bjuty smis
19.04.24,21:28
Nedajboze ??
Idú MS v hokeji

Naša hymna : nech bože dá, nech bože dá....
Nandrolon
20.04.24,04:09
Dočasná vláda odborníkov chce uľahčiť prácu budúcemu ministrovi financií aj premiérovi, aby mali na výber viaceré možnosti ich ozdravenia. Po stredajšom rokovaní vlády to uviedol dočasne poverený premiér Ľudovít Ódor v súvislosti s predstaveným materiálom, ktorý obsahuje návrh takmer 100 opatrení v objeme 7 % hrubého domáceho produktu (HDP) alebo necelých 10 miliárd eur.

V dokumente nejde podľa premiéra o návrhy, ktoré by limitovali budúcu vládu pri príprave ich vlastného rozpočtu. Potrebuje však konsolidovať verejné financie v nasledujúcich štyroch rokoch na úrovni minimálne 3 %, optimálne 5 % hrubého domáceho produktu (HDP).

"Budúca vláda môže povedať, že si bude vyberať úplne iné opatrenia, ktoré chce. My len hovoríme o tom, že si tu môžu nájsť inšpiráciu. Sú tam vyčíslené dopady aj naznačené veci, do akej miery to ovplyvňuje ekonomický rast. My nemáme preferované jednotlivé opatrenia, to sú opatrenia, ktoré sme pozbierali a ďalšia vláda si bude môcť z nich slobodne vyberať," priblížil Ódor.
.................................................. .................................................. ..................
kukučka, už tomu rozumieš ?

to boli odborné návrhy pre budúcu vládu...a je na nej, či a čo si z nej vyberie.....



kokoko..kooošický eštebácky nedonosený potrat to nikdy nepochopí, tomu už netreba nič vysvetlovať.....dvojzubec vie svoje a basta
Samozrejme že my svojprávni vieme, že by si vybrali pre istotu všetko.
Však prečo by si v prípade vládnutia PS nevybralo všetko, keď to pripravoval "odborník" PSák?
marleau
20.04.24,05:02
Dočasná vláda odborníkov chce uľahčiť prácu budúcemu ministrovi financií aj premiérovi, aby mali na výber viaceré možnosti ich ozdravenia. Po stredajšom rokovaní vlády to uviedol dočasne poverený premiér Ľudovít Ódor v súvislosti s predstaveným materiálom, ktorý obsahuje návrh takmer 100 opatrení v objeme 7 % hrubého domáceho produktu (HDP) alebo necelých 10 miliárd eur.

V dokumente nejde podľa premiéra o návrhy, ktoré by limitovali budúcu vládu pri príprave ich vlastného rozpočtu. Potrebuje však konsolidovať verejné financie v nasledujúcich štyroch rokoch na úrovni minimálne 3 %, optimálne 5 % hrubého domáceho produktu (HDP).

"Budúca vláda môže povedať, že si bude vyberať úplne iné opatrenia, ktoré chce. My len hovoríme o tom, že si tu môžu nájsť inšpiráciu. Sú tam vyčíslené dopady aj naznačené veci, do akej miery to ovplyvňuje ekonomický rast. My nemáme preferované jednotlivé opatrenia, to sú opatrenia, ktoré sme pozbierali a ďalšia vláda si bude môcť z nich slobodne vyberať," priblížil Ódor.
.................................................. .................................................. ..................
kukučka, už tomu rozumieš ?

to boli odborné návrhy pre budúcu vládu...a je na nej, či a čo si z nej vyberie.....



kokoko..kooošický eštebácky nedonosený potrat to nikdy nepochopí, tomu už netreba nič vysvetlovať.....dvojzubec vie svoje a basta
Takí ako ty zabili slušnosť na Porade.
bjuty smis
20.04.24,05:21
ty si slušnosť nenašiel ani vo wikipedii.....nie si schopný dať do kopy ani tri vety
bjuty smis
20.04.24,05:24
Ministerstvo financií (MF) SR pripravilo návrh takmer 100 opatrení v objeme 7 % hrubého domáceho produktu (HDP) alebo necelých 10 miliárd eur, ktoré by pomohli v ozdravení verejných financií. Táto suma prevyšuje potrebu konsolidácie na stabilizáciu dlhu v najbližších rokoch o takmer tretinu a nasledujúca vláda si z nich bude môcť vybrať podľa vlastných priorít.


kto chce, pochopí..kto toho nie je schopný, nech si ide svoje ďalej......
hlavne vy svojprávni...
Nandrolon
20.04.24,06:40
Nie, teba sa nedotknú, máš predsa už "vyklápačku".
:-)
buchač
20.04.24,07:16
Progresívne blavácke fašistické semeno tu vyplakáva, že VRAJ Ódor LEN pripravil opatrenia pre nasledujúcu vládu.
Vraj.." to boli odborné návrhy pre budúcu vládu...a je na nej, či a čo si z nej vyberie.....
Na a Fico si proste vybral...a vybral si aj z tých opatrení maďara.
Vybral si nejaké opatrenia = zle je.
Nevybral by si žiadne = ešte horšie.
No proste celé zle. Tak teraz som na pochybách, že vlastne prečo nesvojprávni a neslušní progresívni blbci hulvátskeho typu plačkajú. Aha, už viem...Lebo Fico. Samozrejme, že aj preto, lebo tomu hovno rozumejú, čo je vidno z ich textov, kde nie sú schopní dať jednu súvislú vetu.

Ich slušnosť by nenašiel ani Google, ba ani Chuck Norris...:D :D :D
bjuty smis
20.04.24,07:37
neviem, čo tu redjohn vyplakáva, ale opísal si ho presne :)))

a ja napr. som slušne reagoval na kukučkin a ešte jeden slušný príspevok...

tie ostatné grcy len potvrdzujú, že treba zvýšiť dávku xanaxu....
OneUp
20.04.24,08:44
neviem, čo tu redjohn vyplakáva, ale opísal si ho presne :)))

a ja napr. som slušne reagoval na kukučkin a ešte jeden slušný príspevok...

tie ostatné grcy len potvrdzujú, že treba zvýšiť dávku xanaxu....
redjohn a wilby su vraj na navsteve teplusa Geno 33
bjuty smis
20.04.24,09:27
a čo tá sviňa zase utiekla z prednej hory ??

tak to je paráda...tam bud iq spolu atakovať hranicu 50......
OneUp
20.04.24,10:25
a čo tá sviňa zase utiekla z prednej hory ??

tak to je paráda...tam bud iq spolu atakovať hranicu 50......
s bruchacom dosiahnu priemer 2
misoft
20.04.24,12:23
Pondelok šla moja dcéra k zubárke - bola si dať vytrhnúť zub (vzadu) - 1 hodinu tam sedela, potom ju zobrala. Výsledok - NEVYTIAHLA, lebo sa "nedá" vytiahnuť, lebo zubárka to nevládze. Dcéra zaplatila 10€ za injekciu a +10 € za zákrok - zub na kieste a ešte väčšie bolesti, huba rozbitá. Doktorka jej oddkázala, aby šla inde, alebo počkala 2 týždne a prišla znova. Tak v utorok sadla na autobus, šla do univerzitnej v KE a tam čakala 10 minút a o tri minúty bola bez zuba. A platila za injekciu 2,5€!!!. Výkon - hradený ZP (komplet).
Keď sa vrátila domov (vysmiata ako lečo :D, tak len oznámila, že s tou zubárkou končí, pretože je absolútne neschopná. A mala tú odvahu toľké prachy pýtať za niečo, čo ani neurobila.
To sme teda dopadli s tým zdravotníctvom.
pavol54
20.04.24,13:38
Pondelok šla moja dcéra k zubárke - bola si dať vytrhnúť zub (vzadu) - 1 hodinu tam sedela, potom ju zobrala. Výsledok - NEVYTIAHLA, lebo sa "nedá" vytiahnuť, lebo zubárka to nevládze. Dcéra zaplatila 10€ za injekciu a +10 € za zákrok - zub na kieste a ešte väčšie bolesti, huba rozbitá. Doktorka jej oddkázala, aby šla inde, alebo počkala 2 týždne a prišla znova. Tak v utorok sadla na autobus, šla do univerzitnej v KE a tam čakala 10 minút a o tri minúty bola bez zuba. A platila za injekciu 2,5€!!!. Výkon - hradený ZP (komplet).
Keď sa vrátila domov (vysmiata ako lečo :D, tak len oznámila, že s tou zubárkou končí, pretože je absolútne neschopná. A mala tú odvahu toľké prachy pýtať za niečo, čo ani neurobila.
To sme teda dopadli s tým zdravotníctvom.
mne zubár vyvŕtal dieru miesto liečivej vložky povedal že si mám vycuckávať (tlmočím čo povedal) tak som si od neho o dva dni "vycuckal" odhlášku a dokumentáciu a išiel do inej ambulancie
Jarka 1
20.04.24,14:03
Dovolím si upozorniť, že výkon hradený ZP je len u zubárov, ktorí majú zmluvu so ZP.
Aj benefit od ZP je možný len u zazmluvnených zubárov.

ZP robia všetko preto, aby neuzatvorili novú zmluvu s novým lekárom. Vyhovuje im, ak je čo najviac zubárov bez zmluvy s poisťovňou. O tomto sa mlčí.

V mojom okolí poznám len jedného človeka, ktorý má zazmluvneného zubára. Všetci ostatní sú radi, že sa vôbec dostanú k zubárovi, lebo aj ten bez zmluvy má aj 2 mesačnú objednávaciu dobu. A už vôbec si nedovolia riešiť, že nemajú u neho benefity.

O cenách radšej pomlčím.
buchač
20.04.24,15:07
Pondelok šla moja dcéra k zubárke - bola si dať vytrhnúť zub (vzadu) - 1 hodinu tam sedela, potom ju zobrala. Výsledok - NEVYTIAHLA, lebo sa "nedá" vytiahnuť, lebo zubárka to nevládze. Dcéra zaplatila 10€ za injekciu a +10 € za zákrok - zub na kieste a ešte väčšie bolesti, huba rozbitá. Doktorka jej oddkázala, aby šla inde, alebo počkala 2 týždne a prišla znova. Tak v utorok sadla na autobus, šla do univerzitnej v KE a tam čakala 10 minút a o tri minúty bola bez zuba. A platila za injekciu 2,5€!!!. Výkon - hradený ZP (komplet).
Keď sa vrátila domov (vysmiata ako lečo :D, tak len oznámila, že s tou zubárkou končí, pretože je absolútne neschopná. A mala tú odvahu toľké prachy pýtať za niečo, čo ani neurobila.
To sme teda dopadli s tým zdravotníctvom.
Nechcem byť za zlého, ale uveríš mi, že ti (takpovediac) vo všetkom neverím - neuverím ???

Vravíš, že...." Zubárka NEVYTIAHLA, lebo sa " nedá " vytiahnuť, nakoľko zubárka to nevládze ? "

Tak ti poviem...môj (náš rodinný) zubár je chlap, vyšportovaný solídne...takže sa dá povedať, že zub vytiahne jedna radosť....a veru, že aj hej.
No aj napriek tomu poslal svojho času mňa na zubné oddelenie do špitáľa. Podobne takto dopadla aj dcéra.
Vieš prečo to zubár urobil ??? Lebo zhodnotil určité rizikové faktory pre a proti, na základe ktorých sa rozhodol.
...apropó...dcére vtedy trhali dve osmičky dole. Museli jej narezať ďasná, potom sa poihrať so zubami, šitie, atď...no srandičiek kopec, zo dva týždne chodila opuchnutá, ani maľovať sa nemusela, tak hrala všetkými farbami.
Si vieš predstaviť, že čo by sa dialo, ak by sa pustil do výkonu ? Lebo ja veru veľmi nie.

...a ty ideš odsúdiť doktorečku na základe tvojich nepatrných znalostí a obrovského preháňania ?
Sorry...ale ani si nechcem predstaviť ten elaborát, ktorý by si tu napísal, ak by doktorečka zub ťahala a niečo sa v tom procese pokazilo.


... šla do univerzitnej v KE a tam čakala 10 minút a o tri minúty bola bez zuba.
Nesranduj človeče...toto ti neuverím, aj keby si to odprisahal na stoh biblií.



To sme teda dopadli s tým zdravotníctvom.
Čo už...proste lebo Fico. :D :D :D
Jarka 1
20.04.24,15:57
Momentálne chodím s jedným zubom už asi 3 týždne. Som tam už pomaly ako inventár. Takže viem už kadečo.

Napr. aj to, že naozaj niektoré zuby - hlavne osmičky nedokáže každá žena vytiahnuť, lebo na to treba silu. Záleží aj od typu koreňa, aký zub má. Niekedy stačí počkať, lebo ak je tam zápal, tak sa ťahá ľahšie. Toto povedal zubár - chlap.

Tiež som musela pred týždňom 5 dní po jedle vycuckávať otvorený zub a malo to svoje opodstatnenie. Keďže tam bol potom aj iný problém, tak teraz mám liečivú vložku a story pokračuje. Nesťažujem sa, hlavne že nebolí. Dúfam, že do konca mesiaca bude zub zabetónovaný :D. Už šetrím dukáty :eek:
Negoce
20.04.24,16:14
Momentálne chodím s jedným zubom už asi 3 týždne. Som tam už pomaly ako inventár. Takže viem už kadečo.

Napr. aj to, že naozaj niektoré zuby - hlavne osmičky nedokáže každá žena vytiahnuť, lebo na to treba silu. Záleží aj od typu koreňa, aký zub má. Niekedy stačí počkať, lebo ak je tam zápal, tak sa ťahá ľahšie. Toto povedal zubár - chlap.

Tiež som musela pred týždňom 5 dní po jedle vycuckávať otvorený zub a malo to svoje opodstatnenie. Keďže tam bol potom aj iný problém, tak teraz mám liečivú vložku a story pokračuje. Nesťažujem sa, hlavne že nebolí. Dúfam, že do konca mesiaca bude zub zabetónovaný :D. Už šetrím dukáty :eek:

Jarka, a vydrží to, 3 týždne- interval veľmi krátky na to, aby si sa priznala pred verejnosťou, že chodíš s niekým......... ("Momentálne chodím s jedným zubom už asi 3 týždne"). ...... :D:D:D
ja som asi stará škola......:)
Jarka 1
20.04.24,16:28
Momentálne chodím s jedným zubom už asi 3 týždne. Som tam už pomaly ako inventár. Takže viem už kadečo.



