buchač
30.03.24,08:02
..... skupina medveďov sa do hotela začala dobýjať akurát v čase, keď tam mali konferenciu dôstojníci NATO. „Viete, čo urobili? Utiekli do izieb. Do dverí hotela, ktoré sa šelmy pokúšali vytlačiť, sa postavili čašníci a kuchári,“ doplnil s úsmevom.
https://www1.pluska.sk/regiony/sok-medvede-dobyjali-hotela-jasnej-dostojnici-nato-utiekli-postavil-im-personal

Hrdinovia nemali leteckú podporu ...? :D :D :D :D :D
pavol54
30.03.24,07:17
..... skupina medveďov sa do hotela začala dobýjať akurát v čase, keď tam mali konferenciu dôstojníci NATO. „Viete, čo urobili? Utiekli do izieb. Do dverí hotela, ktoré sa šelmy pokúšali vytlačiť, sa postavili čašníci a kuchári,“ doplnil s úsmevom.
https://www1.pluska.sk/regiony/sok-medvede-dobyjali-hotela-jasnej-dostojnici-nato-utiekli-postavil-im-personal

Hrdinovia nemali leteckú podporu ...? :D :D :D :D :D
Nato je vyložene obranná organizácia, ktorá nikdy na nikoho ešte nezaútočila, preto sú jej dôstojníci cvičení na obranu(keď treba pozaliezať do dier pod perinou a tam v nich sa brániť hoci aj proti útokom:))
Nandrolon
30.03.24,07:27
..... skupina medveďov sa do hotela začala dobýjať akurát v čase, keď tam mali konferenciu dôstojníci NATO. „Viete, čo urobili? Utiekli do izieb. Do dverí hotela, ktoré sa šelmy pokúšali vytlačiť, sa postavili čašníci a kuchári,“ doplnil s úsmevom.
https://www1.pluska.sk/regiony/sok-medvede-dobyjali-hotela-jasnej-dostojnici-nato-utiekli-postavil-im-personal

Hrdinovia nemali leteckú podporu ...? :D :D :D :D :D
Ja by som tie dvere otvoril.
pavol54
30.03.24,07:35
..... skupina medveďov sa do hotela začala dobýjať akurát v čase, keď tam mali konferenciu dôstojníci NATO. „Viete, čo urobili? Utiekli do izieb. Do dverí hotela, ktoré sa šelmy pokúšali vytlačiť, sa postavili čašníci a kuchári,“ doplnil s úsmevom.
https://www1.pluska.sk/regiony/sok-medvede-dobyjali-hotela-jasnej-dostojnici-nato-utiekli-postavil-im-personal

Hrdinovia nemali leteckú podporu ...? :D :D :D :D :D
Ja by som tie dvere otvoril.
to boli určite ruské medvede, potom by museli uplatniť článok 5
bjuty smis
30.03.24,08:14
Medvede už poriešili...síce zastrelili 60 kg samicu namiesto 100 kg samca, ale vláde musíte veriť

Terazky nám sukaj colstok s pampalinim chytajú teroristu z tadzikistanu.....síce ho prepustili za vlády Fica a nie je terorista, ale bezpečnostná rada štátu s pampalinim sa predsa nemýli......či ?
pavol54
30.03.24,15:22
zoroslav dnes perlil
misoft
30.03.24,16:06
Už zase? :--- Je ako minerálka - otvoríš a hneď perlí.....
bjuty smis
30.03.24,17:15
A kočner ? Černák ?

Lališ čo ??
marleau
31.03.24,05:58
Posunul som si hodiny z druhej na šiestu, je sloboda, môžem si robiť čo chcem. Vstával som kvôli tomu o druhej v noci, tak vraveli v televízore že máme urobiť.
buchač
31.03.24,06:23
Niekedy ba stačilo sa zamyslieť na blogermi pravdy napr. ..... mill44, .....
Toho náboženského jedinca si tam dal nedopatrením....či ?
Čo príspevok, to náboženstvo...
https://mil44.blog.pravda.sk/author/mil44/

Ja síce vieru uznávam...je to každého osobná vec, ale aj viera má svoje hranice. Ak sa prekročia, prichádza fanatizmus.
On by bol schopný v debate o hocičom spomenúť Boha.
pavol54
31.03.24,06:45
Niekedy ba stačilo sa zamyslieť na blogermi pravdy napr. ..... mill44, .....
Toho náboženského jedinca si tam dal nedopatrením....či ?
Čo príspevok, to náboženstvo...
https://mil44.blog.pravda.sk/author/mil44/

Ja síce vieru uznávam...je to každého osobná vec, ale aj viera má svoje hranice. Ak sa prekročia, prichádza fanatizmus.
On by bol schopný v debate o hocičom spomenúť Boha.
práve na ten príspevok z 30.03 som reagoval. (inak ako u každého autora buď prvé dve vety, alebo celý blog)
buchač
31.03.24,09:10
Ja síce vieru uznávam...je to každého osobná vec, ale aj viera má svoje hranice. Ak sa prekročia, prichádza fanatizmus.
On by bol schopný v debate o hocičom spomenúť Boha.
Nadviažem na svoj názor nasledujúcim článkom.

Herec Richard Chamberlain sa doživa dnes 90 rokov a článok píše o jeho úspešnej kariére.
https://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/704955-ich-zakazana-laska-trhala-srdce-milionom-divakov-ona-v-skutocnosti-milovala-kolegu-a-knaz-ralph-priznal-ze-ma-rad-muzov-dnes-osl/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

No fanatický blbec progresívneho bratislavského typu je schopný ešte aj k jeho osobe v diskusii zadrbať svoje choré myšlienkové pochody. Ešte aj za zlé počasie môže Pelle ... prípadne lebo Fico.
...a takto sa to deje stále...samozrejme, že SMEčka je nedostihnuteľná...tam sa to besnými progresívnymi psami len tak hemží. Kuwa...dlhý bič a malý dvor na nich, prestali by vymýšľať progresívno debilné ujoviny.
pavol54
31.03.24,11:52
Išiel som 50 km do METRA kúpil som okrem iného masť. Výstražný systém ju označil za vadnú. Môžem ju ísť vrátiť do METRA vrátia mi peniaze. Lenže masť stojí cca 2 eurá(podľa počtu balení), cestovné náklady do METRA a späť :100x 0,252 = 25,2 eur mám nárok na ich preplatenie od predajcu ?
misoft
31.03.24,12:52
Nuž - keď si sa ulakomil na nemecký obchod (lebo majú asi "lepší" tovar) - máš, čo si chcel. Tých 25,2€ je poplatok za nerozum. ;)
pavol54
31.03.24,13:06
Nuž - keď si sa ulakomil na nemecký obchod (lebo majú asi "lepší" tovar) - máš, čo si chcel. Tých 25,2€ je poplatok za nerozum. ;)
mal som to uviesť ako "príklad", lebo ja mám len coop síce ten istý tovar ale za rohom (JAV je slovenský výrobca masti, takže sa to mohlo stať aj v coop-e) . Metro bolo budované pre živnostníkov, kde sa nekupujú kusy, ale celé balenia na ďalšie použitie. pointa je v niečom inom.
misoft
31.03.24,13:09
Jáááj.... COOP - ten ešte by som bral. Ale masť - kupujem od malovýrobcu - a bisťu - je DOBRÁ. :---
bjuty smis
01.04.24,13:59
:))))
babka - ježibabka
03.04.24,12:53
Som nasrdená. Mládež mi objednala cez internet novú chladničku. Dnes ju mali doviezť, tak celý deň sedím jak pripečená na dvore a vyčakávam. Doba pokročilá, či ešte prídu neviem. Zajtra idem do TT nemocnice na kontrolu, takže nebudem minimálne celé dopoludnie doma. Nedajú mi pokutu ak prídu a nebudem doma? Alebo keďže ju aj zaplatili nevyložia mi ju pred domom? Čert mi to bol dlžný, objednávať kočku v mechu. Nemám skúsenosti s objednávkami a teda aj dodaním tovaru cez internet. Som zvyknutá na starý spôsob z rúčky do rúčky.
pavol54
03.04.24,13:14
Som nasrdená. Mládež mi objednala cez internet novú chladničku. Dnes ju mali doviezť, tak celý deň sedím jak pripečená na dvore a vyčakávam. Doba pokročilá, či ešte prídu neviem. Zajtra idem do TT nemocnice na kontrolu, takže nebudem minimálne celé dopoludnie doma. Nedajú mi pokutu ak prídu a nebudem doma? Alebo keďže ju aj zaplatili nevyložia mi ju pred domom? Čert mi to bol dlžný, objednávať kočku v mechu. Nemám skúsenosti s objednávkami a teda aj dodaním tovaru cez internet. Som zvyknutá na starý spôsob z rúčky do rúčky.
väčšinou sa pri objednávaní tovaru uvádza kontakt na osobu ktorá tovar preberie, kuriér alebo dovozca zvykne kontaktovať pred doručením
vlado 33
03.04.24,16:38
Som nasrdená. Mládež mi objednala cez internet novú chladničku. Dnes ju mali doviezť, tak celý deň sedím jak pripečená na dvore a vyčakávam. Doba pokročilá, či ešte prídu neviem. Zajtra idem do TT nemocnice na kontrolu, takže nebudem minimálne celé dopoludnie doma. Nedajú mi pokutu ak prídu a nebudem doma? Alebo keďže ju aj zaplatili nevyložia mi ju pred domom? Čert mi to bol dlžný, objednávať kočku v mechu. Nemám skúsenosti s objednávkami a teda aj dodaním tovaru cez internet. Som zvyknutá na starý spôsob z rúčky do rúčky.
Netreba čakať na dvore, to nemá žiaden efekt. Mali by vás kontaktovať emailom a SMS správou, tam sa dá upraviť čas a dátum doručenia. DPD to často odflákne, iba zavolajú. Nevadí, nič sa nedeje. Stačí sa skontaktovať s kuriérom a naplánovať nový čas doručenia. Nič vás to nebude stáť naviac. Osobne, radšej nakupujem cez internet, ako behať po predajniach a kupovať predražený tovar, moja skúsenosť.
Nandrolon
03.04.24,16:54
Nakupujem už cez net aj veľké spotrebiče. Na webstránkach sú rôzne a pomerne dokonalé filtre, takže ak človek vie čo chce, nemá problém. A napr. v NAY sú už aj elektronické účtenky, tak kvôli reklamácii už netreba odkladať bloky v pap. podobe.
babka - ježibabka
03.04.24,16:59
SMS mám dve. Jednu zo včera, že prebrali od dodávateľa tovar, jednu z dnes, že mi to dovezú. Ktorá je zo skladu a ktorá od kuriéra neviem, ani nemienim po tom pátrať. Pred chvíľou som chcela zavolať na telefón tej druhej SMS, nedostupný, tak som poslala správu, že dopoludnia nebudem doma. Nech sa dohodnú čo s tým.
lujza.j
03.04.24,17:07
Olinka my sme minule väčšiu vec....ráno volal keď bol v sklade..či budeme doma ak nie nebude to nakladať....ale každý funguje po svojom
Nestresuj sa...ak zavolá...dohodnes na ďalší deň a hotovo
babka - ježibabka
03.04.24,17:09
Nakupujem už cez net aj veľké spotrebiče. Na webstránkach sú rôzne a pomerne dokonalé filtre, takže ak človek vie čo chce, nemá problém. A napr. v NAY sú už aj elektronické účtenky, tak kvôli reklamácii už netreba odkladať bloky v pap. podobe.
Však to, keď vie čo chce. Poslednú tý čo chcem vyhodiť kupoval syn už cez internet. Predtým boli iba Calexky. Ja okrem miestnych obchodov som už možno 15 rokov okrem toho, že ma niekto z mladých zobral do Lidla alebo Tesca nebola. Než ma pochopili, akú vlastne chcem sme sa hádali ako psi. Je ich nekonečné množstvo a každý si pod mojou požiadavkou vysvetlil niečo iné. Aj tak nebude podľa mňa. Keď ma prežije, budú mať po svojom.
babka - ježibabka
03.04.24,17:16
Olinka my sme minule väčšiu vec....ráno volal keď bol v sklade..či budeme doma ak nie nebude to nakladať....ale každý funguje po svojom
Nestresuj sa...ak zavolá...dohodnes na ďalší deň a hotovo
Práveže ten dnešok by mi bol celkom vyhovoval. Zajtra ma syn vezie do Trnavy a cestou domov by mi ju bol dal na miesto a mohla som veci poprekladať. Teraz mi bude vo vnútri popri starej ktovie dokedy zavadzať, lebo som chcela aby mi ju dali dnu. a vlastne vozí to iba jeden, alebo sú dvaja?
babka - ježibabka
03.04.24,17:20
Vladko na dvore som sedela preto, že tam bolo teplejšie ako vo vnútri a nie žeby som sa nevedela novej veci dočkať.
vlado 33
03.04.24,18:21
Vladko na dvore som sedela preto, že tam bolo teplejšie ako vo vnútri a nie žeby som sa nevedela novej veci dočkať.
Všetko bude fajn, syn to zajtra zariadi. Nebude problém naplánovať nový čas dodania.
pavol54
04.04.24,03:16
Botswana chce poslať do Nemecka a Anglicka 20000 slonov lebo sú premnožené, čo keby sme my pribalili medvede do Bruselu?
misoft
04.04.24,08:29
......a vlastne vozí to iba jeden, alebo sú dvaja?
Niekedy dvaja (ak sú to veľké kusy), ale často len jeden, ale mnohokrát majú v dodávke aj manipulačný dvojkolesový vozík (záleží aj na hmotnosti zásielky). Mne - keď doviezli chladničku - boli dvaja, zložili, jeden strážil auto a druhý mi to až do bytu do chodby doviezol.
vlado 33
04.04.24,10:36
Botswana chce poslať do Nemecka a Anglicka 20000 slonov lebo sú premnožené, čo keby sme my pribalili medvede do Bruselu?
Medvede by ušli z Bruselu. Ešte furt žijú v domnienke, že sa môžu pohybovať po mestách a nič sa im nestane. Čochvíľa príde čas a na jedálnom lístku bude aj medvedie mäsko.:D
Nandrolon
04.04.24,11:15
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
vlado 33
04.04.24,11:50
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.:);):---
Negoce
04.04.24,11:51
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
vlado 33
04.04.24,12:16
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pavol54
04.04.24,12:17
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.:);):---
V nejakej winetuovke sa bavili zálesáci že laby z medveďa je vraj najlepšia pochúťka, ale až vtedy keď ich nájdu červy:)
vlado 33
04.04.24,12:20
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.:);):---
V nejakej winetuovke sa bavili zálesáci že laby z medveďa je vraj najlepšia pochúťka, ale až vtedy keď ich nájdu červy:)
Mäsko musí dozrieť, tak je to aj s bažantmi. Keď dozrejú, trošku páchnu.
Negoce
04.04.24,12:25
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
vlado 33
04.04.24,12:43
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky:D
Negoce
04.04.24,13:03
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky:D
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
vlado 33
04.04.24,14:50
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky:D
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
Zaujímavé, žeby okrem teba aj niekto iný pracoval? To sa musí nechať, tak pracuj:D
buchač
04.04.24,17:54
Misoft, Tweety, Majkii....a ostatní.
Žiadne rozhorčenie, žiaden údes, žiadne " vtipné obrážťoky "...nič ?

