nausina
22.05.24,10:42
Ahojte, som externa uctovnicka a mzdovy program v ktorom pracujem konci a odporucaju nam prechod na mzdovy program Humanet. Podvojne uctovnictvo spracovavam v programe Money S3, ktory ma moznost aj spracovania miezd uz v cene programu ktory mam zakupeny. A ja sa chcem spytat, ti co spracovavate mzdy v Humanete alebo v Money S3, nebodaj ste si vyskusali oba programy, vedeli by ste mi prosim napisat nejake vyhody/nevyhody daneho programu? Nechce sa mi ucit sa oba programy, rovno sa rozhodnut pre jeden a tam sa nanovo vsetko naucit. Humanet ma dost zaujal, odradza ma iba vyssia cena. Money S3 mam uz zaplateny, ale odradza ma tam horsia podpora (aspon po mojich skusenostiach). Dakujem vopred za nazory tych, co programy realne vyskusali.
avalik
22.05.24,16:53
S Humanetom som spokojná, podpora výborná, majú vynikajúco spracované manuály a zo začiadku odporúčam telefonicky si overiť postup,
... teraz si v pohode do importného súboru nahodím príplatky, hodiny dohodárom, odmeny a nemusím ručne zadávať každému zamestnancovi zvlášť, takže mám mzdy rýchlo spracované,
... platím len za počet spracovaných miezd
... je to online, takže aj keď som na cestách, na tablete si viem spracovať
... zmluvy a dohody ale spracovávam zvlášť, nevyhovujú mi šablóny v mzdových systémoch