Jarka, a vydrží to, 3 týždne- interval veľmi krátky na to, aby si sa priznala pred verejnosťou, že chodíš s niekým......... ("Momentálne chodím s jedným zubom už asi 3 týždne"). ...... :D:D:D
ja som asi stará škola......:)

:D:D:D
Chobot
21.04.24,08:08
Takto vyzerá kondenzačná čiara?

Toto je typický príklad nevzdelaného konšpirátora. Uvidí jeden obrázok a hneď si vytvorí svoju vlastnú predstavu o chemtrails, jedoch, a neviem o čom ešte. Pritom by stačilo dve minúty pogúgliť a vedela by si, že to je najväčšíe hasiacie lietadlo, určené na hasenie napr. lesných požiarov a takto vypúšťa vodu zo zásobníkov. Ak vieš anglicky, tak si to môžeš prečítať tu:

https://newatlas.com/evergreen-supertanker-the-worlds-largest-firefighting-aircraft/9565/

A tu si môžeš pozrieť ja video, koľko trvá vypustenie vody.

https://www.youtube.com/watch?v=kkkSKxMyNog

Ak nie, tak si to daj cez google preložiť. A na druhej fotke: áno, tak vyzerajú kondenzačné čiary.

Alebo to ignoruj a ďalej ver tomu, že to lietadlo vypúšťa pesticídy, či niečo iné škodlivé.

A inak, tá fotka je stará asi 16 rokov.
bjuty smis
21.04.24,08:46
ked si tú fotku zväčšíš, jasne tam vidieť tie vírusy, čo na nás američania nasadili.....
lujza.j
21.04.24,09:21
Si asi v živote nevidel ako lietadlo naberá vodu na hasenie....a z akej výšky sa hasí... vďaka bohu za vzdelaných tu na porade.........uff...má kto zachrániť planétu....
buchač
21.04.24,10:10
Takto vyzerá kondenzačná čiara?
Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora.

Osobne tiež nesúhlasím s názorom kukučky, ale akceptujem ho....no rozhodne ale nesúhlasím s jej opečiatkovaním, t.j. s tým, že je nevzdelaná, že je dezolátka.
Poznáš ju, že si ju označil za nevzdelanú ? Alebo dávaš svoj názor len na základe jej príspevkov, ktoré (mimochodom) nevykazujú žiadne známky nevzdelanosti.
Nehnevaj sa, ale myslím si, že si to prehnal.

Dezolát ? No ja neviem, ale na základe článku by mala byť kukučka na okraji spoločnosti.
https://blog.idnes.cz/vlastimilfurst/kdo-je-to-dezolat.Bg23011468
Nemyslím si, že je to tak...že je opustená, že je frustrovaná, a podobne.
Myslím si skôr, že v tomto prípade by sa to teda dalo kľudne považovať za určitý stupeň urážky...

Konšpirácie tu vždy boli, sú, a aj budú...je to predsa vec názoru a pohľadu jedinca na danú vec (myslené všeobecne), ktorí vonkoncom nemusí byť nevzdelaní, ba skôr naopak.
Apropó...koľko už bolo konšpirácií alebo hoaxov, ktoré sa postupom času stali tvrdou realitou a to aj napriek popieraniu....prípadne aj naopak, keď sa dávaná pravda stala práve tým hoaxom.
pavol54
21.04.24,11:23
Takto vyzerá kondenzačná čiara?
Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora.

Osobne tiež nesúhlasím s názorom kukučky, ale akceptujem ho....no rozhodne ale nesúhlasím s jej opečiatkovaním, t.j. s tým, že je nevzdelaná, že je dezolátka.
Poznáš ju, že si ju označil za nevzdelanú ? Alebo dávaš svoj názor len na základe jej príspevkov, ktoré (mimochodom) nevykazujú žiadne známky nevzdelanosti.
Nehnevaj sa, ale myslím si, že si to prehnal.

Dezolát ? No ja neviem, ale na základe článku by mala byť kukučka na okraji spoločnosti.
https://blog.idnes.cz/vlastimilfurst/kdo-je-to-dezolat.Bg23011468
Nemyslím si, že je to tak...že je opustená, že je frustrovaná, a podobne.
Myslím si skôr, že v tomto prípade by sa to teda dalo kľudne považovať za určitý stupeň urážky...

Konšpirácie tu vždy boli, sú, a aj budú...je to predsa vec názoru a pohľadu jedinca na danú vec (myslené všeobecne), ktorí vonkoncom nemusí byť nevzdelaní, ba skôr naopak.
Apropó...koľko už bolo konšpirácií alebo hoaxov, ktoré sa postupom času stali tvrdou realitou a to aj napriek popieraniu....prípadne aj naopak, keď sa dávaná pravda stala práve tým hoaxom.
práve v rádii hovorili o výročí úteku Vrbu a Wetzlera na danú dobu ich považovali za konšpirátorov a hoaxerov, lebo ani ich židovská obec ani vatikán im neverili že sa niečo také deje v koncentráku. (všetkým bolo povedané že idú na práce)
mnoho iných udalostí sa časom ukázalo ako pravda
Negoce
21.04.24,11:54
Takto vyzerá kondenzačná čiara?
Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora.

Osobne tiež nesúhlasím s názorom kukučky, ale akceptujem ho....no rozhodne ale nesúhlasím s jej opečiatkovaním, t.j. s tým, že je nevzdelaná, že je dezolátka.
Poznáš ju, že si ju označil za nevzdelanú ? Alebo dávaš svoj názor len na základe jej príspevkov, ktoré (mimochodom) nevykazujú žiadne známky nevzdelanosti.
Nehnevaj sa, ale myslím si, že si to prehnal.

Dezolát ? No ja neviem, ale na základe článku by mala byť kukučka na okraji spoločnosti.
https://blog.idnes.cz/vlastimilfurst/kdo-je-to-dezolat.Bg23011468
Nemyslím si, že je to tak...že je opustená, že je frustrovaná, a podobne.
Myslím si skôr, že v tomto prípade by sa to teda dalo kľudne považovať za určitý stupeň urážky...

Konšpirácie tu vždy boli, sú, a aj budú...je to predsa vec názoru a pohľadu jedinca na danú vec (myslené všeobecne), ktorí vonkoncom nemusí byť nevzdelaní, ba skôr naopak.
Apropó...koľko už bolo konšpirácií alebo hoaxov, ktoré sa postupom času stali tvrdou realitou a to aj napriek popieraniu....prípadne aj naopak, keď sa dávaná pravda stala práve tým hoaxom.
práve v rádii hovorili o výročí úteku Vrbu a Wetzlera na danú dobu ich považovali za konšpirátorov a hoaxerov, lebo ani ich židovská obec ani vatikán im neverili že sa niečo také deje v koncentráku. (všetkým bolo povedané že idú na práce)
mnoho iných udalostí sa časom ukázalo ako pravda

v dnešnej dobe hádam postačí prečítať si materiál z MŽP SR, vidím v tom chýbajúce kritické myslenie , chýbajúce osobné kognitívne schopností..........https://www.minzp.sk/ovzdusie/ochrana-ovzdusia/aktualne-otazky-ochrany-ovzdusia/chemtrails/

a minulosť? film Správa, Obchod na Kozre - videla som , oba boli podľa skutočnosti....... prečo slováci, dokonca aj židovská obec neprijali fakty, kt. tvrdili dvaja Židia?
dôvod neprijatia (môj pohľad)......
svoje urobila propaganda, nacisti sa realizovali, Slováci im drukovali, Židia, cigáni a takí, kt. nesúhlasili to odniesli....... po oslobodení z východu ale i zo západu "nevieriaci uverili "(holokaust bol popieraný od 25. marca 1942 o 20.20 prvý transport z PP do 27. januára 1945 oslobodenie tábora ) - Auschwitz-Birkenau
Pavol54 - pritom si myslím, že ty osobne chemickým cestám neveríš, iba brániš "neveriacu"
Negoce
21.04.24,12:10
pavol54
21.04.24,12:25
Takto vyzerá kondenzačná čiara?
Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora.

Osobne tiež nesúhlasím s názorom kukučky, ale akceptujem ho....no rozhodne ale nesúhlasím s jej opečiatkovaním, t.j. s tým, že je nevzdelaná, že je dezolátka.
Poznáš ju, že si ju označil za nevzdelanú ? Alebo dávaš svoj názor len na základe jej príspevkov, ktoré (mimochodom) nevykazujú žiadne známky nevzdelanosti.
Nehnevaj sa, ale myslím si, že si to prehnal.

Dezolát ? No ja neviem, ale na základe článku by mala byť kukučka na okraji spoločnosti.
https://blog.idnes.cz/vlastimilfurst/kdo-je-to-dezolat.Bg23011468
Nemyslím si, že je to tak...že je opustená, že je frustrovaná, a podobne.
Myslím si skôr, že v tomto prípade by sa to teda dalo kľudne považovať za určitý stupeň urážky...

Konšpirácie tu vždy boli, sú, a aj budú...je to predsa vec názoru a pohľadu jedinca na danú vec (myslené všeobecne), ktorí vonkoncom nemusí byť nevzdelaní, ba skôr naopak.
Apropó...koľko už bolo konšpirácií alebo hoaxov, ktoré sa postupom času stali tvrdou realitou a to aj napriek popieraniu....prípadne aj naopak, keď sa dávaná pravda stala práve tým hoaxom.
práve v rádii hovorili o výročí úteku Vrbu a Wetzlera na danú dobu ich považovali za konšpirátorov a hoaxerov, lebo ani ich židovská obec ani vatikán im neverili že sa niečo také deje v koncentráku. (všetkým bolo povedané že idú na práce)
mnoho iných udalostí sa časom ukázalo ako pravda

v dnešnej dobe hádam postačí prečítať si materiál z MŽP SR, vidím v tom chýbajúce kritické myslenie , chýbajúce osobné kognitívne schopností..........https://www.minzp.sk/ovzdusie/ochrana-ovzdusia/aktualne-otazky-ochrany-ovzdusia/chemtrails/

a minulosť? film Správa, Obchod na Kozre - videla som , oba boli podľa skutočnosti....... prečo slováci, dokonca aj židovská obec neprijali fakty, kt. tvrdili dvaja Židia?
dôvod neprijatia (môj pohľad)......
svoje urobila propaganda, nacisti sa realizovali, Slováci im drukovali, Židia, cigáni a takí, kt. nesúhlasili to odniesli....... po oslobodení z východu ale i zo západu "nevieriaci uverili "(holokaust bol popieraný od 25. marca 1942 o 20.20 prvý transport z PP do 27. januára 1945 oslobodenie tábora ) - Auschwitz-Birkenau
Pavol54 - pritom si myslím, že ty osobne chemickým cestám neveríš, iba brániš "neveriacu"
jodid strieborný sa od možnosti vystúpenia letectva do vyšších vrstiev používal na tvorbu zrážok ja som jeho aplikáciu zažil na cvičení štít 84 na Lešti celý priestor v deň cvičenia (okrem "bojiska" bol v hmle) bolo nám povedané že sa o to postarali letci zo Sliača. mal som tomu veriť alebo nemal?
ja sa nikdy nevyjadrujem k tomu o čom nemám aspoň trocha prehľad, takže neútočím, nebránim
čo sa týka MŽP a SIŽP sú inteligenti. (ambrózia klíči pri trvalej teplote pôdy nad 18 a oni ju prišli hľadať 10 apríla). takže od štátnych úradníkov všetko s rezervou
kukučka
21.04.24,14:30
Oh Bože, dala som tu starú fotku, sypem si popol na hlavu. Či si ju mám radšej posypať "saharským pieskom"?
bjuty smis
21.04.24,14:38
aj si si ho nazbierala a separovala vzácne kovy z neho ?
buchač
21.04.24,16:14
Pavol54 - pritom si myslím, že ty osobne chemickým cestám neveríš, iba brániš "neveriacu"
Napísala si vcelku dosť, no reagujem len na citované.

Takže sa tak opýtam...bez akéhokoľvek bočného úmyslu.
Je chybou brániť niekoho iného ?...a je úplne jedno, či ide o net alebo reál.
Tebe by ako padlo, ak by ťa niekto takto počastoval ?
Len tak mimochodom...veď aj ty svojím spôsobom brániš (nekonkretizujem radšej) tu toho alebo hentoho...či ?

Chobot napísal :


Takto vyzerá kondenzačná čiara?

Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora. Uvidí jeden ...

...pritom by stačilo len zmeniť formuláciu vety, napríklad :
" Toto je typický príklad laika. Uvidí jeden obrázok...."

Nie je to náhodou brutálny rozdiel ???
Odpoviem si sám...kuwa, že je.
misoft
21.04.24,16:19
Oh Bože, dala som tu starú fotku, sypem si popol na hlavu. Či si ju mám radšej posypať "saharským pieskom"?
:--- Popol? Nie. Piesok zo Sahary? Nie. Stačí ten zo Záhoria - ten je náš - slovenský ;)
marleau
21.04.24,17:37
Takto vyzerá kondenzačná čiara?
Toto je typický príklad nevzdelaného dezoláta a konšpirátora.

Osobne tiež nesúhlasím s názorom kukučky, ale akceptujem ho....no rozhodne ale nesúhlasím s jej opečiatkovaním, t.j. s tým, že je nevzdelaná, že je dezolátka.
Poznáš ju, že si ju označil za nevzdelanú ? Alebo dávaš svoj názor len na základe jej príspevkov, ktoré (mimochodom) nevykazujú žiadne známky nevzdelanosti.
Nehnevaj sa, ale myslím si, že si to prehnal.

Dezolát ? No ja neviem, ale na základe článku by mala byť kukučka na okraji spoločnosti.
https://blog.idnes.cz/vlastimilfurst/kdo-je-to-dezolat.Bg23011468
Nemyslím si, že je to tak...že je opustená, že je frustrovaná, a podobne.
Myslím si skôr, že v tomto prípade by sa to teda dalo kľudne považovať za určitý stupeň urážky...