https://svet.sme.sk/c/23307797/pachne-to-tu-smrtou-reportaz-zo-znicenej-nemocnice-v-pasme-gazy.html
vlado 33
04.04.24,18:02
Misoft, Tweety, Majkii....a ostatní.
Žiadne rozhorčenie, žiaden údes, žiadne " vtipné obrážťoky "...nič ?

https://svet.sme.sk/c/23307797/pachne-to-tu-smrtou-reportaz-zo-znicenej-nemocnice-v-pasme-gazy.html
To je humanitárna vojna, boj proti terorizmu. Žeby v budúcnosti sme sa cítili bezpečne :D:---:) Najebú rusov a hneď bude kľud, ako v Sýrii. Nikto sa s NATO jebať nebude. To už je iba fraška, čo z nej ostalo.
bjuty smis
04.04.24,18:51
na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
vlado 33
04.04.24,18:56
na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
Ja viem, nepasujeme ti. Už si sa prebral z delíria?
buchač
04.04.24,19:25
na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
To vraví ten pravý...obyčajná progresívna blavácka nula, poskok.

Zlo vravíš, nenávisť ?
Človeče...posledný príspevok máš z 1.3.
Nerealizoval si sa, nakoľko sa nik nebavil o politike. Príspevky boli len obyčajné, z bežného života.
Zareagoval si nenávistným príspevkom na to, že som sa opýtal (síce ironicky), prečo nik nereaguje na vojnu v Gaze.
Proste si čitateľný jak oči, taký prostáčik jednoduchý...proste progresívec.

Na Ukrajine bolo tiež niekoľko nemocníc zasiahnutých..no išlo o zvyčajne o zasiahnuté a spadnuté rakety, ktoré nemocnice poškodili. Po nutných opravách ale tieto budú fungovať znova.
Lež aký je to rozdiel oproti Gaze, kde bola nemocnica cieľavedomo zbombardovaná a buldozérmi zrovnaná so zemou. Tam už nik nič neopraví, tam sa už len niečo vybuduje.
Ibaže pochopenie jednoduchej veci je pre teba veľmi zložité. Si môžeš podať ruku s Majkošom, Misoftom alebo Tweety...oni sú podobného razenia.

Takže očuj, ty zložito jednoduchý...nechaj si svoje drísty pre seba a láskavo neurážaj.
To môžeš svojich kumpánov, s ktorými chlastáš v niektorom kanále.

P.S.:
Keby si vedel, aký majú na teba ostatní, ako na teba zvysoka serú, tak okrem chlastania čuča začneš ešte aj drogy brať.

...a vôbec...srať na teba a to pekne zvysoka.
Tvoje problémy na moju hlavu a Onasisove love...sveta mi žiť.
Nandrolon
05.04.24,03:55
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka. :)
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky:D
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
Zrejme si jedna z tých, ktoré si myslia, že len oni robia :-)) a predpokladám, že celé sviatky na zadku doma :-)
bjuty smis
05.04.24,05:04
otvorím ráno noviny a pozri ho

skoroprezident, idol bojovníkov proti LGBT sa ručičkuje s milencom v romantickej verone

a to je len ráno....uvidíme, čo sa zverejní na obed......

modla slovenských kresťanov.....:))
marleau
05.04.24,05:41
otvorím ráno noviny a pozri ho

skoroprezident, idol bojovníkov proti LGBT sa ručičkuje s milencom v romantickej verone

a to je len ráno....uvidíme, čo sa zverejní na obed......

modla slovenských kresťanov.....:))
A kto ich odfotil? Náhodný cestár v Taliansku alebo úchylný mainstreamový novinár?
bjuty smis
05.04.24,05:44
kto o tom rozprával už pred 3 .. na polovníckej chate ?
OneUp
05.04.24,06:03
Daj link, nech sa pobavime
bjuty smis
05.04.24,06:18
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
Nandrolon
05.04.24,06:21
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Negoce
05.04.24,06:25
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...

myslíš to zvolanie ľudí: "chcem byť Gary" .........
Nandrolon
05.04.24,06:31
Bezďák Matovič niekomu sľubuje 7 mil. Eur.
Za toto by mal byť okamžite daný do kazajky a smer ústavná psychiatrická liečba.
Evidentne sa mu pohoršilo.
OneUp
05.04.24,07:03
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a bytu.
Uz si prstienky vyberaju
Tweety
05.04.24,07:06
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
bjuty smis
05.04.24,07:14
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu


akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
pavol54
05.04.24,07:21
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
ja sa tiež nehanbím za to že som lesbický typ(na ženy) :)
Nandrolon
05.04.24,07:27
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
Tak za prvé, napr. ja so o tom nevedel, slovo Priezvisko Náhlik počujem dnes 1. krát.
Tú druhú fotku som nevidel, tam už sa držia za ruky.
Pellegrini má u mňa gule, keď má doma 7 mega a 4 kg zlata tak slabo zabezpečené, že sa dajú ukradnúť.
Ja tu žiadne fotky nedávam. O lietadle a podobných kravinách taktiež počujem 1. krát, lebo politika ma nezamestnáva a chodím riadne do práce, takže mám síce všeobecný prehľad, ale určite menší ako niekto, kto politikou doslovne "žije" alebo je aj súčasťou nejakej strany, kde sa práve toto v kaviarňach rozoberá.
Volím Pelleho, lebo je to menší hajzeľ podľa mňa ako ten druhý a niekoho voliť musím, keďže sám by som bol za povinné voľby.
Tweety
05.04.24,07:40
Veď ho voľ, nikto ti v tom nebráni. Ale nabudúce, ak chceš o niečom rozprávať či písať, tak si najprv zistí viac informácií. Lebo potom sú to len také ničím neoverené pravdy, polopravdy s nulovou vypovedacou hodnotou, ako naši politiici radi vyťahujú.
OneUp
05.04.24,07:48
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu


akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
Asi budem volit Peleho. Nech je sranda. Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat
bjuty smis
05.04.24,08:05
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu


akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
Asi budem volit Peleho. Nech je sranda. Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat

ktorého myslíš ??
náhlika ?
alebo toho asistenta ?
alebo toho operného speváka, čo za nám najtajnáša lieta na operu do berlína vládným tryskáčom za naše ??

alebo toho mladého romáka, čo kolujú legendy o tom videu, čo sa má zverejniť ??

možno budeme mať 1. homohárem, nie 1. dámu
Nandrolon
05.04.24,08:24
Neporušuje trochu Matovič aj volebné moratórium? Predsa len je to predseda Slovenska a nie bežný občan na porade... ?
Uvidíme, čo ten hajzeľ ešte do zajtra zverejní, ale môžem za seba povedať, že rozhodnutých už nijako neovplyvní :-)
buchač
05.04.24,09:57
Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat
Prv, ako začneš drístať, tak si prever informácie.

Nejde síce o prezidenta, ide " LEN " o predsedu vlády...a čuduj sa svete, ide o dosť silnú krajinu vo svetovom (o európskom ani nevravím) meradle.

" Vo veku 34 rokov prevzal funkciu premiéra, čím vstúpil do novodobých dejín ako najmladší predseda francúzskej vlády a zároveň prvý, ktorý sa otvorene hlási k homosexualite. "
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/695402-novy-francuzsky-premier-sa-k-homosexualite-priznal-umierajucemu-otcovi/

Je síce pravdou, že francúz sa ku gáyom priznal a Pelle nie. No je to každého osobná vec, aký postoj k takejto informácii zaujme.
buchač
05.04.24,10:01
Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
Hm...povedal kto ? TY ?
Ty, ktorá tu sypeš obrázky ako na páse, kde sa to len tak hemží kydaním na Pelleho a oslavuje sa Tchor - tvoja modla ?
To nie je pokrytecké...???

Kua...ty ma neprestávaš udivovať. Zamysli sa nad sebou.
bjuty smis
05.04.24,10:13
no.....a je po slušnej debate....
skoro do 13: 00 sme vydržali....
OneUp
05.04.24,10:13
No bezkajte zajtra vsetci teplosi volit jamkateho
Nandrolon
05.04.24,10:18
No bezkajte zajtra vsetci teplosi volit jamkateho
Čítaš po sebe čo píšeš?
Však všetci teploši a buzeranti /nie, nie je to to isté/ a oblbnutí "násťroční" bežkajú voliť súdruha Tchorčoka.
Jamkatého volia prevažne inteligentní a rozhľadení ľudia, ktorí už v živote majú niečo za sebou.
bjuty smis
05.04.24,10:25
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
OneUp
05.04.24,10:43
Slovaci v ziadnom pripade nie su primitivny narod. V minulych prezidentskych volbach Zuzka ziskala 58,4 %, Sefcovic 41,6 % . Podla prieskumu Zuzanku volili obcania s vysokoskolskym vzdelanim a vo vacsich mestach. Sefcovica volili ludia starsi, v mensich mestach, dedinach a hlavne s NIZKYM vzdelanim - ergo blbeckovia a tupela. Z toho vyplyva, ze len 41,6 % Slovakov je hlupych a primitivnych a 58,4 % mudrych . Takze sme mudry narod .Bravo ZUZANKA – nasa prezidentka
pavol54
05.04.24,10:54
Slovaci v ziadnom pripade nie su primitivny narod. V minulych prezidentskych volbach Zuzka ziskala 58,4 %, Sefcovic 41,6 % . Podla prieskumu Zuzanku volili obcania s vysokoskolskym vzdelanim a vo vacsich mestach. Sefcovica volili ludia starsi, v mensich mestach, dedinach a hlavne s NIZKYM vzdelanim - ergo blbeckovia a tupela. Z toho vyplyva, ze len 41,6 % Slovakov je hlupych a primitivnych a 58,4 % mudrych . Takze sme mudry narod .Bravo ZUZANKA – nasa prezidentka
Vtedy ešte voliči nevedeli že Šefčovič a Korčok sú rodina
bjuty smis
05.04.24,11:20
Ministri Hlasu zdieľali výzvu k sobotným voľbám s upravenou fotografiou staršej pani, ktorá objíma vojaka a heslom: „Aby slovenskí synovia a vnuci neumierali vo vojne!“. Na pôvodnej fotografii, ktorú použili, je ukrajinský vojak



to je taká hanba........
OneUp
05.04.24,11:26
Ministri Hlasu zdieľali výzvu k sobotným voľbám s upravenou fotografiou staršej pani, ktorá objíma vojaka a heslom: „Aby slovenskí synovia a vnuci neumierali vo vojne!“. Na pôvodnej fotografii, ktorú použili, je ukrajinský vojak



to je taká hanba........

Veru hanba. Tuto fotku tu zavesil ozraty kosican 33
bjuty smis
05.04.24,13:43
tak ja teda neviem ako, kresťania....bratia v kristu :


Antisemita Daniel Bombic, s ktorými radi diskutujú politici vládnej koalície, v minulosti hajloval a stretával sa s poprednými neonacistami. Denník SME získal fotky a videá, na ktorých sa Bombic napr. vyzlieka a prikladá si na genitálie či zadok dúhovú vlajku.

