Podtatranskýkubík
05.03.24,22:30
Zdravím, neviem či mi niekto dokáže pomôcť no už dlhší čas hľadám pesničku ktorá mi hučí v hlave. Je to staršia pesnička počul som ju stále keď niekto volal tete na telefón bol to asi rok 2010-14 možno aj menej, no neviem ako by som Vám to opísal. Začiatok pesničky je divoký, taká ako keby píšťala flauta pripomínajúca páva no neviem, ide to najskôr divoko, a potom to po chvíli skončí a ide to rytmickejšie. V pozadí to hrá jemnejšie a začne spievať žena s jemným hlasom ale fakt netuším či si pamätám dobre slová no bolo to niečo na spôsob " who are you, who am i alebo tak nejak, potom ešte chvilu pokračovala a na to potom začal vyraznejšie muž no tam som stratený a pamätam len ako ukončil svoju časť na a opäť neviem či správne slová no bolo tam určite niečo set the .. možno world word a tri dalšie slovana na na naaaa... a opäť tá pištala alebo čo bolo a takto sa striedalo to. Niečo podobné som našiel no stále to nie je to. = Simon & Garfunkel - El Condor Pasa (If I Could) (Audio) Ten začiatok ktorý hladam je uplne výraznejší a skôr mi tá čo hladam prišla taka relaxačná uvedomelá
Vopred Ďakujem za i len pokus
marleau
06.03.24,06:01
No to bude ťažké zistiť. Ja márne hľadám jednu inštrumentálku 30 rokov.
Chobot
20.03.24,07:07
Nepomýlil si si tému?