Konšpirácie tu vždy boli, sú, a aj budú...je to predsa vec názoru a pohľadu jedinca na danú vec (myslené všeobecne), ktorí vonkoncom nemusí byť nevzdelaní, ba skôr naopak.
Apropó...koľko už bolo konšpirácií alebo hoaxov, ktoré sa postupom času stali tvrdou realitou a to aj napriek popieraniu....prípadne aj naopak, keď sa dávaná pravda stala práve tým hoaxom.
práve v rádii hovorili o výročí úteku Vrbu a Wetzlera na danú dobu ich považovali za konšpirátorov a hoaxerov, lebo ani ich židovská obec ani vatikán im neverili že sa niečo také deje v koncentráku. (všetkým bolo povedané že idú na práce)
mnoho iných udalostí sa časom ukázalo ako pravda
Nikto tomu neveril, ale podľa liberálov Tiso to vedel.....
marleau
21.04.24,17:38
ty si slušnosť nenašiel ani vo wikipedii.....nie si schopný dať do kopy ani tri vety
Môžem ti tu celým článkom rozpísať aký si chudák, ale načo by som to robil? Ty to urobíš sám.
bjuty smis
21.04.24,18:30
slabé....pridaj...ukáž tých 134 :))))
OneUp
21.04.24,18:38
slabé....pridaj...ukáž tých 134 :))))
Dosli mu argumenty trulkovi
marleau
21.04.24,18:40
slabé....pridaj...ukáž tých 134 :))))
Dosli mu argumenty trulkovi
Aj tebe prajem pekný zvyšok dňa.
bjuty smis
21.04.24,18:42
slabé....pridaj...ukáž tých 134 :))))
Dosli mu argumenty trulkovi
nikdy ich nemal..ako mu mohli dojsť..
Nandrolon
22.04.24,06:50
pavol54
22.04.24,08:06
Už to pomaličky začína
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/707300-americke-jadrove-zbrane-blizsie-k-slovensku-na-svojom-uzemi-ich-chce-mat-aj-polsko/
no čo požili sme v mieri, už len dúfať že nebudeme závidieť mŕtvym,
Nandrolon
22.04.24,08:14
Ja pevne dúfam, že v prípade jadrového útoku na rusko pôjdu tísíce rakiet práve na mestá USA, nech si vyskúšajú vlastnú medicínku, ktorú použili pri Hirošime a Nagasaki.
duves
22.04.24,09:08
Ja pevne dúfam, že v prípade jadrového útoku na rusko pôjdu tísíce rakiet práve na mestá USA, nech si vyskúšajú vlastnú medicínku, ktorú použili pri Hirošime a Nagasaki.
Nemyslíš vážne? Čo myslíš, kolko budeš mať minút na to, aby si sa rozlúčil s rodinou?
Nandrolon
22.04.24,09:14
A ty čo myslíš, ako skončí to neustále provokovanie ruska USAkmi?
Hádam si nemyslíš, že na rusko vyletí jadrová hlavica a tí sa budú radovať?
Veď už dávno pred rokmi písali, že USA a európske metropoly sú zamerané.
Prečo sa NATO stále približuje k ruským hraniciam so svojim jadrovým arzenálom? Robia to aj rusi?

Edit: najviac ma fascinuje, keď nejaký prefetovaný liberálko v TV má preslov v štýle, že Ukrajinu treba chrániť, lebo ak by napadli nás, tiež by sme neboli radi keby sa na nás svet vykašľal?
Lenže rozdiel je taký, že my SME členmi NATO a Ukrajina NIE.
Načo je potom ten pakt, keď teda stačí nebyť členom, ale NATO nás bude aj tak vehementne ochraňovať? Aj bez členských príspevkov...
Nandrolon
22.04.24,09:40
Práve ten nás ale všetkých zabije. Ten, kto začne prvý. A keďže zabije nás, tak dúfam, že aj seba.
Na spravodlivosti hádam nie je nič zlé.

PS: samozrejme, že vojnu si nikto neželá, ani ja. Ale obávam sa, že to raz príde, možno za 2 roky, možno za 5.
vlado 33
22.04.24,13:59
A ty čo myslíš, ako skončí to neustále provokovanie ruska USAkmi?
Hádam si nemyslíš, že na rusko vyletí jadrová hlavica a tí sa budú radovať?
Veď už dávno pred rokmi písali, že USA a európske metropoly sú zamerané.
Prečo sa NATO stále približuje k ruským hraniciam so svojim jadrovým arzenálom? Robia to aj rusi?

Edit: najviac ma fascinuje, keď nejaký prefetovaný liberálko v TV má preslov v štýle, že Ukrajinu treba chrániť, lebo ak by napadli nás, tiež by sme neboli radi keby sa na nás svet vykašľal?
Lenže rozdiel je taký, že my SME členmi NATO a Ukrajina NIE.
Načo je potom ten pakt, keď teda stačí nebyť členom, ale NATO nás bude aj tak vehementne ochraňovať? Aj bez členských príspevkov...
Nandy, týmto cimbalom to budeš darmo vysvetľovať, oni budú stále len svoje hrať. To máš ako na porade. Zastrašujú, ale dokedy? Dokedy sa chce niekto zahrávať s našimi životmi? Načo by sme sa mali zas opakovať, o čo každému ide, všetci to predsa vieme. Po vojne zas na určitú dobu príde mier. Tak to bolo vždy, tak to aj ostane.
misoft
22.04.24,14:39
Už to pomaličky začína
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/707300-americke-jadrove-zbrane-blizsie-k-slovensku-na-svojom-uzemi-ich-chce-mat-aj-polsko/
Nandy - ono to už dávno začalo! Poľsko to NEZAČALO, ale RUSKO. https://hnonline.sk/svet/96122541-dodavky-ruskych-jadrovych-zbrani-do-bieloruska-su-dokoncene-maju-odstrasit-najmae-polsko-vravi-lukasenko
https://www.teraz.sk/zahranicie/lukasenko-dodavky-ruskych-jadrovych/763660-clanok.html
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/673185-lukasenko-som-si-isty-ze-jadrove-zbrane-v-bielorusku-nikdy-nebudu-pouzite/
Takže?
A teraz sa z toho vykrúť! Vedľa Bieloruska je predsa POĽSKO, LOTYŠSKO, ESTÓNSKO, LITVA. Než Rusi začali "vystrájať", bolo Bielorusko spolu s Ukrajinou "nárazníkové" štáty a dodržiavalo sa. Lenže Rusko sa SAMO pchá k štátom NATO (a netvrď nejaké blbosti o Kaliningrade - to si Rusko (neviem na akom základe) ponechalo (v skutočnosti UKRADLO).
vlado 33
22.04.24,15:00
Už to pomaličky začína
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/707300-americke-jadrove-zbrane-blizsie-k-slovensku-na-svojom-uzemi-ich-chce-mat-aj-polsko/
Nandy - ono to už dávno začalo! Poľsko to NEZAČALO, ale RUSKO. https://hnonline.sk/svet/96122541-dodavky-ruskych-jadrovych-zbrani-do-bieloruska-su-dokoncene-maju-odstrasit-najmae-polsko-vravi-lukasenko
https://www.teraz.sk/zahranicie/lukasenko-dodavky-ruskych-jadrovych/763660-clanok.html
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/673185-lukasenko-som-si-isty-ze-jadrove-zbrane-v-bielorusku-nikdy-nebudu-pouzite/
Takže?
A teraz sa z toho vykrúť! Vedľa Bieloruska je predsa POĽSKO, LOTYŠSKO, ESTÓNSKO, LITVA. Než Rusi začali "vystrájať", bolo Bielorusko spolu s Ukrajinou "nárazníkové" štáty a dodržiavalo sa. Lenže Rusko sa SAMO pchá k štátom NATO (a netvrď nejaké blbosti o Kaliningrade - to si Rusko (neviem na akom základe) ponechalo (v skutočnosti UKRADLO).
Pozri si to, nárazníková zóna. To nezmeníme, to si bude Rusko brániť cez mŕtvoly
https://www.facebook.com/TheBenjaminFranklin/videos/809681080269308
pavol54
22.04.24,15:42
Už to pomaličky začína
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/707300-americke-jadrove-zbrane-blizsie-k-slovensku-na-svojom-uzemi-ich-chce-mat-aj-polsko/
Nandy - ono to už dávno začalo! Poľsko to NEZAČALO, ale RUSKO. https://hnonline.sk/svet/96122541-dodavky-ruskych-jadrovych-zbrani-do-bieloruska-su-dokoncene-maju-odstrasit-najmae-polsko-vravi-lukasenko
https://www.teraz.sk/zahranicie/lukasenko-dodavky-ruskych-jadrovych/763660-clanok.html
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/673185-lukasenko-som-si-isty-ze-jadrove-zbrane-v-bielorusku-nikdy-nebudu-pouzite/
Takže?
A teraz sa z toho vykrúť! Vedľa Bieloruska je predsa POĽSKO, LOTYŠSKO, ESTÓNSKO, LITVA. Než Rusi začali "vystrájať", bolo Bielorusko spolu s Ukrajinou "nárazníkové" štáty a dodržiavalo sa. Lenže Rusko sa SAMO pchá k štátom NATO (a netvrď nejaké blbosti o Kaliningrade - to si Rusko (neviem na akom základe) ponechalo (v skutočnosti UKRADLO).
kaliningrad si ponechalo na základe výsledkov vojny rovnako ako sa posunuli hranice Poľska na západ na základe výsledkov vojny a nemeckej kapitulačnej zmluvy(v skutočnosti podľa teba Poľsko UKRADLO kus Nemecka).
bjuty smis
22.04.24,15:57
Za teba sa hanbia už celé bazmegcity, buzna špinavá syflacka, zapchaj si pitsu a bav sa s chujom ako si ty
vlado 33
22.04.24,16:03
Za teba sa hanbia už celé bazmegcity, buzna špinavá syflackazaochaj si prídu a baví sa o chujoch ako si ty
Si zlatý, žlatúšík, keď sa takto rozčuľuješ. Mňa s tým iba pobavíš, vieš?
bjuty smis
22.04.24,16:10
Tak to je výborné ...vygrcal si sa tu tak padaj preblavfnut tu druhu polku luníka...
OneUp
22.04.24,16:21
Tak to je výborné ...vygrcal si sa tu tak padaj preblavfnut tu druhu polku luníka...
Geňo33 dostal priepustku z Prednej Hory ?
vlado 33
22.04.24,16:31
Tak to je výborné ...vygrcal si sa tu tak padaj preblavfnut tu druhu polku luníka...
Geňo33 dostal priepustku z Prednej Hory ?
Hej, pribudlo mi na účte niekoľko tisíc €. Mám radosť z toho, tak sa vytešujem na porade.sk
bjuty smis
22.04.24,16:34
Tak to je výborné ...vygrcal si sa tu tak padaj preblavfnut tu druhu polku luníka...
Geňo33 dostal priepustku z Prednej Hory ?
Ale ba...vyhulil vartasa, tak to sem došiel zasvinit
Doma má stopku, fasinger
Nandrolon
23.04.24,03:57
U nás sa hovorí: "S hlúpym musíš po hlupu."
pavol54
23.04.24,05:36
U nás sa hovorí: "S hlúpym musíš po hlupu."
Werich, voľný citát.: "Ak sa zatiahneš do debaty s hlupákom, po pol hodine nikto nevie kto je kto"
bjuty smis
23.04.24,07:29
Nad Slovenskom záhadne krúžili lietadlá a jedna z vakcín bola placebo. Čo zistil splnomocnenec Kotlár?

https://www.aktuality.sk/clanok/0p2YZCm/nad-slovenskom-zahadne-kruzili-lietadla-a-jedna-z-vakcin-bola-placebo-co-zistil-splnomocnenec-kotlar/?utm_source=spravyaktualne.sk&utm_medium=media-like&utm_campaign=prehlad-sprav


to nie je blúznenie nejakého miestneho dezoláta...
to je vládny splnomocnenec........
Negoce
23.04.24,08:12
Nad Slovenskom záhadne krúžili lietadlá a jedna z vakcín bola placebo. Čo zistil splnomocnenec Kotlár?

https://www.aktuality.sk/clanok/0p2YZCm/nad-slovenskom-zahadne-kruzili-lietadla-a-jedna-z-vakcin-bola-placebo-co-zistil-splnomocnenec-kotlar/?utm_source=spravyaktualne.sk&utm_medium=media-like&utm_campaign=prehlad-sprav


to nie je blúznenie nejakého miestneho dezoláta...
to je vládny splnomocnenec........

konferencia o kovide vládneho splnomocnenca s prítomnosťou Martinky z Kittsee, pod záštitou premiéra Slovenskej republiky (Róbert IV.), ktorá sa konala na pôde MK SR (ministerstvo nekultúry SR).......konferencia musela byť pre každého obohacujúca, nenahraditeľná, poučná........
Tweety
23.04.24,08:40
Nandrolon
23.04.24,08:43
Nebolo väčšieho politika - youtubera - štartéra, ako bol Boris Kollár.
Tie jeho videá s niekoľkými promile v krvi mi normálne chýbajú.
A ešte na Sulíka som prizabudol.
Nandrolon
23.04.24,08:45
Nepotešilo, tiež mám dcéru v tom veku a nechcem ani pomyslieť, keby som musel riešiť takúto situáciu.
https://www.topky.sk/cl/11/2742495/SOKUJUCI-pripad--Stvorica-ukrajinskych-skolacok-brutalne-zmlatila-Slovenku--13---Tyrali-ju-pat-hodin
Tweety
23.04.24,08:48
Nebolo väčšieho politika - youtubera - štartéra, ako bol Boris Kollár.
Tie jeho videá s niekoľkými promile v krvi mi normálne chýbajú.
A ešte na Sulíka som prizabudol.
Prečo si treba brať príklad zo všetkého zlého, čo tu bolo? Treba byť jednoducho lepšími, ako tí, čo tu boli pred nami. Či to takto stačí, vyhovuje?
buchač
23.04.24,08:50
.... prítomnosťou Martinky z Kittsee....
Hm...ale teplý Stanke s trvalým pobytom v Brne ti nevadí ?
Prípadne smiešny smieško Kemka, ktorý sa odsťahoval do dediny Wolfsthal, kde žije veľa Slovákov je asi tiež v pohode.
Hlavne, že vrieskajú na tribúnach a burcujú národ, ktorý ostal na Slovensku.

