dankova_maria_laura265
03.05.24,08:05
Ahojte
Potrebujem sa tu poradiť prosím. Budúci týždeň idem do roboty. Zatiaľ som nedostala pracovnú zmluvu. Budem tam na dohodu. Mám však problém, som stále v evidencii na úrade práce. Podpis mám o dva týždne na to. Dať sa na PN alebo ako to riešiť? Čo by ste robili na mojom mieste?
Ďakujem veľmi pekne aj za nezverejnenie môjho príspevku.
veronikasad
03.05.24,07:30
Napíš to trochu zrozumitelnejsie... Nastupujes teraz na dohodu a o dva týždne dohodu ukončis a uzatvoris pracovnú zmluvu? Či o akom podpise píšeš, prečo uvazujes o PN?
avalik
05.05.24,12:09
Ak ste sa dohodli na "dohode" tak žiadnu pracovnú zmluvu nebudeš podpisovať, podpisuješ dogodu o pracovnej činnosti alebo dohodu o vykonaní práce

Ak si evidivaný uchádzač o zamestnanie, tak túto dohodu musíš najneskôr jeden pracovný deň pred jej začiatkom doručiť na UPSVaR, a táto dohoda môže byť uzatvorená na max. 40 dní trvania (ak si v tomto roku počas evidencie na UPSVaR ešte nepracovala na dohodu).

Musíš riešiť s budúcim zamestnávateľom aby pripravil dohodu na podpis tak, aby si ju stihla predložiť na UPSVaR v zákonom ustanovenej lehote.

Nechápem čo cheš riešiť s PN - veď ak budeš na PN tak pracovať ani na dohodu nemôžeš.
Martuk
05.05.24,13:54
kde zmizol moj prispevok