jakub458
15.03.24,20:16
Dobrý deň, rád by som sa opýtal zainteresovaných osôb, ktorý majú skúsenosti s tvorbou vlastnej webstránky a ako to s odstupom času hodnotia

1. Vytvorenie si vlastnej webstránky - ako osoba začínajúca podnikanie, by som rád mal vlastnú webstránku. Na internete je niekoľko, nazvem to ´´rýchlych´´ postupov ako si sám vytvoriť vlastnú webku. má niekto skúsenosť ktorý portál je najspoľahlivejší? alebo ktorému sa radšej vyhnúť.

2. Nechať si vytvoriť webstránku - druhou alternatívou je nechať si vytvoriť websránku (cena, bude asi niekde inde oproti samo vytvorenej ale asi aj jej kvalita)


3. Google ADS, spravovať si ich sám alebo opať sa na niekoho obrátiť? - určite a aj v tejto problematike je na internete veľa návodov ako si spravovať google ads sám ale vyplatí sa to? bude výsledok spravovania si reklám sám natoľko odlišný respektíve neefektívny oproti tomu, ak to bude spravovať niekto za mňa? s akou cenou spravovanie reklám je treba počíatať?


A) je podľa Vás lepšie nechať si vytvoriť webstránku alebo sa potrápiť a spraviť si to sám? Kvalitatívny rozdiel v tom určite bude ale je to až tak poznať?

Za akékoľvek informácie k uvedenej problematike budem rád, ktokoľvek, kto si zakladal vlastný web a viem mi poradiť čomu sa vyhnúť a do čoho naopak ísť..
Ďakujem