Kuwa, to ti je tak objektívne, až to hučí...
Nandrolon
23.04.24,08:56
Nebolo väčšieho politika - youtubera - štartéra, ako bol Boris Kollár.
Tie jeho videá s niekoľkými promile v krvi mi normálne chýbajú.
A ešte na Sulíka som prizabudol.
Prečo si treba brať príklad zo všetkého zlého, čo tu bolo? Treba byť jednoducho lepšími, ako tí, čo tu boli pred nami. Či to takto stačí, vyhovuje?
Môj názor je taký, že podľa mňa sú všetci kritizovaní od Tarabu, Eštoka, Huliaka, až po Šimkovičovú a Fica ĎALEKO LEPŠÍ od tých, čo tu boli predtým.
Takže za mňa v pohode, krok v pred k lepšiemu. Ale tvoj názor /že sú horší/ ti neberiem.
pavol54
23.04.24,09:06
Nepotešilo, tiež mám dcéru v tom veku a nechcem ani pomyslieť, keby som musel riešiť takúto situáciu.
https://www.topky.sk/cl/11/2742495/SOKUJUCI-pripad--Stvorica-ukrajinskych-skolacok-brutalne-zmlatila-Slovenku--13---Tyrali-ju-pat-hodin
No čo agresívna Slovenka napadla Ukrajinky, to nie je prvý prípad
OneUp
23.04.24,10:10
Negoce
23.04.24,10:42
.... prítomnosťou Martinky z Kittsee....
Hm...ale teplý Stanke s trvalým pobytom v Brne ti nevadí ?
Prípadne smiešny smieško Kemka, ktorý sa odsťahoval do dediny Wolfsthal, kde žije veľa Slovákov je asi tiež v pohode.
Hlavne, že vrieskajú na tribúnach a burcujú národ, ktorý ostal na Slovensku.

Kuwa, to ti je tak objektívne, až to hučí...

pozn.: mojim príspevkom som poukázala za nezlučiteľný fakt , to že lekár vedie konferenciu na MK SR o kovide,
MK SR t.č. šéfuje jeho intímna priateľka, Martinka z Kittsee - (uvádzam fakty).......a váhu celej konferencie dodával súčasný premiér (Róbert IV.) poukazujem na absurdnosť situácie, ty si vytrhol z kontextu iba to Kittsee a navážaš sa do hercov, útočíš

vieš čo som jedinné ocenila na tvojom prístupe ku mne?

to, že si bol emaptický voči mojim deťom, nechcel si, nemal si v úmysle jatriť rany.......

nech to aj tak ostane, prosím.......

nemám odobraté žiadne občianske, ľudské práva, teda môžem slobodne mysleiť a aj písať, snažím sa uvádzať fakty..........
bjuty smis
23.04.24,10:53
Kolko este alternickov ma ten kosicky Liptak ?
https://www.porada.sk/t336540-doslo-k-poruseniu-zakona-o-ochrane-osobnych-udajov.html

opýtaj sa braňa mojseja...
buchač
23.04.24,11:37
Pištik, Pupúšik...vy dvaja ste fakt chudáci.
bjuty smis
23.04.24,11:50
a ty eštebáčik, ty si fakt veličina.....
buchač
23.04.24,11:52
pozn.: mojim príspevkom som poukázala za nezlučiteľný fakt , to že lekár vedie konferenciu na MK SR o kovide,
MK SR t.č. šéfuje jeho intímna priateľka, Martinka z Kittsee - (uvádzam fakty).......a váhu celej konferencie dodával súčasný premiér (Róbert IV.) poukazujem na absurdnosť situácie, ty si vytrhol z kontextu iba to Kittsee a navážaš sa do hercov, útočíš

vieš čo som jedinné ocenila na tvojom prístupe ku mne?

to, že si bol emaptický voči mojim deťom, nechcel si, nemal si v úmysle jatriť rany.......

nech to aj tak ostane, prosím.......

nemám odobraté žiadne občianske, ľudské práva, teda môžem slobodne mysleiť a aj písať, snažím sa uvádzať fakty..........
Ja poukazujem tiež na fakty...alebo nie je faktom, že tí dvaja vyvreskovali kade tade ?
Nie je tiež faktom, že majú bydlisko mimo republiky ?
Oni dvaja môžu, no Šimkaňa nie ?
Tak, prosím ťa, o akom útoku sa tu bavíme ?

Považuješ za nezlučiteľný fakt, že lekár, ktorý sexuje Martinu...a tým pádom nemôže viesť konferenciu o covide ?
To koho mali zavolať ? Mikasa, Sabaku.......?
Ja ti považujem za nezlučiteľný fakt súžitie našej odchádzajúcej princeznej a jej nabijaka...

Zlatá moja...ja som ti empatický vcelku dosť. Mám svoju hrdosť a aj hranice.
Nie som ako tu poniektorí, čo sú schopní kadečo napísať, len aby urazili.

Hm...nejak nevidím nič také (ani len náznakom), kde by som ti niečo zakazoval...či ???
OneUp
23.04.24,12:46
Kolko este alternickov ma ten kosicky Liptak ?
https://www.porada.sk/t336540-doslo-k-poruseniu-zakona-o-ochrane-osobnych-udajov.html

opýtaj sa braňa mojseja...
mozno by vedel red, ci wilby.
Staci ich spomenut a hned zmizne zo 10 komentarov
bjuty smis
23.04.24,13:10
tak ale to sú odborníci....minule mi tu dával odbornú psychoanalýzu,, že sa nerealizujem v odborných témach
tak sa pozriem na hodnotenie tých jeho odborných rád a svieti mu tam -113
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))
Nandrolon
23.04.24,13:28
Áno, a mne svieti -170 a to mi nasádzali iba 2 kundy :-))))
buchač
23.04.24,13:42
Minule tu Pištik vypisoval, že dostal nejaké to nesúhlasné...ale na druhej strane sa už nezmienil, že on tu dáva druhým jedna radosť.

...a o tom druhom pňakovi, čo tu len dáva nesúhlasné je škoda hovoriť.
Samozrejme, že mám iba toľko bodov, koľko ich mám.
Niekedy mám dojem, že ten Podliak nespí a iba striehne na moje príspevky...ledva nejaký dám a do dvoch minút sa už realizuje.
Je normálne smiešny, trápny s tým prenasledovaním...a deje sa to roky. Veď za pár rokov ma "hodnotil" vyše 5500 krát...lebo cca toľko som mal počet kladných bodov.

Je to chorý jedinec...a je jednoznačné, že tu vystupuje aj pod nickmi OnyHňup a Blachus.
podliak
23.04.24,15:15
Minule tu Pištik vypisoval, že dostal nejaké to nesúhlasné...ale na druhej strane sa už nezmienil, že on tu dáva druhým jedna radosť.

...a o tom druhom pňakovi, čo tu len dáva nesúhlasné je škoda hovoriť.
Samozrejme, že mám iba toľko bodov, koľko ich mám.
Niekedy mám dojem, že ten Podliak nespí a iba striehne na moje príspevky...ledva nejaký dám a do dvoch minút sa už realizuje.
Je normálne smiešny, trápny s tým prenasledovaním...a deje sa to roky. Veď za pár rokov ma "hodnotil" vyše 5500 krát...lebo cca toľko som mal počet kladných bodov.

Je to chorý jedinec...a je jednoznačné, že tu vystupuje aj pod nickmi OnyHňup a Blachus.
Spim pokojne, kaslem na tvoje " hodnotenie " . V pekle skoncis, uz sa nebudem za teba modlit , ani nahodou
bjuty smis
23.04.24,15:22
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
OneUp
23.04.24,15:37
Jednoznacne - wilby, bru, redjohn, multiredjohn, tomasko16, liptak.........
buchač
23.04.24,15:45
Minule tu Pištik vypisoval, že dostal nejaké to nesúhlasné...ale na druhej strane sa už nezmienil, že on tu dáva druhým jedna radosť.

...a o tom druhom pňakovi, čo tu len dáva nesúhlasné je škoda hovoriť.
Samozrejme, že mám iba toľko bodov, koľko ich mám.
Niekedy mám dojem, že ten Podliak nespí a iba striehne na moje príspevky...ledva nejaký dám a do dvoch minút sa už realizuje.
Je normálne smiešny, trápny s tým prenasledovaním...a deje sa to roky. Veď za pár rokov ma "hodnotil" vyše 5500 krát...lebo cca toľko som mal počet kladných bodov.

Je to chorý jedinec...a je jednoznačné, že tu vystupuje aj pod nickmi OnyHňup a Blachus.
Spim pokojne, kaslem na tvoje " hodnotenie " . V pekle skoncis, uz sa nebudem za teba modlit , ani nahodou

Keď si už načal...a konečne (ako tak ) slušne, tak ti dám aj podobne vedenú odpoveď.

Si veľmi dobre spomínam, že si sa onehdá na mňa nasral ...dôvod prozaický = že vraj som ohodnotil nejaký tvoj príspevok negatívne.
Mne osobne to prichodí ako fabulácia, nakoľko som málokedy v tej dobe dával užitočné hodnotenie...a negatívne už vôbec nie. Tiež si si to nemohol zistiť...
Ale ak si bol v tom omyle...nuž, nech sa páči, pokračuj v činnosti aj naďalej. Zo mňa neubudne a ani nezbohatnem...akurát ty tu budeš (slušne povedané) za čudného...čo, mimochodom, aj si...

Modlenie od teba nepotrebujem...a či skončím v pekle, tak to nie je na tebe.
podliak
23.04.24,15:56
Minule tu Pištik vypisoval, že dostal nejaké to nesúhlasné...ale na druhej strane sa už nezmienil, že on tu dáva druhým jedna radosť.

...a o tom druhom pňakovi, čo tu len dáva nesúhlasné je škoda hovoriť.
Samozrejme, že mám iba toľko bodov, koľko ich mám.
Niekedy mám dojem, že ten Podliak nespí a iba striehne na moje príspevky...ledva nejaký dám a do dvoch minút sa už realizuje.
Je normálne smiešny, trápny s tým prenasledovaním...a deje sa to roky. Veď za pár rokov ma "hodnotil" vyše 5500 krát...lebo cca toľko som mal počet kladných bodov.

Je to chorý jedinec...a je jednoznačné, že tu vystupuje aj pod nickmi OnyHňup a Blachus.
Spim pokojne, kaslem na tvoje " hodnotenie " . V pekle skoncis, uz sa nebudem za teba modlit , ani nahodou

Keď si už načal...a konečne (ako tak ) slušne, tak ti dám aj podobne vedenú odpoveď.

Si veľmi dobre spomínam, že si sa onehdá na mňa nasral ...dôvod prozaický = že vraj som ohodnotil nejaký tvoj príspevok negatívne.
Mne osobne to prichodí ako fabulácia, nakoľko som málokedy v tej dobe dával užitočné hodnotenie...a negatívne už vôbec nie. Tiež si si to nemohol zistiť...
Ale ak si bol v tom omyle...nuž, nech sa páči, pokračuj v činnosti aj naďalej. Zo mňa neubudne a ani nezbohatnem...akurát ty tu budeš (slušne povedané) za čudného...čo, mimochodom, aj si...

Modlenie od teba nepotrebujem...a či skončím v pekle, tak to nie je na tebe.

Ziadne prispevky nemam, cize ani ma nikto nemohol nasrat. ani ziadne minusky, alebo uzitocne. Kaslem na nejake znamkovanie. nespominaj ma uz tu laskavo, ani Bozie meno nadarmo
OneUp
23.04.24,16:10
Simkovicova chce zmenou rtvs bojovat proti dezinformaciam. He, he ,he
bjuty smis
23.04.24,16:27
dobre sa tu teraz voliči teploša hanbia za to, čo volili...

čo mysíš, prečo sú tak agresívni.....
pavol54
23.04.24,16:27
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
bjuty smis
23.04.24,16:38
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
pavol54
23.04.24,16:44
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
s kým uzavrel zmluvu o nájme? s obcou? s ministerstvom? Ty si ju videl? komu platil? ako hotovosť? faktúra? Alebo pánovi Michelovi vo Francúzsku?
marleau
23.04.24,16:46
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
s kým uzavrel zmluvu o nájme? s obcou? s ministerstvom? Ty si ju videl? komu platil? ako hotovosť? faktúra? Alebo pánovi Michelovi vo Francúzsku?
vyser sa na dementa nedonoseného
buchač
23.04.24,16:54
Veľké halóóó...lebo Šimkovičová.
Normálne vyhlásená Svätá vojna voči nej...

Lebo Korčok nebude ??? On mal pre zmenu ZADARMO priestory v Starej tržnici počas volebnej noci...a nikoho to netrápi.
...a bordel tam progresívci narobili určite.

Ako keby to nebolo jedno...politici si furt robia, čo chcú...a nezmení to nik.
bjuty smis
23.04.24,17:03
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
s kým uzavrel zmluvu o nájme? s obcou? s ministerstvom? Ty si ju videl? komu platil? ako hotovosť? faktúra? Alebo pánovi Michelovi vo Francúzsku?


8 x ?

a to je téme, kde sa zapojíš, lebo tomu rozumieš ...pána beka....daj ešte 30 otázok...potom tým obhájiš tú sprostosť, čo si napísal....
bjuty smis
23.04.24,17:23
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
s kým uzavrel zmluvu o nájme? s obcou? s ministerstvom? Ty si ju videl? komu platil? ako hotovosť? faktúra? Alebo pánovi Michelovi vo Francúzsku?
vyser sa na dementa nedonoseného
načo ?

však už ťa ani nie je vidieť z pod tých ...toho, čo máš v kotrbe...
OneUp
23.04.24,18:33
dobre sa tu teraz voliči teploša hanbia za to, čo volili...

