Leniqa
05.04.24,13:09
Ahojte, zháňame s partnerom obaja nového všeobecného lekára pre dospelých v Košiciach. Viete nám niekoho odporúčať? Ja som chcela ísť veľmi ku Mudr. Kubíkovej, ale neberie nových pacientov už od minulého roku. Pre mňa by bolo fajn, ak by to bolo na klinike, v nemocnici, ak by sa tam dala zobrať krv, niekde blízko bol RTG, USG apd. Ideálne ak by sa dalo ku lekárovi dovolať, lebo ku niektorým sa nedovoláte alebo neprejdete cez sestričku. Ak by mal príjemnú sestričku bolo by to plus. A ešte ak by vedel aj komunikovať emailom a konzultovať, tak to už by bolo mega. Ale neverím, že niekoho takého zoženiem, kto aj berie nových pacientov ????
buchač
05.04.24,16:08
Blachsus (Dnes 18:48) strc si svojho psychiatra do riti
================
V poriadku, keď inak nedáš.
ALE najprv si ho musíš vytiahnuť z tej svojej smradľavej rite ty. :D :D :D
buchač
05.04.24,16:14
....
buchač
05.04.24,16:15
...
Leniqa
05.04.24,16:35
Ja som takúto lekárku mala v Procare. Veľmi príjemná, fundovaná, pani doktorka, milá sestrička. Objednala som sa vždy načas a ten čas ma aj zobrali +/- 5 minút. Komunikácia cez email, objednať som sa mohla online alebo cez call centrum aj cez víkend, aj večer do 20.00h. Dole odberové centrum - moč, krv, o poschodie nižšie USG, RTG a aj lekáreň. Žiaľ moja lekárka odišla a dali nám náhradu, pána doktorka s ktorým nie sme ani ja ani môj partner spokojní. Ale zatiaľ držíme už druhým rokom a dúfame, že pôjde do dôchodku. Keďže však to nejako nevyzrá, že by sa zberal, radi by sme našli podobnú lekárku/lekára niekde na klinike, či už na SNP, na Rastislavke prípadne na severe. Na klinike je spravidla USG, RTG aj odberová miestnosť. A áno, je tam aj CT a MRI :)
Blachsus
05.04.24,16:42
posli cislo uctu svojmu psychiatrovi " ironicky " blbecku
buchač
05.04.24,16:47
...
Leniqa
05.04.24,16:49
Ja viem, kam mam ist, ved pisem, ze mam vyhiadnutu prave Mudr. Kubikovu, ktora je na SNP, len neberie novych pacientov. Preto pisem, aby mi dal niekto referenciu na ineho lekara/lekarku niekde na klinike, kde je spokojny s pristupom lekara, sestricky a zaroven je vsetko pod jednou strechou.
buchač
05.04.24,16:51
...
Leniqa
05.04.24,16:53
co sa tu deje? Som mimo obraz, nieco si napisal a bolo to vymazane?
buchač
05.04.24,16:56
...
Blachsus
05.04.24,17:08
vsetci to dobre vedia - redjohn wilby multiredjohn liptak tomasko16
Leniqa
05.04.24,17:56
na co je toto dobre? ja som ok s jeho komentarmi