Na fotografiách podľa SME pózuje aj s Rastislavom Rogelom, spevákom neonacistických skupín Krátky proces a Juden Mord. Na iných sa zasa obnažuje na ulici.


tak volíte teda teplého a jeho hárem, alebo je to fuj ????
Nandrolon
05.04.24,15:24
Koľko ti kto platí za tieto drísty na porade? Ja viem, dokopy sme veľká voličská základňa, ale aj tak.
Dúfam, že už bude skoro nedeľa, nech vyhrá ktokoľvek.
Je to tu plné exkrementov.
Ako tu ešte 2 týždne dozadu bol fajný kľud.
bjuty smis
05.04.24,16:30
A to ich niektori chcú dokonca volit....
sito
05.04.24,16:44
:D Volte, berte, zločinca nevoľte! :D

Zajtra po polnoci si budeme sypať popol. Všetci?I :D
kukučka
05.04.24,17:11
Ak máte chuť a čas odporúčam pozrieť ešte pred voľbami
https://www.youtube.com/watch?v=fPV6VEv1HJo
OneUp
05.04.24,17:22
Ak máte chuť a čas odporúčam pozrieť ešte pred voľbami
https://www.youtube.com/watch?v=fPV6VEv1HJo
To je mi kombinacia - kukuca, baran, kapusta
sito
05.04.24,17:25
:D kukučka, hlavne, aby to neposral Slovenský národ. Ak by, čo naň padne? Bolo by to prvé? :D
sito
05.04.24,17:28
Ak máte chuť a čas odporúčam pozrieť ešte pred voľbami
https://www.youtube.com/watch?v=fPV6VEv1HJo
To je mi kombinacia - kukuca, baran, kapusta

Ozval sa! Pozná sa BARAN! *---* :D
bjuty smis
05.04.24,17:55
Máte v rodine niekoho duševné chorého ??

Áno....babka chce volit Pellegriniho...
OneUp
05.04.24,18:14
Ak máte chuť a čas odporúčam pozrieť ešte pred voľbami
https://www.youtube.com/watch?v=fPV6VEv1HJo
To je mi kombinacia - kukuca, baran, kapusta

Ozval sa! Pozná sa BARAN! *---* :D

Uz sa trapne opakujes, trapne derave sito. rovnako ako ked do kazdej temy o bytoch urves 5 m vyhlasku
Nandrolon
05.04.24,18:17
To už takto? A tvoja babka teraz v hrobe robí ventilátor a zadiera sa o okolitú hlinu.
Ty už máš úplne vymletý mozog?
Som si myslel, že ešte niečo máš v tej hlave, ale teraz asi iba čučo.
Na základe tohto si myslím, že si svoju babku nemiloval, nenavštevoval a proste nemal rád.
Bohužiaľ, takých ľudí poznám aj okolo seba.
bjuty smis
05.04.24,18:25
https://www.instagram.com/reel/C5Yf7DXqSgt/?igsh=bnF0MzlheXFncjNy

Okrem lgbt bojuju Fico, sukaj colstok a pampalini aj s nacizmom...s týmto...
babka - ježibabka
05.04.24,18:35
Nehandrkujte sa tu, lebo vás dám do novej chladničky. Nemám čo inšie do nej dať.
sito
05.04.24,18:36
Máte v rodine niekoho duševné chorého ??

Áno....babka chce volit Pellegriniho...

:D Nie je domu, kde nie je lomu. Duševno, chápanie je tiež pokrop, je dedičstvo, nie vždy ako rakovina, ale vekom prežíva. babka nemusí voliť.

Ak zajtra pôjde voliť, tak ako svojpávna osoba. Komu jej prípadný hlas prispeje?

Vyberie si, nie podľa teba, ale podľa seba. Isto si pamätá viac ako ty. Ak už niečo chce pre seba a nemusí to byť Pelegrini, ani Korčok, no mal by to byľ TATÍČEK, pre všetkých.

Výsledok?
bjuty smis
05.04.24,18:42
To už takto? A tvoja babka teraz v hrobe robí ventilátor a zadiera sa o okolitú hlinu.
Ty už máš úplne vymletý mozog?
Som si myslel, že ešte niečo máš v tej hlave, ale teraz asi iba čučo.
Na základe tohto si myslím, že si svoju babku nemiloval, nenavštevoval a proste nemal rád.
Bohužiaľ, takých ľudí poznám aj okolo seba.
A tvoja sa aj v hrobe stále pelesi s nemcami ?
Ty si ešte nemyslel nigdaj v živote...l

Tento spôsob komunikácie si nechaj na svoju lgbt komunitu, čo volíte...hveeezdy
Nandrolon
05.04.24,18:47
LGBT volí Tchora, čo tu stále podsúvaš niečo iné?
Koho podporuje hnutie, kde je podľa mňa viacero aidsákoch ako iba ten jeden?
Moju babku si nedávaj do huby, tá by ťa aj na sklonku života argumentačne zotrela, do poslednej sekundy mala mozog lepší ako ty.
Niekto umrie na demeciu, niekto na fyzické zlyhanie tela. U teba je to to prvé, lebo ty už v podstate zomieraš, môžeme to tu sledovať ako vývoj za posledné 3-4-5 rokov. Aj Jar88 si myslel, že tu bude naveky, bohužiaľ príroda a Boh má iné pravidlá.
bjuty smis
05.04.24,18:47
Nehandrkujte sa tu, lebo vás dám do novej chladničky. Nemám čo inšie do nej dať.

Krásna...a tie 2 vrchné police máš na prenájom ?? :))
bjuty smis
05.04.24,18:52
Máte v rodine niekoho duševné chorého ??

Áno....babka chce volit Pellegriniho...

:D Nie je domu, kde nie je lomu. Duševno, chápanie je tiež pokrop, je dedičstvo, nie vždy ako rakovina, ale vekom prežíva. babka nemusí voliť.

Ak zajtra pôjde voliť, tak ako svojpávna osoba. Komu jej prípadný hlas prispeje?

Vyberie si, nie podľa teba, ale podľa seba. Isto si pamätá viac ako ty. Ak už niečo chce pre seba a nemusí to byť Pelegrini, ani Korčok, no mal by to byľ TATÍČEK, pre všetkých.

Výsledok?
Ale však ja sa s nikým nehadám
Nikomu neberiem nazor
Nikomu nebránim voliť, koho chce...

Ale tu dezolatov vyprovokuje k útoku aj to, že ich miláčik je teplos.zlodej..klamár

A ja som na vine...

P.s. ak si ta babka naozaj pamätá viac..tak je to spomienkový optimizmus...to je pekné, ale nemusí byť praUda
sito
05.04.24,18:56
Nehandrkujte sa tu, lebo vás dám do novej chladničky. Nemám čo inšie do nej dať.

:D No vidíš babka, virtuálne si pochopila kam koho dať. Keď niekto, bezdomovec, zamrzne, niet návratu a nepotrebuje na to mrazničku . Hybernácia, nie len medveď to dokáže, aj iné zvieratá. Politik je jednička v tom, hybernuje, mení podľa seba ( kabát ), niet väčšieho ZVIERAŤA, ktoré hubí. Aj seba za....? :D
bjuty smis
05.04.24,19:17
LGBT volí Tchora, čo tu stále podsúvaš niečo iné?
Koho podporuje hnutie, kde je podľa mňa viacero aidsákoch ako iba ten jeden?
Moju babku si nedávaj do huby, tá by ťa aj na sklonku života argumentačne zotrela, do poslednej sekundy mala mozog lepší ako ty.
Niekto umrie na demeciu, niekto na fyzické zlyhanie tela. U teba je to to prvé, lebo ty už v podstate zomieraš, môžeme to tu sledovať ako vývoj za posledné 3-4-5 rokov. Aj Jar88 si myslel, že tu bude naveky, bohužiaľ príroda a Boh má iné pravidlá.
Lgtb voli korcoka a náckovia so zlodejmi promiskuitneho teplosa. ...iné IQ :))

Nedávaj si do tlamy moju babku, nebudem ja do úst tvoju

Ty umries iba na pečeň a dedičnu sprostosť....a nie je to bohužiaľ...
OneUp
05.04.24,19:19
sito
05.04.24,19:22
Máte v rodine niekoho duševné chorého ??

Áno....babka chce volit Pellegriniho...

:D Nie je domu, kde nie je lomu. Duševno, chápanie je tiež pokrop, je dedičstvo, nie vždy ako rakovina, ale vekom prežíva. babka nemusí voliť.

Ak zajtra pôjde voliť, tak ako svojpávna osoba. Komu jej prípadný hlas prispeje?

Vyberie si, nie podľa teba, ale podľa seba. Isto si pamätá viac ako ty. Ak už niečo chce pre seba a nemusí to byť Pelegrini, ani Korčok, no mal by to byľ TATÍČEK, pre všetkých.

Výsledok?
Ale však ja sa s nikým nehadám
Nikomu neberiem nazor
Nikomu nebránim voliť, koho chce...

Ale tu dezolatov vyprovokuje k útoku aj to, že ich miláčik je teplos.zlodej..klamár

A ja som na vine...

P.s. ak si ta babka naozaj pamätá viac..tak je to spomienkový optimizmus...to je pekné, ale nemusí byť praUda

"Ale však ja sa s nikým nehadám"

Hádam sa nehádam! Ani ja

Daj komu, čo chceš, aj svoj hlas. " vrana k vrane sadá "

Nikdy som ježibabku nevidel. Ale, keď som bol v Banskej Štiavnici, než vyhorela, bol by som sa rád s ňou stretol ako z osobou z porady. To bolo ešte pred koronou.

Čiarka, dľžeň, ypsilón " kôn má štyri nohy" :D

Aj ja sa sem - tam podknem, nuž čo, kôň. :D
kopretinka
05.04.24,19:24
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
sito
05.04.24,20:10
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.

Nepriateľa si treba vážiť, či zvážiť? Či na to mám, má., v boxe, nie v reštike!

Na istej telke dávajú, opakujú ROKYHO, CASSIA. V ringu je výsledok po zápase, aký? Už po rokoch jasný. Ale kto vyhral, ošiaľ, davu? Stalo sa, že ALI mal rozbitú držku, papuľu. To bol vraj šport. Ako to bolo, svet? Korea, Vjetman, Afganistán, Kuvait, Irak, ...
Tým netrpeli len Tí, ktorí umierali. Umierali vždy pri invaziach len a len ľudia, či nie?
Nandrolon
06.04.24,02:41
LGBT volí Tchora, čo tu stále podsúvaš niečo iné?
Koho podporuje hnutie, kde je podľa mňa viacero aidsákoch ako iba ten jeden?
Moju babku si nedávaj do huby, tá by ťa aj na sklonku života argumentačne zotrela, do poslednej sekundy mala mozog lepší ako ty.
Niekto umrie na demeciu, niekto na fyzické zlyhanie tela. U teba je to to prvé, lebo ty už v podstate zomieraš, môžeme to tu sledovať ako vývoj za posledné 3-4-5 rokov. Aj Jar88 si myslel, že tu bude naveky, bohužiaľ príroda a Boh má iné pravidlá.
Lgtb voli korcoka a náckovia so zlodejmi promiskuitneho teplosa. ...iné IQ :))

Nedávaj si do tlamy moju babku, nebudem ja do úst tvoju

Ty umries iba na pečeň a dedičnu sprostosť....a nie je to bohužiaľ...
Snáď mi chceš oponovať, že LGBTI komunita, ktorú reprezentuje vo veľkej miere strana PS NEVOLÍ Korčoka? Koho teda volia? Koho verejne podporili a to ako hotentóti pre istotu viackrát za sebou?
OneUp
06.04.24,04:16
Lgbti budu samozrejme volit teplosa Peleho. Je snad rozdiel kto koho voli a volit rovno tepleho. Uz je za plentou aj s Nahlikom
Nandrolon
06.04.24,04:46
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
buchač
06.04.24,05:16
OneUp
06.04.24,05:34
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
OneUp
06.04.24,05:37
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
OneUp
06.04.24,05:44
Poriadna bodkovana vyplieskacka vulgarizmov bruchaca
https://www.porada.sk/t336467-vseobecny-lekar-pre-dospelych-kosice.html
buchač
06.04.24,06:03
Poriadna bodkovana vyplieskacka vulgarizmov bruchaca
https://www.porada.sk/t336467-vseobecny-lekar-pre-dospelych-kosice.html
Blbečku...našťastie nie je na Porade nik z ľudí tvojho rangu a gangu (je jedno, pod akým nickom vystupuješ), ktorí hneď zrána, namiesto do záchoda, vyprázdnia svoje choré drísty do diskusie.
Nemáš byt, nemáš rodinu, nemáš love...nemáš nič. A teda ti nemá kto urobiť praženicu zrána, tak za to viníš všetkých, len nie seba za svoj spackaný život chudáka. Takže hybaj pobehať po kontajneroch, niečo si nájdi a nažer sa...lebo takto hladný si potom príliš nervózny.

P.S.:
Aby si bol v obraze, svoje komentáre som vymazal sám...nebudem sa naťahovať s nejakým blbcom v odbornej téme.
Ale tu si ťa kľudne vychutnám...teda, ak sa mi bude chcieť zapodievať s takým debilom, čo sa tu len do iných naváža a pritom nič neporadí.