čo mysíš, prečo sú tak agresívni.....
Oni nepoznaju, co je to hanba. Darmo, aj velki debilkovia, su nieci potomkovia
OneUp
23.04.24,18:49
„Len nám povedali, že máme odísť v piatok a vrátiť sa v sobotu, keď nám povedia, aby sme tu mohli poupratovať,“ hovorí človek z Budmeríc, ktorý je oboznámený s dianím v kaštieli.

Po Andrejovi Dankovi, ktorý fúkal až 15 hodín po nehode, a Filipovi Kuffovi, ktorý lietal vo vrtuľníku nad chránenými oblasťami, môžu papalášske praktiky vysvetľovať ďalší nominanti SNS.

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová prenajala svojmu šéfovi služobného úradu Lukášovi Machalovi sálu v kaštieli v Budmericiach na súkromnú spoločenskú akciu.

Machala, o ktorom sa špekulovalo ako o novom riaditeľovi RTVS, v kaštieli minulý týždeň oslavoval svoju päťdesiatku. Sálu dostal na dva dni za 100 eur.
aspoň niečo platil, iný si zamestnal dcéru na ministerstve aby letela zadarmo + diéty do Dubaja. Obec kaštieľ používa zadarmo roky rokúce
minule si sa tu chvastal, že reaguješ iba tam, kde aspoň trochu vieš, o čo ide..


takže nám teda - ked už reaguješ -vysvetli, prečo platil 2 dňový prenájom sály v národnej kultúrnej pamiatke 100 .-€..

a prečo museli po machalovi dojsť upratovať...prečo to eštebákov syn nezaplatil...

sulíkovú dcéru si nechaj na hlav né správy...tam tých idiotov možno týmto oblbneš....
s kým uzavrel zmluvu o nájme? s obcou? s ministerstvom? Ty si ju videl? komu platil? ako hotovosť? faktúra? Alebo pánovi Michelovi vo Francúzsku?
vyser sa na dementa nedonoseného
načo ?

však už ťa ani nie je vidieť z pod tých ...toho, čo máš v kotrbe...
Pozri, kedy sa registroval Red. 24.4. Rovno na narodky bruchaca
https://www.porada.sk/member.php?u=428102
Nandrolon
24.04.24,03:29
Mal si počkať aspoň deň a nie registrovať ho na jeho narodeniny :-))
OneUp
24.04.24,04:09
Mal si počkať aspoň deň a nie registrovať ho na jeho narodeniny :-))
Zase si sa ozral ? Mas pocit, ze by mi bruchac, aj so svojim dalsim alternickom wilbym dali uzitocne ?
Nandrolon
24.04.24,04:17
Myslíš, že sedím od 6:00 ožratý v kancli a predtým som ešte šoféroval do práce ty blbeček? Pričom tento rok som už fúkal viac ako za posledných 25 rokov čo šoférujem?
OneUp
24.04.24,04:37
Myslíš, že sedím od 6:00 ožratý v kancli a predtým som ešte šoféroval do práce ty blbeček? Pričom tento rok som už fúkal viac ako za posledných 25 rokov čo šoférujem?
presne to si myslim, ze ozraty soferujes.
Nandrolon
24.04.24,05:18
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
buchač
24.04.24,05:24
Pozri, kedy sa registroval Red. 24.4. Rovno na narodky bruchaca
https://www.porada.sk/member.php?u=428102

Ty na čo vlastne reaguješ ??? To je aká súvislosť s príspevkom od bjutyho na petra ?
Už ti dočista drbe z toho prenasledovania...?


Mal si počkať aspoň deň a nie registrovať ho na jeho narodeniny :-))
Zase si sa ozral ? Mas pocit, ze by mi bruchac, aj so svojim dalsim alternickom wilbym dali uzitocne ?
Ty máš pocit, že by si si zaslúžil kladné hodnotenie za tie neužitočné rady ? Lebo ja veru nie....a tiež podotknem, že som verejne prehlásil, že ti budem dávať za tvoje " príspevky " neužitočného, no pritom urážajúceho, rázu automaticky. Ale poslednou dobou sa mi už ani to nechce...zbytočná strata času.

Ste normálne trápni tým prenasledovaním. Že sa dopúšťate trestného činu kyberšikany, tak to ani nevravím.
Ak by sa vám trochu povenovali moji kámoši na príslušných miestach, tak to by bolo trochu iné kafe....a tomu, kuwa verte, že ich tam zopár mám.
Ibaže ja na vás zvysoka serondím...horšie na tom ale je, že na toto všetko sa z úzadia pozerá Richard a tvári sa, že sa nič nedeje.
Ale ak by som začal konať, tak by sa veľmi rýchlo spamätal.
OneUp
24.04.24,05:47
Pozri, kedy sa registroval Red. 24.4. Rovno na narodky bruchaca
https://www.porada.sk/member.php?u=428102

Ty na čo vlastne reaguješ ??? To je aká súvislosť s príspevkom od bjutyho na petra ?
Už ti dočista drbe z toho prenasledovania...?


Mal si počkať aspoň deň a nie registrovať ho na jeho narodeniny :-))
Zase si sa ozral ? Mas pocit, ze by mi bruchac, aj so svojim dalsim alternickom wilbym dali uzitocne ?
Ty máš pocit, že by si si zaslúžil kladné hodnotenie za tie neužitočné rady ? Lebo ja veru nie....a tiež podotknem, že som verejne prehlásil, že ti budem dávať za tvoje " príspevky " neužitočného, no pritom urážajúceho, rázu automaticky. Ale poslednou dobou sa mi už ani to nechce...zbytočná strata času.

Ste normálne trápni tým prenasledovaním. Že sa dopúšťate trestného činu kyberšikany, tak to ani nevravím.
Ak by sa vám trochu povenovali moji kámoši na príslušných miestach, tak to by bolo trochu iné kafe....a tomu, kuwa verte, že ich tam zopár mám.
Ibaže ja na vás zvysoka serondím...horšie na tom ale je, že na toto všetko sa z úzadia pozerá Richard a tvári sa, že sa nič nedeje.
Ale ak by som začal konať, tak by sa veľmi rýchlo spamätal.
Je na mojej slobodnej voli na koho a ako budem reagovat. Nebudem sa riadit vygumovanym zelenym STB-akom
pavol54
24.04.24,06:22
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
oxymoron = nápad v prázdnej hlave
buchač
24.04.24,08:06
dobre sa tu teraz voliči tchora hanbia za to, čo volili...

čo mysíš, prečo sú tak agresívni.....
Oni nepoznaju, co je to hanba. Darmo, aj velki debilkovia, su nieci potomkovia
Veru, veru...svatá pravda. :D :D :D
Veď aj ty si potomok svojho otca. :cool:
Nandrolon
24.04.24,08:33
Pobavilo:
https://www.topky.sk/cl/100313/2741305/Ladizinsky-stavia-dom-na-Bali--utek-zo-Slovenska--NAKLAD--z-ktoreho-sa-politikom-postavia-vlasy-DUPKOM
Doporučujem prečítať aj diskusiu, ktorá je lepšia ako ten článok.
Vidno, že veľká časť ľudí to má v hlave ešte v poriadku.

Edit: príspevok som uverejnil 11:33, mínuska od Bodliaka 11:33.
On ma asi sleduje aj keď je na záchode :-)))
misoft
24.04.24,09:00
Otázka!
KTO to je ten oný Ladižinský? Čoho, koho, kde je ten oný komikom?
misoft
24.04.24,09:03
Ale je tu iná sranda!
https://www.dnes24.sk/vlada-schvalila-zakon-o-slovenskej-televizii-a-rozhlase-rtvs-skonci-vznikne-stvr-447918
A čo dali ešte k tomu?
"STVR bude mať podľa zákona povinnosť v televíznom i rozhlasovom vysielaní zaradiť v čase od 23.30 h do 00.30 h štátnu hymnu SR."
Ako to mysleli? V čase medzi 23:30 až 0:30 odvysielať hymnu, alebo od 23:30 do 0:30 VYSIELAŤ LEN HYMNU? Lebo ak to druhé - potom z hymny urobia to, že ju občania SR začnú nenávidieť!
babka - ježibabka
24.04.24,09:14
Príspevok by patril do Ľudia pamätáte sa? Pred XYZ rokmi sa po skončení televízneho vysielania tiež dávala hymna. No je vidieť, že namiesto dopredu, krajina smeruje dozadu. A potom že starí sú debili. NO .......
Nandrolon
24.04.24,09:19
Asi chcú, aby 00:00 štartovala hymna SR, taký začiatok nového dňa. Mne to nevadí, ja vtedy spím.
marjankaj
24.04.24,09:26
A ak nebodaj pôjde nejaký film, tak cez reklamu.
Nandrolon
24.04.24,09:26
Však si tomu dala :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))
babka - ježibabka
24.04.24,09:32
A nejde mi to opraviť. Posielala som chalanom na skype a omylom som to tu hodila. No čo už narobím. Idem skúšať.
misoft
24.04.24,09:33
mimotemy
Olinka - vymaž svoj príspevok, lebo si tu hodila prakticky celý odkaz na Poradu so všetkým, čo obsahuje. Ak chceš pridať z Porady obrázok, tak ho najskôr u seba na novej karte otvor a a v adresnom riadku máš odkaz na obrázok (obsahuje slovíčko attachment), lebo to, čo si dala, zaplnilo niekoľko strán a môže sa to vyhodnotiť aj ako SPAM.
OneUp
24.04.24,09:41
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
Napadlo, ze uz 20 rokov ziadny VP nemas.. Zobrali ti ho na dozivotne
pavol54
24.04.24,09:44
Ale je tu iná sranda!
https://www.dnes24.sk/vlada-schvalila-zakon-o-slovenskej-televizii-a-rozhlase-rtvs-skonci-vznikne-stvr-447918
A čo dali ešte k tomu?
"STVR bude mať podľa zákona povinnosť v televíznom i rozhlasovom vysielaní zaradiť v čase od 23.30 h do 00.30 h štátnu hymnu SR."
Ako to mysleli? V čase medzi 23:30 až 0:30 odvysielať hymnu, alebo od 23:30 do 0:30 VYSIELAŤ LEN HYMNU? Lebo ak to druhé - potom z hymny urobia to, že ju občania SR začnú nenávidieť!
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Nandrolon
24.04.24,09:48
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
Napadlo, ze uz 20 rokov ziadny VP nemas.. Zobrali ti ho na dozivotne
Ja som ešte narozdiel od teba za volantom nikdy nenafúkal.
Tweety
24.04.24,09:58
Nenafúkal alebo len nechytili? :---
babka - ježibabka
24.04.24,09:58
mimotemy
Olinka - vymaž svoj príspevok, lebo si tu hodila prakticky celý odkaz na Poradu so všetkým, čo obsahuje. Ak chceš pridať z Porady obrázok, tak ho najskôr u seba na novej karte otvor a a v adresnom riadku máš odkaz na obrázok (obsahuje slovíčko attachment), lebo to, čo si dala, zaplnilo niekoľko strán a môže sa to vyhodnotiť aj ako SPAM.
Duško ďakujem za ochotu. To všetko viem, len mi prestala fungovať stránka a nešlo mi to opraviť. Reštartla som PC, všetky okná som zatvorila a už nemám prievan a ide mi to. :D Ale asi mi to opravil moderátor
Ďakujéééém.
Tweety
24.04.24,10:08
Nandrolon
24.04.24,10:10
Nenafúkal alebo len nechytili? :---
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
Nandrolon
24.04.24,10:12
Veru silná káva:
https://www.cas.sk/clanok/2920397/byvaly-kulturista-reichel-ma-pre-cernaka-drsnu-vyzvu-ak-bossa-mafie-prepustia-chce-s-nim-bojovat/
Práve som to dočítal.
Ešte tým vrahom chýba do trojky Ján Kán.
Černák si to odpykáva aj za tých dvoch...
Tweety
24.04.24,10:29
Nenafúkal alebo len nechytili? :---
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
Ak sa tým aj v skutočnosti riadíš, potom je všetko v porádečku. Ale bacha ak to tak nie je.
buchač
24.04.24,11:10
Ale je tu iná sranda!
https://www.dnes24.sk/vlada-schvalila-zakon-o-slovenskej-televizii-a-rozhlase-rtvs-skonci-vznikne-stvr-447918
A čo dali ešte k tomu?
"STVR bude mať podľa zákona povinnosť v televíznom i rozhlasovom vysielaní zaradiť v čase od 23.30 h do 00.30 h štátnu hymnu SR."
Ako to mysleli? V čase medzi 23:30 až 0:30 odvysielať hymnu, alebo od 23:30 do 0:30 VYSIELAŤ LEN HYMNU? Lebo ak to druhé - potom z hymny urobia to, že ju občania SR začnú nenávidieť!
Ďalšia názorná ukážka, ako chápeš poniektoré texty.
To je iná sranda...či na plač ? Čo k tomu dodať ?
Nandrolon
24.04.24,11:13
Pomýlil si hymnu s monoskopom
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))
tu plačem od smiechu.
pavol54
24.04.24,11:27
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
Napadlo, ze uz 20 rokov ziadny VP nemas.. Zobrali ti ho na dozivotne
Ja som ešte narozdiel od teba za volantom nikdy nenafúkal.
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
pavol54
24.04.24,11:29
Nenafúkal alebo len nechytili? :---
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
auto je účinnejšie zabíja ako ručný granát
bjuty smis
24.04.24,12:24
Po neúspešnom pokuse o zanesenie strieľania medveďov do ústavy prichádza minister životného prostredia Tomáš Taraba (nom. SNS) s ďalším unikátnym nápadom.

Chce zaviesť nové pravidlá výrubu stromov, ktoré povolia sťatie aj väčších drevín, aby bola krajina priehľadnejšia a medveď sa v nej nemohol ľahko skryť.

