Florian222
21.03.24,23:22
Dobrý deň, má niekto skúsenosti s kúpou českých diaľ.známok z vintrica.com? Nakupuje niekto cez uvedenú firmu? Ak áno poprosím info, sú seriózny a platby kartou bezpečné? Ďakujem
misoft
22.03.24,04:15
Nuž - stránke, ktorá "obchoduje" s diaľničnými známkami z celej Európy - treba sa na 100 míľ vyhnúť. Kúp si známku na české diaľnice na českej stránke eDalnice.cz.
janavrbovska
22.03.24,06:37
Konateľ kúpu odklikol a uhradil z firemného účtu. Platba prebehla, známka prišla do e-mailu. Ináč som si firmu nepreverovala. Neviem, akú negatívnu skúsenosť má "misoft", okrem toho, že si vyfakturovali nejaký poplatok za elektronické doručenie s 21%-nou DPH. Účtovala som v Omege podľa návodu softvérovej firmy KROS. Pošlite mi Vašu e-mailovú adresu a ja Vám pošlem ten návod.
hopehope
22.03.24,07:30
Mám osobnú skúsenosť so spoločnosťou VINTRICA. Po kúpe českej elektronickej známky nám neprisšiel doklad "Potvrzení o úhradě časového poplatku“, ktorý sme neskôr potrebovli na použitie pri reklamácii. Keď sme doklad požadovali od spoločnosti, odvolali sa na to, že sme si mali aktivovať službu Flex a ak sme si ju neaktivovali, tak známku nie je možné zmeniť, ani zrušiť.
Odporúčam nakupovať známky na www.edalnice.cz.
misoft
22.03.24,08:27
Nepotrebujem, ale "vyfakturovali nejaký poplatok za elektronické DORUČENIE s 21%-nou DPH." - ??? Fakturovať niečo, čo je súčasťou poplatku? Tá "firma" Vintrica - ona jednoducho zakúpi e-známku na oficiálnom webe a tebe ju len prepošle a za toto si nechajú zaplatiť? Nabudúce - konateľovi odkáž, že takéto dôležité veci sa vybavujú na oficiálnych stránkach a nie cez sprostredkovateľa!
Inak - vintrica.com je registrovaná stránka v NEMECKU!
janavrbovska
22.03.24,11:33
Máte pravdu. Len ja som na to prišla až po mesiaci, keď mi prišiel výpis z účtu na zaevidovanie do účtovníctva. Už dostali patričné školenie, že nemajú cez nich nakupovať.