P.S.:
No a teraz očakávam nástup iných nickov a ich lakocinky.
Nandrolon
06.04.24,06:26
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
Negoce
06.04.24,06:38
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Nandrolon
06.04.24,06:51
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
Negoce
06.04.24,07:17
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
osobný útok = najlepšia obrana.......
čo má spoločné môj ex so súčasným a tvoja holofóbbia s voľbou homosexuála?????
pavol54
06.04.24,07:30
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
a ešte k tomu pôvodom Talian:), Slovák pri hovorení šifruje, druhý repuje, Maďar je menšina, Nemec už bol, ešte tak Žid a Francúz chýbajú, no je na výber?
buchač
06.04.24,07:59
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Neútočím...nie som osobný...iba debatujem, reagujem.

Nehnevaj sa, ale podľa mňa tu pletieš dve rôzne veci, ktoré môžu súvisieť, no nemusia...záleží od uhla pohľadu.

Určite poznáš (či osobne alebo len z videnia) nejakého gááája alebo lezpičku.
V opak veľmi neverím, ale budiž...skôr by som povedal, že o ich orientácii potom nevieš.

Manželka mala kolegu...fešák chlapec, slušný, dalo sa aj posrandovať..atď.
No niečo mi na ňom nepasovalo. Až keď mi bolo vysvetlené, že o čo sa jedná, tak som bol v obraze.
Dodnes sa však kámošime, aj keď je mimo republiku, kde sa zabýval so svojim partnerom.

Svojho času som videl jedného mladého, čo sa per pazuchy viedol s pani mamááá.
To jeho oblečenie neriešim, aj keď z neho priam bilo, že je gáááj. No správanie na celú ulicu s tým, že " ja som buzík, kto je viac " mi už liezlo na nervy. A to nie iba mne, ale aj iným, ktorí mu dali svoj názor patrične najavo...a mladý stiahol vtáka medzi nohy a stratil sa. :D

Otázka znie...som homofób, keď na jednej strane konanie odsúdim a druhého kvitujem ?
Tie Pride pochody sú o čom ? Akože si fakt myslíš, že LBGTI bojujú za svoje práva ohľadom partnerov ? Lebo podľa mňa nie, tie ich nároky sa dajú uplatniť v pohode aj inakšou cestou. Tou cestou, ktorú musia absolvovať aj tradičné páry bez papiera (dokonca s dieťaťom) už roky rokúce. Prečo neštrajkujú aj oni sa svoje " nároky a práva " ?
------------------------------
...a Pelle ? Je buzík ? Podľa všetkého je.
Žije si svojim životom, každého je do jeho súkromia trt makový.
Keď sa to tak vezme, tak našu hlboko cítiacu by sme kde mali zaradiť ?
Mala jedného chlapa (otec jej dcér), s ktorým sa rozviedla...ale šak normálka, nie je prvá ani posledná. Potom pred voľbami žila s nejakým oným, ktorého následne vykopla. Včul ju zohrieva Rizman...
No ja neviem, ale v slušnejších kruhoch majú také osoby svoj názov...;)

Otázka mimo politiky.
Prečo sa nerozoberá dopodrobna orientácia iných zo "smotánky" našincov ?
Stanke, Kostelný....a podobne ? Koleník je kapitola sama o sebe. aj tu prítomným ženám sa z neho idú kolená podlamovať a rodidlá otvárať, no nič z neho. ;) :D Osobne ho ako herca mám rád, no ešte ho nik nevidel v dôvernejšej pozícii so ženou.
Slovami Tweety...nie je to také pokrytecké ? Jedného gááája dávať obrážťokami dole a druhého by posadili na piedestál.
-------------------------------
Takže by sa dalo povedať, že je jedno, či homofób volí homoša alebo nie.
Lebo aj ten homofób sa pozerá (mal by sa) na dôležitejšie veci ako riešiť orientáciu jedinca.
Ono to je niečo podobné, ako odsúdiť človeka za to, že má na hlave dredy. No na tie sa môže každý vyondiať...ono je totiž oveľa dôležitejšie, čo je pod tými dredmi.

....či ???
pavol54
06.04.24,08:04
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Neútočím...nie som osobný...iba debatujem, reagujem.

Nehnevaj sa, ale podľa mňa tu pletieš dve rôzne veci, ktoré môžu súvisieť, no nemusia...záleží od uhla pohľadu.

Určite poznáš (či osobne alebo len z videnia) nejakého gááája alebo lezpičku.
V opak veľmi neverím, ale budiž...skôr by som povedal, že o ich orientácii potom nevieš.

Manželka mala kolegu...fešák chlapec, slušný, dalo sa aj posrandovať..atď.
No niečo mi na ňom nepasovalo. Až keď mi bolo vysvetlené, že o čo sa jedná, tak som bol v obraze.
Dodnes sa však kámošime, aj keď je mimo republiku, kde sa zabýval so svojim partnerom.

Svojho času som videl jedného mladého, čo sa per pazuchy viedol s pani mamááá.
To jeho oblečenie neriešim, aj keď z neho priam bilo, že je gáááj. No správanie na celú ulicu s tým, že " ja som buzík, kto je viac " mi už liezlo na nervy. A to nie iba mne, ale aj iným, ktorí mu dali svoj názor patrične najavo...a mladý stiahol vtáka medzi nohy a stratil sa. :D

Otázka znie...som homofób, keď na jednej strane konanie odsúdim a druhého kvitujem ?
Tie Pride pochody sú o čom ? Akože si fakt myslíš, že LBGTI bojujú za svoje práva ohľadom partnerov ? Lebo podľa mne, tie ich nároky sa dajú uplatniť v pohode aj inakšou cestou. Tou cestou, ktorú musia absolvovať aj tradičné páry bez papiera (dokonca s dieťaťom) už roky rokúce. Prečo neštrajkujú aj oni sa svoje " nároky a práva " ?
------------------------------
...a Pelle ? Je buzík ? Podľa všetkého je.
Žije si svojim životom, každého je do jeho súkromia trt makový.
Keď sa to tak vezme, tak našu hlboko cítiacu by sme kde mali zaradiť ?
Mala jedného chlapa (otec jej dcér), s ktorým sa rozviedla...ale šak normálka, nie je prvá ani posledná. Potom pred voľbami žila s nejakým oným, ktorého následne vykopla. Včul ju zohrieva Rizman...
No ja neviem, ale v slušnejších kruhoch majú také osoby svoj názov...;)
-------------------------------
Takže by sa dalo povedať, že je jedno, či homofób volí homoša alebo nie.
Lebo aj ten homofób sa pozerá (mal by sa) na dôležitejšie veci ako riešiť orientáciu jedinca.
Ono to je niečo podobné, ako odsúdiť človeka za to, že má na hlave dredy. No na tie sa môže každý vyondiať...ono je totiž oveľa dôležitejšie, čo je pod tými dredmi.

....či ???
v slušnejších kruhoch = konkubíny
bjuty smis
06.04.24,08:11
10:25

Ivan Korčok odvolil v druhom kole prezidentských volieb. Po tom, čo svoj hlas odovzdal v Senci, vyzval ľudí, aby šli voliť, a povedal, že plánuje zvyšok dňa športovať a tráviť ho s rodinou.



u nás vybavené....voliči promiskuitného teplého zlodeja a klamára ako ?
ešte váhate ?
OneUp
06.04.24,08:46
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
A este aki chlapeckovia sa ti pacia a postavi sa ti z nich pero ? Blondaci, cierni, jamkati ?
Nandrolon
06.04.24,08:54
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
osobný útok = najlepšia obrana.......
čo má spoločné môj ex so súčasným a tvoja holofóbbia s voľbou homosexuála?????
Nechápeš, že prvá si na moju osobu zaútočila ty sama, že som homofób?
Samozrejme, že obrana musí byť silnejšia ako útok, aby bola efektívna, tak som zvolil tiež útok na tvoju osobu, že si sama.
kopretinka
06.04.24,08:55
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.

Nepriateľa si treba vážiť, či zvážiť? Či na to mám, má., v boxe, nie v reštike!

Na istej telke dávajú, opakujú ROKYHO, CASSIA. V ringu je výsledok po zápase, aký? Už po rokoch jasný. Ale kto vyhral, ošiaľ, davu? Stalo sa, že ALI mal rozbitú držku, papuľu. To bol vraj šport. Ako to bolo, svet? Korea, Vjetman, Afganistán, Kuvait, Irak, ...
Tým netrpeli len Tí, ktorí umierali. Umierali vždy pri invaziach len a len ľudia, či nie?
ČO ??
Nandrolon
06.04.24,08:58
10:25

Ivan Korčok odvolil v druhom kole prezidentských volieb. Po tom, čo svoj hlas odovzdal v Senci, vyzval ľudí, aby šli voliť, a povedal, že plánuje zvyšok dňa športovať a tráviť ho s rodinou.



u nás vybavené....voliči promiskuitného teplého zlodeja a klamára ako ?
ešte váhate ?
Mám odvolené, idem montovať na svoj traktor nové závažie do kolies /z ceny by sa niektorým podlomili kolená/ a vylepšenie radenia rýchlostí.
Takže u mňa tak.
kopretinka
06.04.24,09:00
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
pavol54
06.04.24,09:11
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
ono to pozeralo porno, takže každý chlap chodí celý deň so stojacim perom, všetky ženy stále s tvrdými bradavkami no nepomôžeš si:) predstavivosť neodstrániš
OneUp
06.04.24,09:48
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
Tak este raz.
Pred rokmi sa objavila informacia, ze nejaky velky podnikatel Nahlik je teply. Nezaujimalo ma to vobec.
A tu zrazu bum. Tento teply Nahlik sa objavi po boku tepleho Peleho v meste lasky Verone Tak ja by som si zobral do Verony nejake pekne dievca. Ten isty Nahlik poskytuje Pelemu len tak zadarmo sukromne lietadlo do Kosic a hniezdocko lasky, 98 m/2 bytik v BA
misoft
06.04.24,10:01
Ešte sa žerete? :D Tak sa ŽERTE! Ja som využil svoje právo. A keďže písmená malé, očky-čočky som nechal doma - tak pre istotu som dal dva krúžky. Hlas neprepadol, ale obaja dostanú figu borovú.... (i tak nebolo koho voliť - čert ako diabol, vsjo rovno).
marjankaj
06.04.24,10:13
tak pre istotu som dal dva krúžky. Hlas neprepadol, ale obaja dostanú figu borovú...
A ty máš stále ešte občiansky preukaz?
misoft
06.04.24,10:34
Predstav si - MÁM a dokonca i platný vodičák.
pavol54
06.04.24,11:07
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
Tak este raz.
Pred rokmi sa objavila informacia, ze nejaky velky podnikatel Nahlik je teply. Nezaujimalo ma to vobec.
A tu zrazu bum. Tento teply Nahlik sa objavi po boku tepleho Peleho v meste lasky Verone Tak ja by som si zobral do Verony nejake pekne dievca. Ten isty Nahlik poskytuje Pelemu len tak zadarmo sukromne lietadlo do Kosic a hniezdocko lasky, 98 m/2 bytik v BA
partner(nie manžel) Konečný kandidátky na prezidentku ti nevadil? ani to že jej robil údajne kampaň, s ktorým sa krátko po zvolení rozišla. Mohol si aj pele zabezpečiť takú účelovú partnerku a bolo by vyriešené (však dobrý ochrankár alebo záhradník by sa o ňu postaral:))
Nandrolon
06.04.24,12:09
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
Tak este raz.
Pred rokmi sa objavila informacia, ze nejaky velky podnikatel Nahlik je teply. Nezaujimalo ma to vobec.
A tu zrazu bum. Tento teply Nahlik sa objavi po boku tepleho Peleho v meste lasky Verone Tak ja by som si zobral do Verony nejake pekne dievca. Ten isty Nahlik poskytuje Pelemu len tak zadarmo sukromne lietadlo do Kosic a hniezdocko lasky, 98 m/2 bytik v BA
Ty si nebodaj myslíš, že existuje nejaké pekné dievča, ktoré by tam išlo s tebou?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
.... ty musíš byť riadny srandista :-)))))