Na stredajšie rokovanie vlády v Dolnej Krupej predložil vlastný návrh zákona, ktorým chce povoliť odstraňovanie stromov s obvodom kmeňa do 80 centimetrov bez potreby povolenia.




tak to už áno...je to koumak, tá vaša kotleba
misoft
24.04.24,16:40
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
misoft
24.04.24,16:41
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáku.
Spomenul som si na starší vtip:
V Prahe sadne klient do taxíka a zadá cieľ. taxík vyrazí, križovatka, červená a taxík 100-kou preletí.
"Ale tam bola predsa červená!"
Taxikár: "Takhle jezdí pražští frajeři!"
Ďalšia križovatka a scenár sa opakuje.
Na tretej križovatke zelená a taxikár zaflekuje na mieste a stojí.
"Prečo nejdete? Veď máte zelenú!"
Taxikár na to: "Teď pojedou zprava pražští frajeři!"

:---:---:---
pavol54
24.04.24,16:53
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáka.
No keby sme mali na seba výhľad tak by som to neurobil, čo myslíš? To za prvé. Za druhé bol to výjazd z bočnej ako som písal, tak nemohli vidieť akú som mal, Za tretie ani v dobe dronov by nešaškovali na prázdnej ceste
pavol54
24.04.24,17:04
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
v tom čo si stiahol je napísané v čase.... "zaradiť"..(t.j. po ukončení alebo pred začatím programu) zrejme tam nebude sedieť(poslednú službu) blbec aj so svojim vedúcim, ktorý preruší program a pustí na hodinu hymnu
buchač
24.04.24,17:12
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej...
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáku.

Hm...a uvedomuješ si, čo si zasa tresol za nereálnosť ?

- vodič stojí na semaforoch
- semafor svieti tak, aby na neho videl šofér
- policajti sú za semaforom...teda za križovatkou
- ergo nevidia na semafor a teda nevedia, aké svetlo je na ňom

Vysvetli nám, ako by dokázal policajt šoférovi, že vyrazil na červenú ???
Povedzme, že vedia časové intervaly jednotlivých svetiel...ale toto by ako dôkaz proste neobstálo.
veronikasad
24.04.24,17:13
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
Tweety
24.04.24,17:13
buchač
24.04.24,17:17
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
Samozrejme, že myslel...;)
misoft
25.04.24,10:05
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
Sú to hypotézy - nik NEVIE, ako to bude, pretože do hláv našich politikov NEVIDÍME! A v dnešnej dobe - je možné skoro všetko!
veronikasad
25.04.24,10:52
Dušan, naozaj potrebuješ zo seba robiť až takého blbca?
marjankaj
25.04.24,10:57
Dušan, naozaj potrebuješ zo seba robiť až takého blbca?
Už je uděláno, už je hotovo.
Nandrolon
26.04.24,08:57
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
bjuty smis
26.04.24,13:46
Nandrolon
27.04.24,08:29
A potom u nás klamú, že nás v Bruseli neohovárajú a nebojujú za zastavenie eurofondov...
https://fb.watch/rIvIWi8-bv/
pavol54
27.04.24,12:11
A potom u nás klamú, že nás v Bruseli neohovárajú a nebojujú za zastavenie eurofondov...
https://fb.watch/rIvIWi8-bv/
Už by si si mal vysúkať rukávy a ako Čarnogurský ísť likvidovať ich odpadky. Apropo, ak sú takí chudobní z čoho tam tie odpadky majú? V mojom dome sa plastová fľaša nenájde, ak by som do nej čerpal pitnú vodu, tak ju nevyhodím pod okno
Nandrolon
27.04.24,12:48
OneUp
27.04.24,13:31
A potom u nás klamú, že nás v Bruseli neohovárajú a nebojujú za zastavenie eurofondov...
https://fb.watch/rIvIWi8-bv/
Preco ten nacek vyklada, cosi ine, ako hovori Lucka ?
vlado 33
27.04.24,13:59
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
OneUp
27.04.24,14:55
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
pavol54
27.04.24,15:24
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
bjuty smis
27.04.24,15:57
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Aj nám vysvetlia ako ? guru...

Alebo Fico je už American ?
OneUp
27.04.24,18:06
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Nieco vynosne si kup zo svojho blbecku. Toto su sukromne peniaze ludi v druhom pilieri
bjuty smis
27.04.24,18:22
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Aj nám vysvetlia ako ? guru...

Alebo Fico je už American ?
Necakaj, ze vysvetlia. Na to uz nemaju. Dnes tu zase vystraja kosicka zelena STBacka mafia
Tak eštebák ide nonstop...redjohnovi sa z kečky pari :)
OneUp
27.04.24,18:26
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Aj nám vysvetlia ako ? guru...

Alebo Fico je už American ?
Necakaj, ze vysvetlia. Na to uz nemaju. Dnes tu zase vystraja kosicka zelena STBacka mafia
Tak eštebák ide nonstop...redjohnovi sa z kečky pari :)
To len dokazuje, ze dobre pises, ked blbeckovia trepu minusky. To mi uz je len ubohy zmysel zivota, cely den zo 4 nickov trepat minusky.
pavol54
27.04.24,20:17
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Nieco vynosne si kup zo svojho blbecku. Toto su sukromne peniaze ludi v druhom pilieri
neoslovuj ma ako svojich rodičov
OneUp
28.04.24,07:12
Celkom dobrý článok. Čo zase tá škaredá poloopica vyvádza....
https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/26/simecka-sa-vyhraza-povstanim-exminister-to-vysvetlil
Po voľbách do europarlamentu a nástupu prezidenta na funkciu, bude konečne pokoj.:)
Sa spamataj blbecku. Hranol chce peniaze z druheho piliera pouzit na svoje rozkradacky. A rovnako spomenul, ze siahne aj na uspory ludi v bankach
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Nieco vynosne si kup zo svojho blbecku. Toto su sukromne peniaze ludi v druhom pilieri
neoslovuj ma ako svojich rodičov
A ako by sa ti to pacilo blbecku ?
bjuty smis
28.04.24,08:52
teraz nemá čas, zháňa nejaké info, ako nás od roku 2004 okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier,

takúto sprostosť tu zas trepol....fico mu povedal :))))
duves
28.04.24,09:24
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Ach, to fakt?
"Je tam" je čo za výraz? Chcel si napísať, že tam majú majetok v takej výške sporitelia.
Chobot
28.04.24,10:24
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť

Vieš to aj nejako vysvetliť, ako si to myslel, či ako sa to deje?
pavol54
28.04.24,11:01
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť

Vieš to aj nejako vysvetliť, ako si to myslel, či ako sa to deje?
V prvom rade to bola reakcia na to ak niekto napíše že sa nás fico chystá zase okradnúť. (Poznámka. Asi to robí veľmi sofistikovane keď mu očtk nedokázali prišiť nejakú rozkrádačku a tak veľmi to tu jeho konkurenční politici rozkrikovali - každý rok 3 mld).
To že išlo 13 mld do amerických investičných spoločností je internetovo dostupná informácia.
To kam investujú aj s akým výnosom je verejne prístupné.
Lenže tam to končí a už nie je prístupné ako ďalej použila a s akým výnosom spoločnosť ktorá prijala prostriedky ( nevieme kto je konečným užívateľom financií v druhom treťom n-tom rade, pretože to už je predmetom obchodného tajomstva) tieto peniaze môžu kľudne skončiť ako mega investícia s daňovou úľavou na Slovensku. Alebo myslíš že je to vylúčené?
pavol54
28.04.24,11:10
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť
Ach, to fakt?
"Je tam" je čo za výraz? Chcel si napísať, že tam majú majetok v takej výške sporitelia.
normálny, ja keď vložím napr. do banky 1000 eur bankár konštatuje fakt že mu boli zverené na ďalšie využitie, veľmi sa nestará či sú to moje alebo mojich príbuzných
pavol54
28.04.24,11:50
Od roku 2004 nás okrádajú američania cez druhý dôchodkový pilier, takže skľudni svoje hormony v súčasnosti je tam vyše 13 mld eur za to sa dá niečo výnosné kúpiť

Vieš to aj nejako vysvetliť, ako si to myslel, či ako sa to deje?
V prvom rade to bola reakcia na to ak niekto napíše že sa nás fico chystá zase okradnúť. (Poznámka. Asi to robí veľmi sofistikovane keď mu očtk nedokázali prišiť nejakú rozkrádačku a tak veľmi to tu jeho konkurenční politici rozkrikovali - každý rok 3 mld).
To že išlo 13 mld do amerických investičných spoločností je internetovo dostupná informácia.
To kam investujú aj s akým výnosom je verejne prístupné.
Lenže tam to končí a už nie je prístupné ako ďalej použila a s akým výnosom spoločnosť ktorá prijala prostriedky ( nevieme kto je konečným užívateľom financií v druhom treťom n-tom rade, pretože to už je predmetom obchodného tajomstva) tieto peniaze môžu kľudne skončiť ako mega investícia s daňovou úľavou na Slovensku. Alebo myslíš že je to vylúčené?
nejaká "umelá inteligencia" so mnou nesúhlasí, presahuje to rozsah jej naprogramovania, to som rád
lujza.j
28.04.24,14:26
Nikto nič!?...
pavol54
28.04.24,15:11
Nikto nič!?...
za to mohla 50 -tka
Tweety
28.04.24,16:12
bjuty smis
28.04.24,16:32
zostal na mieste nehody, čakal na policajtov a podstúpil dychovú skúšku



To musí byť dezolatom na smiech....
Nandrolon
28.04.24,16:35
Škoda, že mu nerobili aj test na drogy. V ČR by ho okamžite podstupoval.

Aj LSD skladačky sú vlastne papieriky
:-))))))))))))))))))))))))
lujza.j
28.04.24,16:37
duves
28.04.24,16:37
Pre nechápajúcich princíp kapitálového trhu, na ktorom sú aj investície 2.piliera
1. "Naši budúci dôchodcovia podporujú zahraničnú ekonomiku, aby rástli."

Čistá manipulácia a lož. Budúci dôchodcovia nakupujú investičné nástroje (akcie zahraničných podnikov, prípadne korporátne dlhopisy zahraničných podnikov) s veľmi dobrou návratnosťou.

Cena akcií "nepodporuje zahraničnú ekonomiku", pretože predajcom nástroja je súkromná osoba na trhu (pokojný ďalší Slovák alebo aj Číňan) a nákupcom je DDS na Slovensku, firma do tejto rovnice nevstupuje ako druhá strana obchodu. Hodnota akcií sa na stratu firmy nemá ako prejaviť maximálne sprostredkovanie, že takáto firma si z tejto dôvery môže ľahšie obstarať cudzie financovanie - rozumne získať úver, prípadne robiť nové emisie pri nadhodnotení ceny akcií). Korporátne dlhopisy financujú zahraničnú spoločnosť, ale nejde o "dar" ale je to pochopiteľne vyvážené výnosom, približne od 7-8 %.

Zahraničné ekonomiky ak budú rásť, práve investori ("budúci dôchodcovia") budú na tom zarábať, či už dlhopisoví (lebo firmy nekrachnú a splatia záväzky) alebo akcioví (zvýši sa hodnota akcií + dividendy).

Skrátene, budúci dôchodcovia "nepodporujú zahraničnú ekonomiku" ale podporujú potenciál svojich vlastných budúcich dôchodkov, ktoré sa zhodnocujú približne 10 % ročne na zahraničných akciových trhoch, v porovnaní so štátnymi dlhopismi SR, aktuálne niečo pod 4 %. Ak sa bavíme o korporátnych dlhopisoch, ide približne o 7-8 % ročne, podľa firmy. Rozdiel postrehne aj idiot.

https://www.reddit.com/r/Slovakia/comments/1cf5a0y/vl%C3%A1da_pripravuje_vykradnutie_druh%C3%A9ho_pil iera/?rdt=60546
Tweety
28.04.24,16:42
Škoda, že mu nerobili aj test na drogy. V ČR by ho okamžite podstupoval.

Aj LSD skladačky sú vlastne papieriky
:-))))))))))))))))))))))))
Jaj, už si vari zabudol na europoslanca s holubicou v parlamente u ktorého v aute dávnejšie našli brokovnicu a drogy, ktoré zobral od syna, aby ich u neho nenašli? Alebo sme len neobjektívni?
pavol54
28.04.24,16:50
Pre nechápajúcich princíp kapitálového trhu, na ktorom sú aj investície 2.piliera
1. "Naši budúci dôchodcovia podporujú zahraničnú ekonomiku, aby rástli."

Čistá manipulácia a lož. Budúci dôchodcovia nakupujú investičné nástroje (akcie zahraničných podnikov, prípadne korporátne dlhopisy zahraničných podnikov) s veľmi dobrou návratnosťou.

Cena akcií "nepodporuje zahraničnú ekonomiku", pretože predajcom nástroja je súkromná osoba na trhu (pokojný ďalší Slovák alebo aj Číňan) a nákupcom je DDS na Slovensku, firma do tejto rovnice nevstupuje ako druhá strana obchodu. Hodnota akcií sa na stratu firmy nemá ako prejaviť maximálne sprostredkovanie, že takáto firma si z tejto dôvery môže ľahšie obstarať cudzie financovanie - rozumne získať úver, prípadne robiť nové emisie pri nadhodnotení ceny akcií). Korporátne dlhopisy financujú zahraničnú spoločnosť, ale nejde o "dar" ale je to pochopiteľne vyvážené výnosom, približne od 7-8 %.

Zahraničné ekonomiky ak budú rásť, práve investori ("budúci dôchodcovia") budú na tom zarábať, či už dlhopisoví (lebo firmy nekrachnú a splatia záväzky) alebo akcioví (zvýši sa hodnota akcií + dividendy).

Skrátene, budúci dôchodcovia "nepodporujú zahraničnú ekonomiku" ale podporujú potenciál svojich vlastných budúcich dôchodkov, ktoré sa zhodnocujú približne 10 % ročne na zahraničných akciových trhoch, v porovnaní so štátnymi dlhopismi SR, aktuálne niečo pod 4 %. Ak sa bavíme o korporátnych dlhopisoch, ide približne o 7-8 % ročne, podľa firmy. Rozdiel postrehne aj idiot.

https://www.reddit.com/r/Slovakia/comments/1cf5a0y/vl%C3%A1da_pripravuje_vykradnutie_druh%C3%A9ho_pil iera/?rdt=60546
pôvodne som si myslel že to je tvoj názor, ale je to len skopírovaný názor nejakého prispievateľa ktorý sa v celom príspevku vyjadruje ako inteligent.
a teraz čo si o tom myslíš ty.
Za socialaizmu koloval vtip
dedko čo si myslíte o súčasnej situácii v Československu?
odp súhlasím s rudým právom
dobre ale aký je váš názor?
odp s rudým právom nesúhlasím
pavol54
28.04.24,16:58
Škoda, že mu nerobili aj test na drogy. V ČR by ho okamžite podstupoval.

