Kováczová
09.05.24,12:28
Dobrý deň, aké sú povinnosti riaditeľov škôl v prípadoch, aký sa stal predvčerom, teda, ak dostanú výhražný e-mail o umiestnení bomby? Riaditeľka školy tento e-mail odignorovala, neoboznámila rodičov, študenti aj učitelia zostali normálne v škole. Je to vôbec možné, aby neinformovala aspoň rodičov detí?
ivka70
09.05.24,10:52
to, co ma robit, by mala vediet riaditelka ... treba sa pytat jej
a inak, ako vies, ze vobec skola taky mail dostala a ze teda nereagovala?
buchač
09.05.24,11:42
Hm...takže asi takto :
1. Bolo by zaujímavé vedieť, kde sa táto škola nachádza...je rozdiel väčšie mesto a nejaké mestečko provinčného charakteru.
2. Určite nik na takúto situáciu nepomyslel a preto nie nič zakomponované v povinnostiach riaditeľa (a to na ŽIADNEJ škole na Slovensku).
3. Minulý rok došlo k streľbe v Čechách (plno mŕtvych)...strelcov úmysel bol zjavný a vopred avizovaný a aj tak nik nereagoval.
4.Takže riaditeľka konala podľa svojho uváženia a rozhodla sa tak, ako sa aj stalo....a podľa mňa vcelku aj správne.

Poznámka :
Som sa smial nad tými šotmi (Tv Narkóza a Tv Grc), čo všetko boli schopní tí " redaktorkovia " uverejniť....
veronikasad
09.05.24,12:05
Mne veru pri tych reportážach do smiechu nebolo a na duševnom zdraví rodičov ani žiakov nepridali... Mám dvoch vnukov, malých školákov v Bratislave
buchač
09.05.24,12:15
veronikasad (Dnes 15:05) Mne veru pri tych reportážach do smiechu nebolo....
====================
...a o toto práve ide !
Zveličovať, Šokovať, Nadsadzovať....pridaj ďalšie vlastnosti redaktorkov.
Sorry..ale tri dni živiť tému, ktorá je v podstate o ničom ?
veronikasad
09.05.24,12:37
psychologia sa už asi na fakultách žurnalistiky prestala vyučovať, dôležitejšia je honba za senzáciou ...
buchač
09.05.24,12:50
Psychológia sa prestala na VŠ prednášať...a doma si neplnia svoje povinnosti rodičia, z ktorých potom vyplynú tie fakty, ktoré sú známe.
Holt...západná a hlavne americká výchova prináša svoje ovocie.