SMartina
06.10.06,13:19
Chcem sa informovať, či to robím dobre, ak mzdy, ktoré dostanú zamestnaci a odvody za týchto zamestnancov do ZP, SP, DU zaúčtujem ako : 24: MZDY a zamestnávateľ je SZČO: všetky jeho odvody účtujem ako 25: Odvody. účtujem v Alfe JU. Ďakujem.:p
babenko1
06.10.06,11:27
áno... správne... ale keby si si dala vyhľadávanie, je to už v tejto téme rozoberané :)
SMartina
06.10.06,11:32
Ďakujem za odpoveď.
ekopo
06.10.06,11:38
Už som to tu písal nie raz. Podľa mňa táto otázka patrí do "účtovné software", kde je potrebné vyhľadať si ten svoj software a nájsť si odpoveď na svoju otázku, keď nie je, tak ju zadať. Zbytočne sa opakujú takto otázky. Tu by mali byť len všeobecné otázky z JUC.
asta
06.10.06,11:38
na 24. môžeš ešte aj v záložke rozbaliť členenie. Ja vždy zatriedujem či sa jedná o čistú mzdu, SP alebo zdravotné. Potom keď si pozrieš prehľady v priebehu roka tak presne vieš koľko do ktorých fondov išlo aj výšku čistej mzdy za konkrétne obdobie.
lenkak
06.10.06,17:57
Už som to tu písal nie raz. Podľa mňa táto otázka patrí do "účtovné software", kde je potrebné vyhľadať si ten svoj software a nájsť si odpoveď na svoju otázku, keď nie je, tak ju zadať. Zbytočne sa opakujú takto otázky. Tu by mali byť len všeobecné otázky z JUC.

a ja pekne odosielam tému tam kde patrí. A najviac presúvam témy hlavne z Alfy.