Aj LSD skladačky sú vlastne papieriky
:-))))))))))))))))))))))))
v humennom je štvrtina dopravných policajtov postavená mimo služby pre korupciu. Za nejaké dve tri tisícky by som tiež fúkal za bývalého kamoša. pýta sa kam mám fúkať? Odp.už ste fúkal
minule som chcel platiť na pumpe zakýval som debetkou nad čítačkou s otázkou kam ju mám zasunúť? pumpárka povedala už ste zaplatili.
buchač
28.04.24,17:04
Nikto nič!?...
Žiadna senzácia sa nekoná.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/708182-dalsia-nehoda-politika-spisiak-narazil-do-plota-oslepilo-ma-slnko/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
:D:D:D
Uja do " žltej senzácie "..;) :D

Tu sa dá kvitovať, že dement Spišiak počkal na polišov a aj fúkal.
Na rozdiel od Danka ani neodišiel...ale ako pozerám na foto, tak s rozbitou mašinou by sa asi aj tak ďaleko nedostal.
Otázka je, že ako rýchlo išiel...že porušil § 16 príslušného zákona, tak to ani nevravím. Som zvedavý, či bola/bude nejaká pokutička.

Ako tak pozerám na net, tak okrem vyššie uvedenej foto nie je k dispozícii žiadne iné.
Kde boli " reportéri " z Tv Rolety a Grcky..???
kukučka
28.04.24,18:01
Predsa pri zametajúcom Dankovi.
lujza.j
28.04.24,18:26
Asi vedeli prečo tam neboli....
pavol54
28.04.24,19:28
Asi vedeli prečo tam neboli....
dobré komenty na HS
OneUp
28.04.24,19:29
Porovnat kohokolvek s primitivom Dankom tak to uz je sila
duves
29.04.24,06:41
Za socialaizmu koloval vtip
dedko čo si myslíte o súčasnej situácii v Československu?
odp súhlasím s rudým právom
dobre ale aký je váš názor?
odp s rudým právom nesúhlasím
Téma k tebe bola o tom, aby si nam vysvetlil, ako američiania kradnu prostriedky z 2.piliera a skončil si miesto pri vysvetlení pri rudom práve a dedkovi. Na viac nemáš.
Tweety
29.04.24,07:35
Tweety
29.04.24,07:45
Trefné.
https://blog.sme.sk/sedo/politika/sudruh-harabin-a-brigadnik-z-trate-mladeze?ref=tit
Ajajáj, niekto už neodolal a capol mínusku.... Podľa hesla, na našich nám nesiahajte, no čo už, vsjo jasno, za čem bukvy ....
Nandrolon
29.04.24,07:56
To je kto niekto, máš problém pomenovať ho napriamo?
Tweety
29.04.24,07:58
To je kto niekto, máš problém pomenovať ho napriamo?
Nepátrala som ale terazky už viem, kto to bol, keď si sa ozval. Ty na neho nedáš dopustiť... :cool: :--- Nabudúce si dám pozor :---
Nandrolon
29.04.24,08:16
Ja som to ale nebol, takže máš v tom chaos, možno aj v hlave. Však si to pozri.
ps: dúfam, že tvoja znalosť obsluhy PC nekončí pri gombíku power, inak by som mal podozrenie, či nie si Remišová.
Tweety
29.04.24,08:20
Ja som to ale nebol, takže máš v tom chaos, možno aj v hlave. Však si to pozri.
ps: dúfam, že tvoja znalosť obsluhy PC nekončí pri gombíku power, inak by som mal podozrenie, či nie si Remišová.
Ale ale, len ty sa o mňa a moju hlavu neboj. Tu sa treba báť o iné hlavy pomazané. :eek: :confused: A nedovoľuj si na mňa. Nebuď ako ten, ktorého meno sa nevyslovuje.
Nandrolon
29.04.24,08:26
Ak vieš aj iné veci tak, ako to, že som ti dal mínusku /ktorú som ti nedal/, tak s pánom bohom. Studnica plná vedomostí /síce mylných, ale aspoň niečo/.
Vedieť a myslieť si je niečo úplne iné.
Tweety
29.04.24,08:37
Ak vieš aj iné veci tak, ako to, že som ti dal mínusku /ktorú som ti nedal/, tak s pánom bohom. Studnica plná vedomostí /síce mylných, ale aspoň niečo/.
Vedieť a myslieť si je niečo úplne iné.
Hlavne, že ty to máš s tým myslením v porádku. Moje ťa nemusí zaujímať. A ešte raz ti hovorím, píšem, neber si ma do svojich úst, ani myšlienok.
Nandrolon
29.04.24,08:42
Ty si si ma zobrala 1.do úst a krivo si ma s istotou obvinila, že som ti dal mínus.
Zrejme si ani nedokážeš pozrieť kto ti ju dal, preto strieľaš len tak, beztrestne na koho sa ti to hodí.
Ale dokážem ti, že som ti ju nedal, dávam ti ju totiž teraz.
misoft
29.04.24,13:26
Ono sa vraví: trafená hus (gunár) zagága. Nuž - a ty si zagágal :D.
pavol54
29.04.24,13:47
Za socialaizmu koloval vtip
dedko čo si myslíte o súčasnej situácii v Československu?
odp súhlasím s rudým právom
dobre ale aký je váš názor?
odp s rudým právom nesúhlasím
Téma k tebe bola o tom, aby si nam vysvetlil, ako američiania kradnu prostriedky z 2.piliera a skončil si miesto pri vysvetlení pri rudom práve a dedkovi. Na viac nemáš.
to nevadí že to niektorí nechápu, ale presne toto poobede odborne na vyššej úrovni rozoberali na slovensku 1 odborníci z vysokých škôl Pavlena a Koščo
buchač
29.04.24,13:47
Ono sa vraví: trafená hus (gunár) zagága. Nuž - a ty si zagágal :D.
No ja neviem, neviem....ale nie je toto nejaká príbuzná husi ???
Máš jedno, čo za zvuky vydáva...:D :D :D

...a mimochodom...kukni si, že kačička nie je až tak svata, ako sa tu snaží prezentovať.
Nandrolon
29.04.24,14:36
Ono sa vraví: trafená hus (gunár) zagága. Nuž - a ty si zagágal :D.
Ja som sa normálne opýtal kto to bol, nech ho uvedie.
Nemám rád, keď sa niekto tvári ako tajomná jantárová komnata.
Už ale viem, že to nebol jej zámer, ale iba obyčajná neschopnosť zistiť mínuskára.
Kto tu dnes pravidelne nazeral, tomu som dokázal, že som to nebol, lebo 2 mínusky na jeden príspevok sa udeliť nedajú...
Tweety
29.04.24,14:44
Ono sa vraví: trafená hus (gunár) zagága. Nuž - a ty si zagágal :D.
Ja som sa normálne opýtal kto to bol, nech ho uvedie.
Nemám rád, keď sa niekto tvári ako tajomná jantárová komnata.
Už ale viem, že to nebol jej zámer, ale iba obyčajná neschopnosť zistiť mínuskára.
Kto tu dnes pravidelne nazeral, tomu som dokázal, že som to nebol, lebo 2 mínusky na jeden príspevok sa udeliť nedajú...
Zase sa mýliś, jasne som napísala, že som nepátrala po ňom. Nekonšpiruj , zistiť si to viem, neboj sa ty.
Nandrolon
29.04.24,14:46
Keby si to vedela, tak tu neklameš, že som to bol ja. Proste na to nemáš.
Tweety
29.04.24,14:49
Keby si to vedela, tak tu neklameš, že som to bol ja. Proste na to nemáš.
Akosi ťa to vzalo. Ale nemal si sa ozvať ako trafená hus. Neboj, druhýkrát sa to nestane.
Nandrolon
29.04.24,15:09
Takýmito krivými obvineniami skĺzaš na úroveň tunajších hajzľov.
misoft
29.04.24,16:34
Nandy - už negágaj, lebo (ako tvrdíš - ty si to nebol) týmto to len potvrdzuješ.

Prehoď výhybku ;)
Nandrolon
29.04.24,17:59
Ako sa dá utvrdzovať niečo čo si neurobil? Výhybku by si mal niekto prehodiť vo vlastnej hlave.
Idem už spať, lebo by som tu musel niekomu vulgárne vynadať ako za starých dobrých čias.
:-)
pavol54
29.04.24,18:12
Ako sa dá utvrdzovať niečo čo si neurobil? Výhybku by si mal niekto prehodiť vo vlastnej hlave.
Idem už spať, lebo by som tu musel niekomu vulgárne vynadať ako za starých dobrých čias.
:-)
To ti vysvetlí manželka ako utvrdiť že niečo čo si neurobil:
Priznaj sa že si zahol.
Nezahol
Neklam. Ak sa priznáš odpustím ti
Nandrolon
30.04.24,03:58
Ale ale Tweety, naša volička protislovenských živlov z PS háji Spišiaka svojou mínuskou k môjmu príspevku.
Na to si akosi pozabudla
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Takže nie že ja teba som mínuskoval, ale ty mňa, no fajne.
To je také progresívno fašistické zákerácke :-))))
Sem tam zbehnem svoje mínusky, či sa medzi tým impotentom Bodliakom nenájde aj niekto iný, a skoro mi oči vypadli. Škoda, že som to nepozrel včera :-)))
marleau
30.04.24,04:16
Ale ale Tweety, naša volička protislovenských živlov z PS háji Spišiaka svojou mínuskou k môjmu príspevku.
Na to si akosi pozabudla
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Takže nie že ja teba som mínuskoval, ale ty mňa, no fajne.
To je také progresívno fašistické zákerácke :-))))
Sem tam zbehnem svoje mínusky, či sa medzi tým impotentom Bodliakom nenájde aj niekto iný, a skoro mi oči vypadli. Škoda, že som to nepozrel včera :-)))
Ja som ju mínuskoval.
vlado 33
30.04.24,05:23
Nechápem, čo sa to furt tuná točí okolo mínusiek. Ja ich bežne dostávam od One Up a bjuty smis, vôbec ma to neprekvapuje. Veď tuná na kaviarni sa to neodpočítava z hodnotenia profilu. Ja som mínusky doteraz tým dvom chujom nerozdával, až kým nezačali vŕtať v témach roky dozadu. Ale aj to mi prestalo vadiť, veď načo sa vzrušovať? Len ma mrzí, že to hodnotenie už nie je o radách, ale o nenávisti. Cigoši, môžete sa teraz realizovať, je čas už vstávať :D:):---
OneUp
30.04.24,05:40
Nechápem, čo sa to furt tuná točí okolo mínusiek. Ja ich bežne dostávam od One Up a bjuty smis, vôbec ma to neprekvapuje. Veď tuná na kaviarni sa to neodpočítava z hodnotenia profilu. Ja som mínusky doteraz tým dvom chujom nerozdával, až kým nezačali vŕtať v témach roky dozadu. Ale aj to mi prestalo vadiť, veď načo sa vzrušovať? Len ma mrzí, že to hodnotenie už nie je o radách, ale o nenávisti. Cigoši, môžete sa teraz realizovať, je čas už vstávať :D:):---
Zase si " pod parou " ? Na ziadne minuskovanie " ani pluskovanie " nemam opravnenie. Ani netuzim po tom
vlado 33
30.04.24,05:49
Nechápem, čo sa to furt tuná točí okolo mínusiek. Ja ich bežne dostávam od One Up a bjuty smis, vôbec ma to neprekvapuje. Veď tuná na kaviarni sa to neodpočítava z hodnotenia profilu. Ja som mínusky doteraz tým dvom chujom nerozdával, až kým nezačali vŕtať v témach roky dozadu. Ale aj to mi prestalo vadiť, veď načo sa vzrušovať? Len ma mrzí, že to hodnotenie už nie je o radách, ale o nenávisti. Cigoši, môžete sa teraz realizovať, je čas už vstávať :D:):---
Zase si " pod parou " ? Na ziadne minuskovanie " ani pluskovanie " nemam opravnenie. Ani netuzim po tom
Ja viem zlatúšik, tie ostatné tvoje profily majú oprávnenie.
OneUp
30.04.24,05:53
Nechápem, čo sa to furt tuná točí okolo mínusiek. Ja ich bežne dostávam od One Up a bjuty smis, vôbec ma to neprekvapuje. Veď tuná na kaviarni sa to neodpočítava z hodnotenia profilu. Ja som mínusky doteraz tým dvom chujom nerozdával, až kým nezačali vŕtať v témach roky dozadu. Ale aj to mi prestalo vadiť, veď načo sa vzrušovať? Len ma mrzí, že to hodnotenie už nie je o radách, ale o nenávisti. Cigoši, môžete sa teraz realizovať, je čas už vstávať :D:):---
Zase si " pod parou " ? Na ziadne minuskovanie " ani pluskovanie " nemam opravnenie. Ani netuzim po tom
Ja viem zlatúšik, tie ostatné tvoje profily majú oprávnenie.
Mas na mysli redjohn, wilby, multiredjohn, tomasko16 ?
vlado 33
30.04.24,05:53
Nechápem, čo sa to furt tuná točí okolo mínusiek. Ja ich bežne dostávam od One Up a bjuty smis, vôbec ma to neprekvapuje. Veď tuná na kaviarni sa to neodpočítava z hodnotenia profilu. Ja som mínusky doteraz tým dvom chujom nerozdával, až kým nezačali vŕtať v témach roky dozadu. Ale aj to mi prestalo vadiť, veď načo sa vzrušovať? Len ma mrzí, že to hodnotenie už nie je o radách, ale o nenávisti. Cigoši, môžete sa teraz realizovať, je čas už vstávať :D:):---
Zase si " pod parou " ? Na ziadne minuskovanie " ani pluskovanie " nemam opravnenie. Ani netuzim po tom

ten čurák je ešte zjetý z víkendu.....
za sa dobíjal k bývalej a mestká polícia mu trošku otlkla prepitú kotrbu....
:D Dnes máš voľno?
bjuty smis
30.04.24,06:03
zas si sa sem došiel vygrcať, ty košický chuj ?
čo už máš doma všetko plné ?? ....
psychiater ti vysvetlil, čo spravilo s tvojím mozgom dlhoročné slopanie , tak skús tým hovnom v kotrbe nad tým porozmýšlať.....
Nandrolon
30.04.24,06:06
One Up, bjuty - čo vám dvom niekto zahajloval pri posteli, keď ste sa tak naraz zobudili?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
OneUp
30.04.24,06:14
zas si sa sem došiel vygrcať, ty košický chuj ?
čo už máš doma všetko plné ?? ....
psychiater ti vysvetlil, čo spravilo s tvojím mozgom dlhoročné slopanie , tak skús tým hovnom v kotrbe nad tým porozmýšlať.....
A s cim by asi tak mohol porozmyslat, ked ma kotrbu prazdnu ?
OneUp
30.04.24,06:15
One Up, bjuty - čo vám dvom niekto zahajloval pri posteli, keď ste sa tak naraz zobudili?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
a tebe s chujom33 ?
vlado 33
30.04.24,06:27
zas si sa sem došiel vygrcať, ty košický chuj ?
čo už máš doma všetko plné ?? ....
psychiater ti vysvetlil, čo spravilo s tvojím mozgom dlhoročné slopanie , tak skús tým hovnom v kotrbe nad tým porozmýšlať.....
A s cim by asi tak mohol porozmyslat, ked ma kotrbu prazdnu ?