.... ale zase platí staré známe, že na každý hrniec sa pokrievka nájde :-)
Nandrolon
06.04.24,12:13
kde sa držia za ruky? Pelle drží niečo v pravej ruke,ale ruka toho druhého to teda nie je.
Aké obrúčky vyberajú? Veď to vyzerá ako nože.
riesis detaily ? tak pozri na lavej fotke ako Nahlikovi stoji pero. Vidis tam snad v okoli nejake pekne dievca ? Takze Pele ho vzusuje, aj pero smeruje k nemu
Mňa absolútne nezaujíma,akým smerom ukazuje niečie pero. Ja sa tu vyjadrujem ku konkrétnym tvrdeniam,že sa držia za ruky a vyberajú si obrúčky. A to na tých fotkách nie je.
široko ďaleko nie je žiadne dievča? No ty musíš mať dobré oči,keď vidíš aj mimo záber....tá fotka je orezaná,vidíš tam velké ho...
edit.pozrela som sa na tú fotku znova,hento je stojace pero?
Tak este raz.
Pred rokmi sa objavila informacia, ze nejaky velky podnikatel Nahlik je teply. Nezaujimalo ma to vobec.
A tu zrazu bum. Tento teply Nahlik sa objavi po boku tepleho Peleho v meste lasky Verone Tak ja by som si zobral do Verony nejake pekne dievca. Ten isty Nahlik poskytuje Pelemu len tak zadarmo sukromne lietadlo do Kosic a hniezdocko lasky, 98 m/2 bytik v BA
partner(nie manžel) Konečný kandidátky na prezidentku ti nevadil? ani to že jej robil údajne kampaň, s ktorým sa krátko po zvolení rozišla. Mohol si aj pele zabezpečiť takú účelovú partnerku a bolo by vyriešené (však dobrý ochrankár alebo záhradník by sa o ňu postaral:))
Vadi mi, ze prezidentovi v palaci by niekto strkal do riti
Čo, Rizman má rad anál?
bjuty smis
06.04.24,12:30
Večer kde zapíjate smútok z drtivej porážky ?
Vraj v teplární....pampalini plati....
Nandrolon
06.04.24,12:34
Večer kde zapíjate smútok z drtivej porážky ?
Vraj v teplární....pampalini plati....
V teplárni odfajčili dvoch vašich teplých, čo máš lobotómiu?
Myslíš, že keby tam odfajčili prívrženca Hlasu, Smeru, SNS, že tá tučná pani z hradu z toho vytvorí Oltár? A každú návštevu zo zahraničia tam vodí?
Počuj, čo dnes piješ, čučo po záruke?
bjuty smis
06.04.24,12:38
Večer kde zapíjate smútok z drtivej porážky ?
Vraj v teplární....pampalini plati....
V teplárni odfajčili dvoch vašich, čo máš lobotómiu?
Akých našich ? Kto tu volil teploša, klamára a zlodeja ?
Čo máš v kotrebe nastrate ?
Nandrolon
06.04.24,12:46
Večer kde zapíjate smútok z drtivej porážky ?
Vraj v teplární....pampalini plati....
V teplárni odfajčili dvoch vašich, čo máš lobotómiu?
Akých našich ? Kto tu volil teploša, klamára a zlodeja ?
Čo máš v kotrebe nastrate ?
Koho podporujú teploši z SAS a PS za prezidenta?
Samozrejme že vašich. Na našich slovenská mangalica zvysoka serie a nie robiť z pelešiska teplošov medzinárodný oltár!
Nandrolon
06.04.24,12:47
Seriem ja na teba, po desiatej ti spadne sánka a zase sa tu pár týždňov neukážeš.
bjuty smis
06.04.24,12:47
Večer kde zapíjate smútok z drtivej porážky ?
Vraj v teplární....pampalini plati....
V teplárni odfajčili dvoch vašich, čo máš lobotómiu?
Akých našich ? Kto tu volil teploša, klamára a zlodeja ?
Čo máš v kotrebe nastrate ?
Koho podporujú teploši z SAS a PS za prezidenta?
Samozrejme že vašich. Na našich slovenská mangalica zvysoka serie a nie robiť z pelešiska teplošov medzinárodný oltár!
Koho si volil?
Načo toľko omáčky....
bjuty smis
06.04.24,12:50
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
osobný útok = najlepšia obrana.......
čo má spoločné môj ex so súčasným a tvoja holofóbbia s voľbou homosexuála?????
Nechápeš, že prvá si na moju osobu zaútočila ty sama, že som homofób?
Samozrejme, že obrana musí byť silnejšia ako útok, aby bola efektívna, tak som zvolil tiež útok na tvoju osobu, že si sama.
Ako na teba zaútočila ? Negoce dala úplne slušný a pravdivý príspevok, ty si podlo zaútočil...

Vieš vôbec, čo je homofób ? To nie je urážka....nastuduj si to, kým urazas ....
Nandrolon
06.04.24,13:14
Ty si aký obhájca Betty :-)))

Ak si už taký dopitý, že nevieš koho som volil, tak ti to asi 5. x zopakujem, volil som Pellegriniho a nehanbím sa za to. To skôr iní sa tu robia tajní ako jantárová komnata.
buchač
06.04.24,15:25
Hoax, fotomontáž, ohováranie...alebo čistý a nezvratný fakt = hajlovanie člena predsedníctva Progresívneho Slovenska + poslanec NR SR a Bratislavského kraja ???
Nič netvrdím, nič nenaznačujem...len sa pýtam.

...a to proskám pekne nie je nejaký oný z Londýna.
bjuty smis
06.04.24,15:29
Tak na nový idol miestnych náckov nasadili klaustrfobiu:)))

Čo sa v tej promiskuitnej lgbt kotrbe ešte nezrodi


On asi nevie, že už sú pri kormidle....
Nandrolon
06.04.24,16:23
Buchač :-)))))
on nehajluje, ale v ľavej ruke má cigaretu a ťahá a pravou rukou sa po niečo naťahuje!
Je to predsa spravodlivý, heterosexuálny, HIV negatívny progresívec uznávajúci tradičnú rodinu.
bjuty smis
06.04.24,16:58
To je este reálnejšie, ako keď tu falšoval ten hakový kríž ....

A aha kto na to skočil

Krasny musia mat svet....
babka - ježibabka
06.04.24,17:58
Nehandrkujte sa tu, lebo vás dám do novej chladničky. Nemám čo inšie do nej dať.

Krásna...a tie 2 vrchné police máš na prenájom ?? :))
Už nie je nič na prenájom. Ide preč, tak sa môžete handrkovať, mrazenie nehrozí :D
vlado 33
06.04.24,18:00
Kto je zvedavý na tvoje ranné zvratky? Všetci vieme ktoré strany koho podporujú a čo všetko organizujú, čoho sa zúčastňovali a zúčastňujú.
.
Vieš koľkým gayom z Progresívneho Slovenska z Pelleho stojí péro? To preto sú takí nasraní, že on by o nich ani bicykel neoprel.
Darmo, je to sympatický a charizmatický fešák.
:-)))))))))))))))
také zaujímavé, keď homofób volí homosexuála :eek:
Tak svojmu chlapovi povedz, nech volí Tchorčoka.
Jáj, však pri tvojej dobrote žiaden chlap nevydržal, nevadí.
osobný útok = najlepšia obrana.......
čo má spoločné môj ex so súčasným a tvoja holofóbbia s voľbou homosexuála?????
Nechápeš, že prvá si na moju osobu zaútočila ty sama, že som homofób?
Samozrejme, že obrana musí byť silnejšia ako útok, aby bola efektívna, tak som zvolil tiež útok na tvoju osobu, že si sama.
Ako na teba zaútočila ? Negoce dala úplne slušný a pravdivý príspevok, ty si podlo zaútočil...

Vieš vôbec, čo je homofób ? To nie je urážka....nastuduj si to, kým urazas ....
Aj ja som volil Peleho, koho iného? Nikdy nebudem voliť americké kurvy, jedna teraz už balí. Stačilo, dúfam že bude po voľbách konečne pokoj!
babka - ježibabka
06.04.24,18:05
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
kukučka
06.04.24,18:32
Ľudový...čo by povedal taký Ľudo? /Markovič v prvom Jánošíkovi/ Ani môj hlas veru nemá, to bombardovanie Juhoslávie na Zelený štvrtok sa nedá zabudnúť. Bola som až teraz, účasť slabá, uvidíme, vydržať.
Páni diplomati nám ukázali za čo nás majú. To video s Baránkom som vám tu dala pre dve veci ktoré povedal a to, že tí spoza mláky už sú za prímerie, lebo majú polovicu ornej pôdy a boja sa, a druhá vec podpora rodiny. Tí druhí zase prišli o kolónie a teraz by chceli aby sme im my išli urvať dajaký kus na východe.
oprava preklepov
Nandrolon
06.04.24,18:38
U nás účasť poriadna. Nemal som kde zaparkovať, všetko mladí čecháčikovia. V prvom kole som tu nevidel ani jedného.
pavol54
06.04.24,19:25
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
vlado 33
06.04.24,19:32
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu:D
vlado 33
06.04.24,19:36
U nás účasť poriadna. Nemal som kde zaparkovať, všetko mladí čecháčikovia. V prvom kole som tu nevidel ani jedného.
Dúfam že to nevyhrá ten okuliarnatý *****ko, bo idem zo slovenska preč :D:);):---:confused:
pavol54
06.04.24,19:39
U nás účasť poriadna. Nemal som kde zaparkovať, všetko mladí čecháčikovia. V prvom kole som tu nevidel ani jedného.
To je volebný bordel. Vážim si ženy vo funkciách, tak som dopísal na volebný lístok č.3. Čaputová a nič.:) ... (robím si srandu nie že ma niekto chytí za slovo)
pavol54
06.04.24,19:47
Tragédia na spiši, autobus nebol dobrzdený. Stalo sa mi zo starým typom avie stál som na vršku zaradil som rýchlosť, dotiahol mechanickú ručnú. Po polhodine vyjdem von a auto v škodovke. Novšie typy už mali vzduchovú ručnú( ak nebol vzduch tak sa auto nepohlo ale kým bola sústava natlakovaná tak to bolo rovnaké)
sito
06.04.24,19:48
:D Voda vždy tečie dole! Teplo vždy stúpa hore! Kolobeh, že? Do kolečka dokola!!! :D
babka - ježibabka
06.04.24,19:53
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu:D
Dobre sa vám robí z babky sranda. Aj vás to čaká, budete starí a krpatí. Budete rásť do zeme. Už nechodím ani po drevených schodoch, nieto ešte po rebríku a v zapratanej kuchyni sa nedá na metle robiť otočka. :D
sito
06.04.24,20:00
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu:D
Dobre sa vám robí z babky sranda. Aj vás to čaká, budete starí a krpatí. Budete rásť do zeme. Už nechodím ani po drevených schodoch, nieto ešte po rebríku a v zapratanej kuchyni sa nedá na metle robiť otočka. :D

:D babka *---* sa na nich!!! A užívaj si života po svojom, aby si časom pridala predponu, PRA. :D
misoft
06.04.24,20:01
mimotemy


v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Ach jááááj - MediaShop.... 10x ukazujú, ako kvalitne "reže" nožík paradajku, potom chlieb a nakoniec dokonca klinec (ibaže to nerobia tým istým nožom)... no nekúp to...len za 59,99€ a ako grátis dostaneš chránič na ostrie.....a možno ten istý v inom e-shope, obchode kúpiš za 20€ .
MediaShop totiž tieto "produkty" predražuje 2-3 násobne.
vlado 33
06.04.24,20:05
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
Pani babka, budete asi po mojej mamičke. Kúpil som vysávač, mal malý výkon, kúpil som druhy, ten zas mal veľký. Kúpil som televízor, ten mal zle farby( boli zvyknutí na CTR) Kúpil som pračku LCD displejom, hotová pohroma. A keď som kúpil dosku na kuchynskú linku s mramorovou štruktúrou, a ona mi povedala, že to vyzerá ako špina, vtedy som si povedal...A dosť!!!. Od vtedy ju ovládali cudzie živly, čo ju zabili. Iba toľko z mojej skúsenosti, pochoval som ju v januári.
pavol54
06.04.24,20:08
mimotemy


v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Ach jááááj - MediaShop.... 10x ukazujú, ako kvalitne "reže" nožík paradajku, potom chlieb a nakoniec dokonca klinec (ibaže to nerobia tým istým nožom)... no nekúp to...len za 59,99€ a ako grátis dostaneš chránič na ostrie.....a možno ten istý v inom e-shope, obchode kúpiš za 20€ .
MediaShop totiž tieto "produkty" predražuje 2-3 násobne.
nejde o to koľko stojí ale potrebuje do mrazničky rebrík - pointa ale už keď sme pri tom oblbovaní, tak hliník ma rovnakú hmotnosť, či sa použije na lyžičku alebo na drak lietadla
pavol54
06.04.24,20:16
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu:D
Dobre sa vám robí z babky sranda. Aj vás to čaká, budete starí a krpatí. Budete rásť do zeme. Už nechodím ani po drevených schodoch, nieto ešte po rebríku a v zapratanej kuchyni sa nedá na metle robiť otočka. :D
prepáč.
doplním elektrická metla nepotrebuje dlhú štartovaciu dráhu ako klasická :)
babka čo nám už ostáva robiť si srandu z toho čo nás nepichá a nebolí:)
stretol som dnes dve spolužiačky vo volebnej komisii tak som ich pozdravil ako vždy "ahojte dôchodkyne" jedna celkom cudzia ma skoro zabila pohľadom
sito
06.04.24,20:41
:D ako to povedali tí ameirčani pri saddamovi? " Máme ho! " :D
Nandrolon
06.04.24,20:41
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
pavol54
06.04.24,20:44
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
do rána dlhá doba, sčítacie rotačky ešte neboli zastavené.
Nandrolon
06.04.24,20:45
Viete kto najviac pomohol Pellegrinimu a uškodil Korčokovi?
Sám veľký predseda Slovenska.
A viete čím? Podľa mňa tým, že cigáni ostali doma, lebo sa cítili oklamaní matovičovou atomovkou o 500,-. Počítam, že to nejaký politológ zajtra spomenie vo svojom elaboráte......
Nandrolon
06.04.24,20:45
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
do rána dlhá doba, sčítacie rotačky ešte neboli zastavené.
Ako píšem, MATEMATICKY to už nie je možné zvrátiť......
vlado 33
06.04.24,20:47
Viete kto najviac pomohol Pellegrinimu a uškodil Korčokovi?
Sám veľký predseda Slovenska.
A viete čím? Podľa mňa tým, že cigáni ostali doma, lebo sa cítili oklamaní matovičovou atomovkou o 500,-. Počítam, že to nejaký politológ zajtra spomenie vo svojom elaboráte......
Nooo, zabudli *****i na cigošov.:D
sito
06.04.24,20:51
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

:D Nebuď *---* , nie je to žiadna výhra. Stále sú a sú noví ľudia, život. A ľudia sa rodia akože, ... No musia sa učiť novým veciam, ale od, od koho?

