wolf
06.10.06,22:32
Dobrý večer používatelia Money S3 :D

potrebovala by som výkaz Cash flow a najlepšie by bolo keby som ho dostala priamo z Money.
Ale v tlačových zostavách nevidím žiadny Cash flow, hoci som našla info. že tam je. Možno slepnem, tak pučím oči :eek: ale nič nevidím.

Keď máte niekto s týmto skúsenosť poučte ma prosím.
Vďaka
Ľuba
08.10.06,04:28
Účtovníctvo - tlačové zostavy - účtovné výkazy - tam si zaškrtneš Cash Flow.
wolf
08.10.06,08:25
Dík Ľuba, ale voľbu "účtovné výkazy" nemám aktívnu, netuším prečo.
Ak vieš daj mi vedieť.
Dík

dopl.:
skúšala som nájsť v tlač. formulároch formulár Cash flow a pri jeho otvorení
mi vyhodilo hlášku "Nastala chyba ukladania súboru definície C:/Program files/CIGLER SOFTWARE/Money S3/DATA/UCCF.FRM" takže mi ho nešlo otvoriť.
neznama22
09.10.06,05:45
Ahoj,

ak nemas aktivne uctovne vykazy, vyzera to tak, ako keby si nemala povoleny pristup.
Skus ist cez Nastroje/Nastavenie/Pristupove prava. Ak tu mas v zozname tvoje meno, tak si ho daj opravit. V pravo mas zaklikavac spristupnit vsetko. Ak to nemas zakliknute, tak si to zaklikni a uloz. Potom by si to mala mat aktivne.
Ak budes mat aktivne Uctovne vykazy a v uvode ti bude chybat Cash flow, tak si zvol upravit zoznam. A potom by malo byt vsetko OK.
Braňo
09.10.06,06:10
Na základe skúseností ti môžem povedať, že cash-flow zo softvéru je nepresný, skús radšej pohľadať v tlačivách. :rolleyes:
11zuwo
12.10.06,04:16
Vďaka za odpovede. Skúsim to a uvidím čo to dá.

Braňovi - tvoj Cash flow som našla, je to super, len som to chcela bez roboty navyše vypudiť z Money :p No veď uvidím. A ani som to nikdy nerobila, tak ani netuším ako to má vyzerať správne.

Majte sa pekne
Marianna01
13.10.06,16:49
Ja som sa s Cash flow borila ručne, niekoľko rokov po sebe, nakoniec som zistila, že zbytočne... Nebolo treba, nuž ale radšej dať navyše, ako menej... Teraz len vyflusnem z Money a je to... :cool:
wolf
15.10.06,10:45
Dík neznama22, bolo to tak ako si písala, už to pekne ide.
A objavila som tam aj ďalšie zaujímavé výkazy.

Pekný víkend všetkým
Maxinka
18.01.08,12:26
Prosím Vás, mne sa za rok 2007 neukazuje Výkaz Cash Flow a v roku 2006 sa mi pekne vytalčil. Neviete čo s tým môže byť, že prečo si ho nevytrlačím?
Maxinka
18.01.08,12:38
Prosím Vás, mne sa za rok 2007 neukazuje Výkaz Cash Flow a v roku 2006 sa mi pekne vytalčil. Neviete čo s tým môže byť, že prečo si ho nevytrlačím?
Prosím potrebujem to a už som skúšala aj hore uvedené pomôcky, ale nič. Tak ja neviem-prosíííííííííííííííííííím:mee:
Ľuba
20.01.08,05:19
Účtovníctvo - tlačové zostavy - účtovné výkazy - - Ti zaktualizuje výkazy pre rok 2007.