zas si sa sem došiel vygrcať, ty košický chuj ?
čo už máš doma všetko plné ?? ....
psychiater ti vysvetlil, čo spravilo s tvojím mozgom dlhoročné slopanie , tak skús tým hovnom v kotrbe nad tým porozmýšlať.....
A s cim by asi tak mohol porozmyslat, ked ma kotrbu prazdnu ?
Musím odísť zlatušíkovia mojí najkrajší. Mám povinnosti, idem sa chystať na zajtrajšie preteky. :):---
Nandrolon
30.04.24,06:34
rybárske?
vlado 33
30.04.24,06:34
rybárske?
Hej
bjuty smis
30.04.24,06:39
zas si sa sem došiel vygrcať, ty košický chuj ?
čo už máš doma všetko plné ?? ....
psychiater ti vysvetlil, čo spravilo s tvojím mozgom dlhoročné slopanie , tak skús tým hovnom v kotrbe nad tým porozmýšlať.....
A s cim by asi tak mohol porozmyslat, ked ma kotrbu prazdnu ?

to som iba srandoval...viem, že s hovnom v kotrbe to nedokáže...

ale nech sa snaží...kokúúútek...
Nandrolon
30.04.24,06:42
Vlado33 - tak veľa šťastia, nech to vyhráš!
bjuty smis
30.04.24,11:20
"Je podložené, že Zem je guľatá? Boli ste vo vesmíre? Vy ste neboli, ja tiež nie, neviem,“ odpovedal Machala redaktorovi Reportérov RTVS Petrovi Žatkovi na otázku, či by mali dostať vo verejnoprávnom médiu priestor aj ľudia, ktorí tvrdia, že Zem je plochá. Podľa Machalu určite áno.

Machala sa stal známym ako poradca bývalého predsedu NR SR Andreja Danka. Už vtedy bol šíriteľom konšpiračných teórií. Začalo sa to iluminátmi, ktorí sa pomocou „dovozu“ migrantov snažia ovládnuť Európu, pokračovalo práškovaním ľudí z neba chemickými látkami, hoaxmi o covide a satanskou chazarskou (mysliac židovskou) mafiou, ktorá chce vojnou v Izraeli a na Ukrajine ovládnuť svet


aj na tohto sú termopampaliniho obdivovatelia a voliči určite veľmi pyšní...
Nandrolon
30.04.24,11:35
Ja si myslím, že len odpovedal "tak", ako sa redaktor "pýtal".
To čo bola za otázka?
Ja by som sa redaktora opýtal, či má análny otvor.
bjuty smis
30.04.24,11:37
Skús tu otazku aj prečítať....skopírovať som ju tam....
marleau
30.04.24,11:49
Liberáli, vnášate nenávisť do spoločnosti. A vulgarizmy si nechajte pre svoje potomstvo.
lujza.j
30.04.24,12:28
:---:D
pavol54
30.04.24,14:07
Ja si myslím, že len odpovedal "tak", ako sa redaktor "pýtal".
To čo bola za otázka?
Ja by som sa redaktora opýtal, či má análny otvor.
Pani Sibyla by mala radosť z vetnej tvorby napríklad "...skopírovať som ju tam..."
pavol54
30.04.24,15:33
Ja si myslím, že len odpovedal "tak", ako sa redaktor "pýtal".
To čo bola za otázka?
Ja by som sa redaktora opýtal, či má análny otvor.
Pani Sibyla by mala radosť z vetnej tvorby napríklad "...skopírovať som ju tam..."
Z teba zas doktor chocholousek...ze vetná tvorba...to máš odkiaľ ??
To si daj patentovať :)))

Čo je to tá vetná tvorba,??
Zaťažovať tá tým, čo spotvori mobil nebudem, to je nad tvoj intelekt..
...
P.S.
O koľko nás dnes okradli vrazí z volstriitu, experte ??
píšeš, ako by ti tiež vypadli papieriky spoza slnečnej clony.
marleau
30.04.24,16:26
bjúúúúty, si neskutočne "slušný"
pavol54
30.04.24,16:41
bjúúúúty, si neskutočne "slušný"
ten je "sjetý" nevie že dnes je utorok
bjuty smis
30.04.24,17:15
bjúúúúty, si neskutočne "slušný"
ten je "sjetý" nevie že dnes je utorok
To si dal peknú " vetnú tvorbu "
Ešte niečo vytvor
OneUp
01.05.24,08:43
OneUp
01.05.24,08:49
Dlaha s Bombicom v diskusnej relacii
bjuty smis
01.05.24,10:01
Nerobí...on je fakt taky velky
vlado 33
02.05.24,16:37
Dnes nebude show???:D:);)
marleau
02.05.24,17:08
Dnes nebude show???:D:);)
Paroháč bs nemá náladu.
vlado 33
02.05.24,17:31
Dnes nebude show???:D:);)
Paroháč bs nemá náladu.
To je škoda, som sa tak tešil:mee::mee::mee:
veronikasad
04.05.24,12:14
Ahojte, medzi formulármi na stránke SP som nenašla tlačivo Prehliadka zisťovacia - kontrolná. Nemáte niekto info či ho majú obvodaci, ktorí ho vypisujú a potvrdzujú, alebo si ho musí ísť pacient osobne zobrať do SP (ide žiadať o ID). Ďakujem
vlado 33
04.05.24,13:04
bjuty smis
04.05.24,16:20
Sa ten teplý idol nackov zas ukázal

https://m.facebook.com/story.php?id=100067641889084&story_fbid=764604339137622


Až tak to je sprosté
OneUp
04.05.24,16:27
Ahojte, medzi formulármi na stránke SP som nenašla tlačivo Prehliadka zisťovacia - kontrolná. Nemáte niekto info či ho majú obvodaci, ktorí ho vypisujú a potvrdzujú, alebo si ho musí ísť pacient osobne zobrať do SP (ide žiadať o ID). Ďakujem
mam, ale udavacke nedam
Nandrolon
04.05.24,17:04
Ja som zase dnes postrehol nového bojovníka proti Ficovej vláde /ktovie, či je to platená alebo neplatená funkcia/.
Poloop Šimečka sa dnes zase ukázal.
Gratulujem k víťazstvu, síce protikandidáta nemal, nevadí :-)))
Aspoň, že tú s tým strabizmom vymenili :-)
bjuty smis
04.05.24,17:05
Ahojte, medzi formulármi na stránke SP som nenašla tlačivo Prehliadka zisťovacia - kontrolná. Nemáte niekto info či ho majú obvodaci, ktorí ho vypisujú a potvrdzujú, alebo si ho musí ísť pacient osobne zobrať do SP (ide žiadať o ID). Ďakujem
mam, ale udavacke nedam
Daj redkokojnovi...to je charakter, uz maká :))))
Dnes má nočnú...
pavol54
04.05.24,17:27
Ja som zase dnes postrehol nového bojovníka proti Ficovej vláde /ktovie, či je to platená alebo neplatená funkcia/.
Poloop Šimečka sa dnes zase ukázal.
Gratulujem k víťazstvu, síce protikandidáta nemal, nevadí :-)))
Aspoň, že tú s tým strabizmom vymenili :-)
starý danko sprivatizoval krachujúci lesostav a mladý je syn zlodeja
starý markuš sprivatizoval vklady matice slovenskej, dcéra jaurová ide poúčať o morálke.
bjuty smis
04.05.24,17:59
Na to zabudnite, hnedasci...:))))

Sa ten teplý idol nackov zas ukázal

https://m.facebook.com/story.php?id=...64604339137622


Až tak to je sprosté
vlado 33
04.05.24,18:05
Na to zabudnite, hnedasci...:))))

Sa ten teplý idol nackov zas ukázal

https://m.facebook.com/story.php?id=...64604339137622


Až tak to je sprosté
Ten link nefunguje teploš
OneUp
04.05.24,18:22
Na to zabudnite, hnedasci...:))))

Sa ten teplý idol nackov zas ukázal

https://m.facebook.com/story.php?id=...64604339137622


Až tak to je sprosté
Ten link nefunguje teploš
len ozranym blbeckom nefunguje
vlado 33
04.05.24,18:24
Na to zabudnite, hnedasci...:))))

Sa ten teplý idol nackov zas ukázal

https://m.facebook.com/story.php?id=...64604339137622


Až tak to je sprosté
Ten link nefunguje teploš
Lebo si *****
Nebudem ťa urážať, nestojíš mi za to. Teba život bije sám, ja tomu napomáhať nebudem.
Nandrolon
05.05.24,04:58
Vlado má pravdu.
Link z 2. príspevku nefunguje, lebo hlupák ho skopíroval tak, že ho v 1. príspevku označil urobil ctrlC a potom CTRLV.
Lenže ten zobrazený link nie je úplný, za ním sa skrýva hypertextový odkaz

Takto vypadá link v 1. príspevku - fungujúci
"https://m.facebook.com/story.php?id=100067641889084&story_fbid=764604339137622"

a takto vypadá nesprávne skopírovaný link - nefungujúci
"https://m.facebook.com/story.php?id=...64604339137622"
Nandrolon
05.05.24,05:29
Počujte vy dvaja ITčkári, kliknite si na ten 2. link a vypíše aj vám, že nefunguje, lebo proste nefunguje, kapišto?
Mohli by ste robiť programátorov u Veroniky Remišovej, lebo neviem, či ste aj nerobili a potom všetky jej projekty aj tak dopadli :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Nandrolon
05.05.24,06:22
Zverejnená komunikácia, ako v minulosti písal OneUp budúcemu svokrovi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
OneUp
05.05.24,06:22
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
vlado 33
05.05.24,06:26
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
Tie tvoje otrepané obrázky už každého nudia, daj foto bjutyho cigošky.
vlado 33
05.05.24,06:28
bjuty smis
05.05.24,06:35
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
ešte to predáva ??
OneUp
05.05.24,06:53
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
ešte to predáva ??
Ved zomrel 4.5.1919 na " Bradle "
vlado 33
05.05.24,06:57
Zverejnená komunikácia, ako v minulosti písal OneUp budúcemu svokrovi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nandy, myslíš že ten degeš mohol splodiť toľko detí, žeby mohol brať 530€? Sa mi nechce veriť
Nandrolon
05.05.24,07:09
Nie 530.
500 započítal do svojej výplaty ako vreckové čo dostávala jeho žena od otca a 30/mesačne zarobil on sám.
:-)))
vlado 33
05.05.24,07:19
Nie 530.
500 započítal do svojej výplaty ako vreckové čo dostávala jeho žena od otca a 30/mesačne zarobil on sám.
:-)))
Stále nechápem odkiaľ otec nabral 500€, to musí mať jeho žena veľa súkmeňovcov, všakže? A tých 30€? Sa nečudujem, že tuná neni cez deň hocikedy.
bjuty smis
05.05.24,07:23
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
ešte to predáva ??
Ved zomrel 4.5.1919 na " Bradle "
jáááj...česi nám ho zostrelili....
bjuty smis
05.05.24,08:22
vypadni odtiaľto, ty sviňa úchylná košická.....
bjuty smis
05.05.24,08:23
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
ešte to predáva ??
Ved zomrel 4.5.1919 na " Bradle "
jáááj...česi nám ho zostrelili....
Fiha, tak tak to bolo Kuwy cechuni. Ja som zil v tom, ze s 2 talianmi sa zrutili v Ivanke
miestna dezolé scéna ti to vysvetlí....
pavol54
05.05.24,13:59
To sa iba snaží odviesť pozornosť od toho teplého debila čo obdivuje a volil...
Od toho promiskuitneho zlodeja čo si myslí, že Štefánik zomrel na bradle..

Taká hanba
To su ti hrdi Slovaci, co nevedia, ze Stefanik zomrel vo svojom rodnom domceku v Stose
ešte to predáva ??
Ved zomrel 4.5.1919 na " Bradle "
tak tam asi bude nejaká trolia farma ruSSkých filciek
Predtým do neho zahryzol medveď vegetarián
marleau
05.05.24,16:43
paroháč sa ukazuje teda
bjuty smis
05.05.24,16:46
paroháč sa ukazuje teda
Čo si panic predstavuje pod tým pojmom ?
Aká je tvoja obľúbená lgbt stranka, tupelo. ??
vlado 33
05.05.24,18:34
paroháč sa ukazuje teda
Už ho nechaj dnes, bo sa nám tu zosype. Mohol by si ublížiť, to teda nechcem. Má predsa rodinu, myslí na to.