Aký je rozdiel medzi muzeumom a haj...., WC? V muzeume sú pozostatky našich predkov, ... :D
vlado 33
06.04.24,20:55
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D
sito
06.04.24,20:59
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D

:D nebuď *--- * na 33tu! :D
vlado 33
06.04.24,21:02
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D

:D nebuď *--- * na 33tu! :D
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.:D
sito
06.04.24,21:07
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D

:D nebuď *--- * na 33tu! :D
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.:D

:D Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní. :D
vlado 33
06.04.24,21:13
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D

:D nebuď *--- * na 33tu! :D
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.:D

:D Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní. :D
Daj si tabletky a bežkaj spinkať, zrejme teraz blúzniš.
sito
06.04.24,21:22
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D

:D nebuď *--- * na 33tu! :D
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.:D

:D Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní. :D
Daj si tabletky a bežkaj spinkať, zrejme teraz blúzniš.

:D Ja si pôjdem pospať, ale ty budeš blúzniť naveky, nielen blúzniť, aj blúdiť, lebo len bludy tu trepeš. A nie si sám, strýček SAM! :D
Nandrolon
06.04.24,21:24
Musel som sa tu ešte pred spaním nalogovať, lebo toto už nie je možné.

Dúfam, že zajtra budú dávať znova tlačovku Korčoka.
To, čo na tlačovke toto proamerické protislovenské hovado tliachalo, svedčí len o tom, čo je to za hajzľa.
90% tlačovky ohováranie Pellegriniho, zvyšných 10% vyhrážanie sa ľudu, ktorý volil Pellegriniho, že nám to nezabudne.

Pán Korčok, ty protislovenský FAS, seriem na Teba a tvoje vyhrážky AJ VOČI MNE, hocikedy by som ťa prefackal ty plesnivý šedivý deduško!!!

Schválne si pozrite obidve tlačovky a uvidíte ten diametrálny rozdiel.
sito
06.04.24,21:27
Musel som sa tu ešte pred spaním nalogovať, lebo toto už nie je možné.

Dúfam, že zajtra budú dávať znova tlačovku Korčoka.
To, čo na tlačovke toto proamerické protislovenské hovado tliachalo, svedčí len o tom, čo je to za hajzľa.
90% tlačovky ohováranie Pellegriniho, zvyšných 10% vyhrážanie sa ľudu, ktorý volil Pellegriniho, že nám to nezabudne.

Pán Korčok, ty protislovenský FAS, seriem na Teba a tvoje vyhrážky AJ VOČI MNE, hocikedy by som ťa prefackal ty plesnivý šedivý deduško!!!

Schválne si pozrite obidve tlačovky a uvidíte ten diametrálny rozdiel.

:D Nemusel si sa *---* :D
Nandrolon
06.04.24,21:30
sito: lexaurin by ti nepomohol?
:-))))))))))))))))))))))
fajne som si tu uľavil, idem si dať borovičku a spať.
babka - ježibabka
06.04.24,21:55
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?:)
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu:D
Dobre sa vám robí z babky sranda. Aj vás to čaká, budete starí a krpatí. Budete rásť do zeme. Už nechodím ani po drevených schodoch, nieto ešte po rebríku a v zapratanej kuchyni sa nedá na metle robiť otočka. :D

:D babka *---* sa na nich!!! A užívaj si života po svojom, aby si časom pridala predponu, PRA. :D
Sranda mi nevadí, iba nadávky a vulgarizmy. Sitko už som 2 x. Ale kvôli tomu si nebudem meniť nick.
vlado 33
06.04.24,22:06
Musel som sa tu ešte pred spaním nalogovať, lebo toto už nie je možné.

Dúfam, že zajtra budú dávať znova tlačovku Korčoka.
To, čo na tlačovke toto proamerické protislovenské hovado tliachalo, svedčí len o tom, čo je to za hajzľa.
90% tlačovky ohováranie Pellegriniho, zvyšných 10% vyhrážanie sa ľudu, ktorý volil Pellegriniho, že nám to nezabudne.

Pán Korčok, ty protislovenský FAS, seriem na Teba a tvoje vyhrážky AJ VOČI MNE, hocikedy by som ťa prefackal ty plesnivý šedivý deduško!!!

Schválne si pozrite obidve tlačovky a uvidíte ten diametrálny rozdiel.
Nandy, teraz to kukám a smejem sa. Toto je fakt sila počúvať. Toto by mali vtĺkať retardovaným ako terapiu, možno by to pomohlo na liečebné účely. Korčok sa zas vyznamenal.
bjuty smis
07.04.24,02:10
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Zas bol Liter spišskej na olovrant ?
Však tvoj teploš vyhral...
bjuty smis
07.04.24,02:12
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D
Ty máš roztrtkanu hubu od tých teplosov, čo volíš...
Zato len geňo z teba ide..
OneUp
07.04.24,05:37
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Zas bol Liter spišskej na olovrant ?
Však tvoj teploš vyhral...
Vcera napisal,ze Lexaurin zapil litrom borovicky
bjuty smis
07.04.24,05:39
To ani nemusí písať....

Teraz oslavujú porážku lgbt zvolením teplošskeho zlodeja za prezidenta...
Nandrolon
07.04.24,06:11
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
OneUp
07.04.24,06:17
To ani nemusí písať....

Teraz oslavujú porážku lgbt zvolením teplošskeho zlodeja za prezidenta...
Zvedavy som, kde si ulozi Nahlika ? Asi do ovalnej pracovne
Nandrolon
07.04.24,06:21
To ani nemusí písať....

Teraz oslavujú porážku lgbt zvolením teplošskeho zlodeja za prezidenta...
Pellegrini je síce homosexuál, ale taký Grohling a podobní odkundesi zo SaS a PS sú iba obyčajní buzeranti.
buchač
07.04.24,06:22
Poniektorí vraveli, že ak nevyhrá Tchorčok, tak nevyjde ani slnko nad Slovensko.
Čuduj sa svete....ono vyšlo !!!
...a dokonca sa rozjasnilo...a dnes bude (už je) krásny slnečný deň.
pavol54
07.04.24,06:24
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
pavol54
07.04.24,06:25
To ani nemusí písať....

Teraz oslavujú porážku lgbt zvolením teplošskeho zlodeja za prezidenta...
Pellegrini je síce homosexuál, ale taký Grohling a podobní odkundesi zo SaS a PS sú iba obyčajní buzeranti.
ale sú z toho správneho politického tábora a to sa toleruje
Nandrolon
07.04.24,06:28
Korčok od začiatku viedol útočnú, zákernú a podlú kampaň útočiacu na najnižšie pudy ľudstva. Od reklamy s tou debilnou taškou až po neustále spomínanie svojich dvoch synov /lebo vedel, že Pellegrini nemá deti/.
Hlas mu mohli dať iba ľahko ovplyvniteľní, prípadne veľmi neskúsení voliči /prvovoliči/.
OneUp
07.04.24,06:29
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Daj link odkial " citujes "
lujza.j
07.04.24,06:32
.
Nandrolon
07.04.24,06:35
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Nandrolon
07.04.24,06:36
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Presne toto na neho vytiahnu ak bude chcieť byť zase slušný a spravodlivý o 5 rokov.
Nandrolon
07.04.24,06:38
buchač
07.04.24,06:39
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Daj link odkial " citujes "[/QUOTE]

Ty zásadne nedávaš ku svojim drístom žiaden link. A ako to zvykneš vravieť iným, keď od teba žiadajú to isté, čo teraz vyžaduješ ???
...že ..." si nájdi sám "...
Takže blbečku...staraj sa, nájdi si...debile, zvládneš to ?
marjankaj
07.04.24,06:42
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Inak by nemohol zakrúžkovať obidvoch. Hlavne že jeho hlas neprepadol.
Nandrolon
07.04.24,06:45
marjankaj - ty si tomu nasadil korunu, tu plačem od smiechu, díky!
marjankaj
07.04.24,06:52
marjankaj - ty si tomu nasadil korunu, tu plačem od smiechu, díky!
To nie je na smiech. On písal, že má okrem občianskeho aj vodičský preukaz.
buchač
07.04.24,06:59
marjankaj - ty si tomu nasadil korunu, tu plačem od smiechu, díky!
To nie je na smiech. On písal, že má okrem občianskeho aj vodičský preukaz.
...a na smiech nie je ani to, že čo píše a ako píše.
Kľudne by som mu vzal minimálne VP...a niekedy aj ten OP.
...a keď má svoj deň, tak by si zaslúžil kazajku.

Lebo tak prevrátiť kabát ako to dokázal on, tak to je na zamyslenie....a teda rozhodne nie na smiech, skôr na zaplakanie.
Tweety
07.04.24,07:01
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
To vám ide, vytrhovať vecí z kontextu, takýmito spôsobmi sa prepracovať k úspechu. Prečo si nedal celú vetu ale len časť? Korčok uznal prehru: Som sklamaný, nie zlomený. Nezabudnem vám, že ste zo mňa urobili kandidáta vojny. Povedal len pravdu o tom, o čom bola kampaň, len o strachu z vojny a iných strachov... Ale podstatné je aby ste sa nepototo z toho všetkého.
lujza.j
07.04.24,07:02
Huú
OneUp
07.04.24,07:07
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Daj link odkial " citujes "
Prekrucas ako vzdy. Odkazal nie svojim volicom, ale tebe podobnym mudrosracom , na necestnu, klamlivu kampan " urobili ste zo mna kandidata vojny "
buchač
07.04.24,07:11
To vám ide, vytrhovať vecí z kontextu, takýmito spôsobmi sa prepracovať k úspechu. Prečo si nedal celú vetu ale len časť?
Ale podstatné je aby ste sa nepototo z toho všetkého.
Aby si sa nepototo...
Veď sa učíme sa od vás, majstrov v klamaní, zavádzaní (a samozrejme urážaní)....mám menovať ???
Ich vedomé klamanie (nie iba vytiahnutie z kontextu) ti nejak nevadí ?
Taktiež ti nevadí, že čo robil Korčok = čo robili v jeho prospech mienkotvorné média ?
Tchorčok je taký, že keby bol jeho protikandidát (povedzme) Kubiš...tak aj na neho by vytiahol kadejaké vecičky...a keby prehral, tiež by sa vyhováral na to alebo ono.

Pointa je v tom, že narcistický arogantný chrapúň a klamár jednoducho neuniesol svoju prehru...fertig, bodka.
Prehral dokonca v použití rovnakých zbraní...takže prehru si zaslúžil.
Pochopila ???
Nandrolon
07.04.24,07:15
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
To vám ide, vytrhovať vecí z kontextu, takýmito spôsobmi sa prepracovať k úspechu. Prečo si nedal celú vetu ale len časť? Korčok uznal prehru: Som sklamaný, nie zlomený. Nezabudnem vám, že ste zo mňa urobili kandidáta vojny. Povedal len pravdu o tom, o čom bola kampaň, len o strachu z vojny a iných strachov... Ale podstatné je aby ste sa nepototo z toho všetkého.
Takže Tebe sa v podstate tá tlačovka zdala úprimná, NEagresívna, bez útočenia a ohovárania?
Bola si s tým už na pohotovosti, alebo až zajtra ideš k obvodnej?
Tú tlačovku tak prestrelil a ukázal svoju pravú tvár /ktorú sme my, viac vnímaví videli už na začiatku kampane/, že nie že on nám to nezabudne, ale práve naopak MY JEMU.
OneUp
07.04.24,07:15
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Daj link odkial " citujes "

Ty zásadne nedávaš ku svojim drístom žiaden link. A ako to zvykneš vravieť iným, keď od teba žiadajú to isté, čo teraz vyžaduješ ???
...že ..." si nájdi sám "...
Takže blbečku...staraj sa, nájdi si...debile, zvládneš to ?[/QUOTE]
bodkovana
Tweety
07.04.24,07:16
To vám ide, vytrhovať vecí z kontextu, takýmito spôsobmi sa prepracovať k úspechu. Prečo si nedal celú vetu ale len časť?
Ale podstatné je aby ste sa nepototo z toho všetkého.
Aby si sa nepototo...
Veď sa učíme sa od vás, majstrov v klamaní, zavádzaní (a samozrejme urážaní)....mám menovať ???
Ich vedomé klamanie (nie iba vytiahnutie z kontextu) ti nejak nevadí ?
Taktiež ti nevadí, že čo robil Korčok = čo robili v jeho prospech mienkotvorné média ?
Tchorčok je taký, že keby bol jeho protikandidát (povedzme) Kubiš...tak aj na neho by vytiahol kadejaké vecičky...a keby prehral, tiež by sa vyhováral na to alebo ono.

