keď ľahol zaskucal atď. Je a pije stále. Od min roka septembra sme na Librele. Mne sa zdá ze mu zabrala hneď prvá dávka. On bol pár mesiacov na tbl proti bolesti. Potom už len raz týždenne ale tie mu nezaberali. Tak sme mali na výber silnejšie NSAID alebo Librelu sme sa rozhodli pre Librelu. Prvá dávka bola krytá ešte tbl proti bolesti. Po druhej dávke zlepšenie, 3-6 dávka som nevedela o probléme, teraz máme 7 dávku a zdá sa mi ze tato nezabrala a je ako na začiatku. Uvidím co povie veterinár ale zasa mali sme 6 mesiacov kedy bol úplne ok vyšiel 2-3 krát 5 metrové schodisko, hral sa so psami, na prechádzke tiež všetko ok....