Pointa je v tom, že narcistický arogantný chrapúň a klamár jednoducho neuniesol svoju prehru...fertig, bodka.
Pochopila ???
Ty si nepochopil, že si pre mňa nepodstatný? Čo ti na tom nie je jasné? Strč si svoje úvahy kde len chceš. Mňa nezaujímajú rovnako ako ty. Ak si si nevšimol, reagovala som na iného poraďáka.
pavol54
07.04.24,07:24
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
To vám ide, vytrhovať vecí z kontextu, takýmito spôsobmi sa prepracovať k úspechu. Prečo si nedal celú vetu ale len časť? Korčok uznal prehru: Som sklamaný, nie zlomený. Nezabudnem vám, že ste zo mňa urobili kandidáta vojny. Povedal len pravdu o tom, o čom bola kampaň, len o strachu z vojny a iných strachov... Ale podstatné je aby ste sa nepototo z toho všetkého.
dzurinda tam čo robil lúskal orechy? alebo spomínal ako zapojil vojakov do konfliktu v Iraku?
vlado 33
07.04.24,07:31
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?:D:D:D
Ty máš roztrtkanu hubu od tých teplosov, čo volíš...
Zato len geňo z teba ide..
Už si spomenul svojej cigoške, že máš kamaráta v KE?
buchač
07.04.24,07:33
Ty si nepochopil, že si pre mňa nepodstatný? Čo ti na tom nie je jasné? Strč si svoje úvahy kde len chceš. Mňa nezaujímajú rovnako ako ty.
Tiež odpoveď...beriem jej obsah na vedomie.

Ak nie si schopná (nie ochotná, to je niečo úplne iné) povzniesť sa nad to, že aj v zápale diskusie dôjde na určité vyjadrenia, tak sa jej radšej nezúčastňuj.
Dobre, strčím si svoje úvahy...ale len vtedy, keď ty svoje úvahy nebudeš vyťahovať na svetlo božie zo svojej 3,14če. :cool:

Si akože myslíš, že ty ma nejak zvlášť zaujímaš ? TY, ktorá by pokrytectvo mohla prednášať na vysokej škole ???
Poznámka - zvyšok som vymazal, nemienim sa tebou nejak zvlášť zapodievať...
Tweety
07.04.24,07:37
Ty si nepochopil, že si pre mňa nepodstatný? Čo ti na tom nie je jasné? Strč si svoje úvahy kde len chceš. Mňa nezaujímajú rovnako ako ty.
Tiež odpoveď...beriem jej obsah na vedomie.

Ak nie si schopná (nie ochotná, to je niečo úplne iné) povzniesť sa nad to, že aj v zápale diskusie dôjde na určité vyjadrenia, tak sa jej radšej nezúčastňuj.
Dobre, strčím si svoje úvahy...ale len vtedy, keď ty svoje úvahy nebudeš vyťahovať na svetlo božie zo svojej 3,14če. :cool:

Si akože myslíš, že ty ma nejak zvlášť zaujímaš ? TY, ktorá by pokrytectvo mohla prednášať na vysokej škole ???
Poznámka - zvyšok som vymazal, nemienim sa tebou nejak zvlášť zapodievať...
Keď sa nemieniš zapodievať, tak prečo sa zapodievaš? Jedno hovoríš a druhé robíš. Ako čistý pokrytec. Si len prostý výslužilý vojačik, prísluhovač socialistickej vlády v minulosti a bývalých komunistov terazky. A to ťa neurážam, tak ako ty tu a všade. Jednoducho, ak ti dochádzajú argumenty, tak urážaš, útočíš. Ale čo sa dá očakávať od takých, ako si ty.
bjuty smis
07.04.24,07:51
Zas sa to tu doprosuje pozornosti :))))))
buchač
07.04.24,07:52
Poznámka - zvyšok som vymazal, nemienim sa tebou nejak zvlášť zapodievať...
Keď sa nemieniš zapodievať, tak prečo sa zapodievaš? Jedno hovoríš a druhé robíš. [/QUOTE]
...ešte keby si tak pochopila význam mojej vety v súvislosti s ostatným, to by bolo fajn.
Ale ty si sa rozhodla vytiahnuť z kontextu práve tú jednu a realizovať sa...

Hm...takže prisluhovač.
Tak fajn...keď myslíš, i tak sa dá povedať.

Dlabať na to...nemám náladu na ženské ťalafatky.
bjuty smis
07.04.24,07:54
Lexaurin som ponúkal sitovi a dal som si iba 0,04 pred spaním.
Nebudem sa tu ožierať ako vy dvaja a potom nadávať, že ľudia už majú dosť Čaputovej a PS, tak konečne volili s rozumom.
Šimečka sa už videl, ako si z prezidentského paláca urobí svoj útočný kutloch.
To bolo výborné, porazený sa už vyhrážal voličom za prehru. citujem "Toto vám nezabudnem" teda bude čakať na príležitosť revanšu
Daj link odkial " citujes "
Prekrucas ako vzdy. Odkazal nie svojim volicom, ale tebe podobnym mudrosracom , na necestnu, klamlivu kampan " urobili ste zo mna kandidata vojny "
Výhra, prehra...
Klamat budú ďalej....

Nie aby sa tešili, že teda nemusia ist v pondelok na stanicu rukovat na Ukrajinu , kam nás chcel korcok poslať....
Nandrolon
07.04.24,07:58
Ja sa teším, vetroňa už som povysával, dnes predpokladám slušnú termiku takže nie je vylúčený "tříhodinový termický let".
Voľby skončili, život ide ďalej. O 12:45 nastupujem do auta.
OneUp
07.04.24,08:19
Ja sa teším, vetroňa už som povysával, dnes predpokladám slušnú termiku takže nie je vylúčený "tříhodinový termický let".
Voľby skončili, život ide ďalej. O 12:45 nastupujem do auta.
No pekne. Po vcerajsom Lexaurine, zapitom litrom borovicky rovno do vetrona
buchač
07.04.24,08:46
Lidičky........a Mončičák so svojimi progresívnymi buznami je kde ? Plače so starým opičiakom, že prídu o príjmy z neziskoviek ?
Rovnako na tom je Šulino so svojou bandou...žeby už pásol klokany a prepíjal bar ?
Lebo nejak som nepostrehol, že by sa niekde vyjadrili a to som prešiel viacero stránok...dokonca aj SMEčko a DebilovN.
Tiež ani chýru ani slychu po ostatných blbcov z predchádzajúcej garnitúry a ich prisluhovačom.
Ale inak je tam plačúcich " komentátorov " plno...jak hadov.
sito
07.04.24,10:36
sito: lexaurin by ti nepomohol?
:-))))))))))))))))))))))
fajne som si tu uľavil, idem si dať borovičku a spať.

:D Noo, vyspal som sa veľmi dobre, aj bez lexaurinu a podobných *---*. A ja, že čo je tu, tu tak smrdí? A to ty si si uľavil. No hrôza! Otvoril som okno, pred ním je smrek, čečina a potom som si dal stalinové slzy. :D
lujza.j
07.04.24,10:50
.
pavol54
07.04.24,12:56
.
Videla si film "Duch?" zúfalstvo toho bankára čo nevedel spraviť prevod? toto mi utkvelo po slávnom výroku čo sa zapíše do dejín volieb
misoft
07.04.24,15:22
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.
bjuty smis
07.04.24,15:59
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
vlado 33
07.04.24,16:20
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Ďakujeme za upozornenie, ide sa na ryby :D:):---
OneUp
07.04.24,17:14
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE
buchač
07.04.24,17:18
Čas ŠKODORADOSTI. Užime si ho.

Elita „tejto krajiny“ zažíva od včerajšej polnoci poriadnu traumu. Pociťuje výprask, aký si zaslúžila. Priznám sa, radujem sa zo sklamania, o aké si už od októbra koledovala, aké si svojimi výčinmi a vyhrážkami na námestiach sama privolala. Priznám sa, užívam si pri pohľade na takúto kvalitne zbitú elitu poriadnu radosť-škodoradosť. Nehanbím sa za ňu. Prečo ? Lebo ak by sme včera prehrali my a oni by triumfovali, viem, že oni by sa postarali o naše onakvejšie muky. Oni majú na výsmech a opovrhnutie plebsom prepracovanejšie techniky. Desiatky pseudo-humoristov, stendapistov, posmieváčikov všetkých váhových kategórii by sa na našej aj tej najtesnejšej porážke odbavovali nie pár hodín ako my, ale dni, týždne, mesiace.
https://medvedar.blog.pravda.sk/2024/04/07/cas-skodoradosti-uzivam-si-ho/
buchač
07.04.24,17:20
Sklamaní a nespokojní? Pozrite sa do zrkadla a nekňučte!

Vraj pán Peter Pellegrini a jeho štáb strašili voličov vojnou a stavili kampaň na šírení strachu ako vhodnej motivácie voličov a urobili z pána Korčoka kandidáta vojny a vojnového štváča. Že oklamali takto voličov a preto pán Pellegrini vyhral.
Nuž verím, že ste sklamaní, ale mýlite sa a klamete ako počas celej tejto kampane. Iba to nesmiete kvôli osobnej hanbe pripustiť. Hanba je vašou jedinou „ozdobou“ a vlastnosťou na ďalšie obdobie!

Vojnového štváča a kandidáta vojny z pána Ivana Korčoka ste urobili VY. VY, ktorí už dva roky šírite naratívy, že Slovensko je vo vojne proti Rusku už dva roky, pričom za nás, našimi zbraňami už dva roky bojujú Ukrajinci! A musí to tak byť aj naďalej! To VY ste urobili z pána Korčoka kandidáta vojny!! Tak nekňučte a neotravujte mediálny priestor! VY ste pána Korčoka oklamali a poškodili! Už len, že ste sa vyskytli v jeho blízkosti mu uškodilo!

https://durilamichal.blog.pravda.sk/2024/04/07/sklamani-a-nespokojni-pozrite-sa-do-zrkadla-a-neknucte/
bjuty smis
07.04.24,17:21
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE

Však vidím, že buzeranti oslavujú...
kukučka
07.04.24,18:13
To máte za tých dezolátov, konšpirátorov, opice, babky demokratky, chcimírov a doplň čo som zabudla, že ste ešte používali. Slovač nie je taká sprostá ako ste si mysleli a zrátala vám to. Poďakujte sa aj matovičovcom.
bjuty smis
07.04.24,18:15
A čo to na tom zmenilo ?

Keď si zvolíte prezidenta teplého promiskuitneho zlodeja a klamára, len to potvrdíte.....
sito
07.04.24,18:21
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE

Však vidím, že buzeranti oslavujú...

:D Vraj aj teplí ľudia sú človek. Tak to myslel, vymyslel panboh, alah, budha, maor, sinha a ... a ... a ... Po prvej duče, adolf, josif hihi i to? Po druhej, dnes? Že by, pele, pele, pele, všetko sa to mele. :D
sito
07.04.24,18:47
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.

:D Ale my sme sa smiali, by som povedal, rehnili. On kávu, ja pivo. On o tom, čo pozná roky, ja, čo som videl dva krát, Michalovce, stanicu. Z tej prvej je v tej novej symbol, pôvodný stĺp. Rozdiel, čas, 45-47 rokov. Ale čo? Aj na Záhori sú ... ma cejko ma cejko, zahraj mi ... Záhorie je len ... , nie celý svet, planéta. A Kysuce, sú tiež súce, nejaký nan... bodka, že? :D
Nandrolon
08.04.24,03:28
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
marleau
08.04.24,04:10
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.

:D Ale my sme sa smiali, by som povedal, rehnili. On kávu, ja pivo. On o tom, čo pozná roky, ja, čo som videl dva krát, Michalovce, stanicu. Z tej prvej je v tej novej symbol, pôvodný stĺp. Rozdiel, čas, 45-47 rokov. Ale čo? Aj na Záhori sú ... ma cejko ma cejko, zahraj mi ... Záhorie je len ... , nie celý svet, planéta. A Kysuce, sú tiež súce, nejaký nan... bodka, že? :D
Vysmievať sa je také liberálne.
pavol54
08.04.24,04:22
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
Nandrolon
08.04.24,05:18
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
Skôr my voliči, jemu!
O 5 rokov by už mal pod 1% :-)
Vieš čo ma najviac pobavilo? Že veľká časť bývalých voličov Čaputovej už volila Pellegriniho :-)
Negoce
08.04.24,06:42
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
Skôr my voliči, jemu!
O 5 rokov by už mal pod 1% :-)
Vieš čo ma najviac pobavilo? Že veľká časť bývalých voličov Čaputovej už volila Pellegriniho :-)
jasne, veď zastupuje komunitu gayov.......a Korčok ich odmietol zastupovať
Nandrolon
08.04.24,07:03
Korčoka podporovali hnutia a strany, ktoré podporujú a organizujú dúhové pochody a aj sa na nich zúčastňujú.
Tvoje demagógie sú tak priehľadné a zúfalé, že sú až smiešne.
Daj mi jeden jediný príklad, kde podporuje Pellegrini gayov. On moc dobre vie, že je to porucha, ktorou trpí aj on sám, preto ju nevystavuje na obdiv narozdiel od ostatných teplošov.
Nandrolon
08.04.24,07:10
Zvolili sme si toho, koho sme chceli a vy ako menšina to musíte rešpektovať, tak ako my sme museli rešpektovať vašu Čaputovú.
Svojho Tchorčoka si vyves nad posteľ.
OneUp
08.04.24,07:27
Peleho starsia sestra sama bez chlapa. Nechce sa mi verit, ze homosexualita je dedicna
Nandrolon
08.04.24,07:31
Korčokovi marketéri síce nakázali v diskusiách papagájovať o svojich dvoch synoch, v štýle, že by neposlal na ukrajinu ani 1 vojaka, lebo sám má 2 synov..."
Keď som si našiel včera ich fotky, tak toho jedného "švaľka" by ani nepovolali, lebo s plnou poľnou by neubehol ani 100 metrov.
bjuty smis
08.04.24,08:13
tak teraz tu bude ešte pár dní táto teplošsko-náckovská úderka besnieť
bradavica im zatiaľ pozvyšovala všetko, čo sa dalo :))

a že vraj oni rešpektovali p. Čaputovú :)))

to by potom mali teraz všetki kričať, že teploš je ruSSký
Nandrolon
08.04.24,08:21
Teplý Gruling je tvoj šéf, nie môj. A ďalších XYZ.
banda buzerantov.
bjuty smis
08.04.24,08:28
11:24

Robert Fico oznámil zámer vyššieho zdanenia tabakových výrobkov a sladených nápojov.
Nandrolon
08.04.24,08:34
Súhlasím, ja by som polovicu niektorých daní zrušil a navýšil to všetko do sadzby DPH, pričom by som podnikateľom upravil prísnejšie pravidlá na odpočet DPH.
DPH je v podstate "daň zo spotreby". Kto ju má veľkú, ten ju aj odvedie vyššiu.
Podľa mňa je to najspravodlivejšia daň.
bjuty smis
08.04.24,08:43
aj nám zhodnotil voľby :

Slušnosť podľa premiéra

„Na vlastnej koži (Pellegrini .) dostatočne pocítil, čoho sú niektoré politické prasce v médiách, mimovládnych organizáciách a opozícii schopné,“ povedal Fico vo videu na Facebooku.

„My vo vládnej koalícii máme záujem o demokratickú politickú súťaž a nie o prenášanie politiky na ulicu a vyvolávanie vášní ako metódy politického boja,“ povedal Fico.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))) 3 roky zvážal dvojzubcov a dezolátov na námestia, štval, klamal a toto povie


nasleduje : vyrovnania sa s ilegálnym politickým pôsobením RTVS
bjuty smis
08.04.24,08:45
Povedal, že by sa nečudoval, keby Slovensku „z politických dôvodov a výsledku prezidentských volieb Európska komisia skočila na fondy

tak sa máte načo tešiť...ked to avizuje dopredu...a na vine bude šimečka :)))
pavol54
08.04.24,08:50
tak teraz tu bude ešte pár dní táto teplošsko-náckovská úderka besnieť
bradavica im zatiaľ pozvyšovala všetko, čo sa dalo :))

a že vraj oni rešpektovali p. Čaputovú :)))

to by potom mali teraz všetki kričať, že teploš je ruSSký
ale dlhy narobil blekota
pavol54
08.04.24,08:52
11:24

Robert Fico oznámil zámer vyššieho zdanenia tabakových výrobkov a sladených nápojov.
všetko čo zabíja by som zdanil spotrebnou daňou (cukor, cigarety, alkohol ropné produkty, zbrane, muníciu)
Nandrolon
08.04.24,08:56
Ešte by som každému prikázal nosiť na ústach respirátor s čidlom vdychovaného vzduchu, aby obézni ľudia platili viac, lebo rozpohybovať 120 kg masu je ťažie ako 75kg.
A taktiež integrované váhy v záchodoch, niečo ako váha vzduchu v aute, aby sa vedelo kto koľko zožerie a podľa toho osobné dane naviac viazané priamo na RČ.
:-))))
Nandrolon
08.04.24,09:38
Mesežnikov už jede bomby. :-)
pavol54
08.04.24,09:39
Ešte by som každému prikázal nosiť na ústach respirátor s čidlom vdychovaného vzduchu, aby obézni ľudia platili viac, lebo rozpohybovať 120 kg masu je ťažie ako 75kg.
A taktiež integrované váhy v záchodoch, niečo ako váha vzduchu v aute, aby sa vedelo kto koľko zožerie a podľa toho osobné dane naviac viazané priamo na RČ.
:-))))
evidencia ako v Číne
Nandrolon
08.04.24,09:45
a opätovne zaviesť trest smrti a dostať sa na úroveň Číny.
duves
08.04.24,09:52
Načo tolko extremnosti. Pekne to zhrnul Dag Daniš, chcete čítať?
duves
08.04.24,10:07
Dag Daniš:
Na Slovensku desať rokov, od prezidentských volieb 2014, spoľahlivo fungovala „protificovská väčšina“. Priniesla prezidenta Kisku. Priniesla prezidentku Čaputovú. A priniesla by aj prezidenta Korčoka, keby… Keby tá väčšina ešte existovala.
Voľby 2024 ukázali niekoľko silných prekvapení.
Tým prvým je sila a motivácia tábora Ivana Korčoka. Zmobilizoval sa na jasné víťazstvo v prvom kole volieb. A dokázal ďalej naberať silu aj v druhej vlne (s čím sa už v takom veľkom rozsahu nerátalo). Korčok získal takmer jeden a štvrť milióna hlasov. Za normálnych okolností by to stačilo na pohodlné – veľmi pohodlné – víťazstvo.
Korčok získal výrazne viac hlasov ako Čaputová v roku 2019. Alebo porovnateľné množstvo hlasov ako Kiska v roku 2014. A takisto získal viac hlasov ako Gašparovič vo voľbách 2009.
Jednoducho: progresívci a ich spojenci ukázali v oboch kolách volieb silu, ktorá by inokedy mohla stačiť na celkom jednoznačné víťazstvo ich kandidáta.
Druhým prekvapením je veľký rozdiel medzi porazeným Korčokom a víťazom. Očakával sa nerozhodný súboj s veľmi tesným výsledkom. Nakoniec bol Korčok porazený s veľkou stratou oproti víťazovi. Víťazstvo Pellegriniho nie je krehké, ale celkom presvedčivé.
Tretím a najväčším prekvapením prezidentských volieb je preklopenie pomerov síl. Väčšinu už nemajú široké protificovské koalície. Väčšina je dnes na strane Fica a jeho partnerov. Preklopilo sa to napriek tomu, že opozičný tábor oproti roku 2019 nabral nové sily. Alebo napriek tomu, že protificovská koalícia bola tento rok rekordne široká a jednoznačná v podpore Korčoka: od progresívcov cez SaS s KDH až po Matoviča, Remišovú, Naďa…
Sila tábora s vlajkou „anti-Fico“ sa nezmenšila. A aj tak stratila väčšinu, ktorú mala posledných desať rokov. Dôvod: Ficov volebný tábor narástol. Výdatne. Až tak, že má celkom zreteľnú prevahu.
Čiastočne sa to zlomilo už v parlamentných voľbách 2023. Ficova koalícia však získala len tesnú väčšinu. Zároveň sa predpokladalo, že masívne verejné protesty a protivládna mobilizácia vrátia makropolitické pomery síl do stavu predtým: k prevahe opozičných voličov.
Zaklínadlo „lebo Fico“ predsa fungovalo desať rokov. A malo zabrať opäť. September 2023 sa mal ukázať len ako volebná nehoda. Nič viac.
Apríl 2024 ale ukázal opak. Prevaha vládnych strán sa potvrdila. Spolu s maďarskými voličmi a táborom Harabina majú širokú väčšinu.
Zaklínadlo „lebo Fico“ malo opačný účinok, ako sa predpokladalo. Celkom zákonite. Bolo to vyvolávanie (a privolávanie) väčšiny.
Opozícia v sobotu utrpela dvojnásobnú porážku. Tou prvou je strata prezidentského úradu, ktorý pevne kontrolovali „atlantické kádre“ desať rokov. Raz cez Kisku, potom cez Čaputovú.
Druhou porážkou je strata Pellegriniho Hlasu ako možného spojenca progresívcov. V Progresívnom Slovensku s Hlasom rátali pred voľbami 2023. Potom po voľbách 2023. A rátali s ním – v potlačenej podobe – aj ďalej.
Lebo museli.
Progresívci nemajú na to, aby ovládli parlamentnú väčšinu. Platí to aj v prípade, že za progresívcov budeme považovať okrem PS aj liberálov z SaS a KDH ako strany progresívnych veriacich (ktorí preferujú progresívnych kandidátov a preferovali by aj progresívnu vládu).
Na získanie väčšiny Šimečka nutne potreboval – a bude potrebovať – aj stranu ako Hlas. S lídrom ako Pellegrini, ktorý bol tri roky naklonený širokej koalícii v progresívnej vláde.
Voľby 2023 nalomili Hlas smerom k Ficovi. Pritom to vôbec nebolo také jednoznačné, ako to pôsobilo neskôr. Ak by päťpercentná SNS tesne neprešla do parlamentu, Hlas by bol po voľbách stranou širokej koalície. So Šimečkom, Sulíkom a Majerským…
Výhľadovo sa s Hlasom rátalo aj v ďalších koaličných hrách. Inak by to progresívcom na vyskladanie parlamentnej väčšiny nevychádzalo.
Prezidentské voľby 2024 však okrem iného rozhodli aj o tom, že v PS už s Hlasom rátať nemôžu. Pellegriniho a celú jeho stranu urážali natoľko, že budúce partnerstvo bude takmer vylúčené. A takmer vylúčené by bolo aj v prípade, že by Pellegrini súboj s Korčokom prehral a ostal by lídrom Hlasu. V kampani ho spojenci Korčoka a progresívne médiá napádali nielen politicky, ale aj osobne, útokmi na jeho súkromie. A to sa ťažko odpúšťa.
Po agresívnych útokoch z kampane sú Pellegrini aj Hlas bližšie k Ficovmu Smeru ako kedykoľvek predtým. Pellegrini počas volebnej noci deklaroval vernosť Ficovi – a zrejme to myslel úprimne, keďže z druhej strany dostával bolestivé údery, na ktoré sa nezabúda.
Pokiaľ ide o Hlas s novým vedením, je takmer isté, že hlavné slovo v strane bude mať jej generálny manažér a minister vnútra Eštok. Teda politik, ktorý má s progresívcami otvorene nepriateľské vzťahy. Eštok bol prvý, koho chceli odvolať v parlamente.
Spočítané a podčiarknuté: protificovský tábor stratil väčšinu. Stratí hlavu štátu. A definitívne stráca Hlas ako možného partnera do širokej koalície – bez ktorej je progresívna vláda nemysliteľná.
Dôvody, prečo je to tak, predviedol samotný Korčok. Mal príležitosť prijať prehru so cťou. No zahodil ju. Namiesto toho ukázal hnev, frustráciu a silné reči o tom, ako „im“ nikdy nezabudne, že z neho robili kandidáta vojny a strašili ľudí.
Od Korčoka boli tieto slová neférové.
Jednak preto, že v zneužívaní strachu vynikal práve Korčokov tábor. Strašili voličov, že Pellegrini ako „kandidát mafie“ či „dezolé scény“ zo Slovenska urobí vazala „Putinovho Ruska“. Týmito hlúposťami a týmto primitívnym strašením mohli osloviť len jadro opozičných voličov. Nie väčšinu, ktorá už na tieto riekanky o temných silách zla nereaguje.
A potom boli jeho slová neférové preto, že kandidáta vojny zo seba urobil samotný Korčok. Nebolo treba nič vyrábať.
Korčok patrí medzi výstavné kusy tvrdo proamerických vojnových jastrabov, ktorí dva roky opakujú, že s Rusmi sa nesmie rokovať. A že konflikt na Ukrajine treba vyriešiť zbrojením a silou. Hoci práve táto cesta sa ukázala ako likvidačná pre Ukrajinu, vysoko nákladná pre Európanov. A hlavne bezvýsledná.
A nielen to. Ľudia ako Korčok dva roky reagujú na kritiku – a na postoje väčšiny spoločnosti – arogantne, podráždene a agresívne. Ľudí, ktorí mali pochybnosti o politike bývalých vlád a bývalých ministrov ako Korčok, odsudzovali ako zradcov, hanbu Slovenska, bezpečnostnú hrozbu…
Ak by takto hrubo komunikovali s úzkou skupinou extrémistickách voličov, dalo by sa to chápať ako boj proti zlu a temným silám (ak máme použiť ich prostoduchý slovník). No oni takto hrubo „komunikovali“ s väčšinou verejnosti, ktorá sa opovážila mať pochybnosti a obavy z eskalácie vojny…
Nie, o voľbách nerozhodlo strašenie namierené na Pellegriniho voličov. O voľbách 2023 a následne aj 2024 rozhodol odpor. Odpor väčšiny spoločnosti voči tým, ktorí sa o Slovensku a o Slovákoch vyjadrujú v tretej osobe. A s pohŕdaním.
Mimochodom, dôvod výraznej prehry Korčokovho tábora mal aj fotogenickú podobu. V záberoch z ich volebnej noci sme videli Šimečku, Sulíka, Matoviča, Mikulca, Remišovú. A k tomu Kolíkovú, Vášáryovú, Mikloša, Šebeja, Naďa, Káčera, Kisku…
Pri väčšine týchto tvárach nešlo o demokratov, ako sami seba titulujú. Pohľad na väčšinu z nich bol – nech sa výnimky neurazia – pohľad na politické vrakovisko.
Nandrolon
08.04.24,10:23
EXCELENTNE napísaný článok, výborne, 100% súhlas.

duves - dúfam, že chápeš, že sa tými príspevkami iba "doťahujeme", nič viac.
Nandrolon
08.04.24,10:31