movin
08.10.06,19:41
Zdravim,
vie mi niekto poradit na akej stranke najdem nejake cvicenia s fitloptou? dik velmi pekne
lenkak
08.10.06,17:42
Lucuš
09.10.06,07:10
Zdravim,
vie mi niekto poradit na akej stranke najdem nejake cvicenia s fitloptou? dik velmi pekne

Tak chceš zažčať cvičiť, mám ju tiež doma, ale ešte som sa neodhodlala na cvičenie ale každý deň si hovorím že začnem, je to veľmi zdravé na chrbticu, tak sa drž.
movin
18.10.06,17:19
na vyssie uvedenych odkazoch nie su konkretne cviky nepozna niekto naozaj nejaku stranku kde su aj cviky s fitloptou? budem velmi vdacna dik velmi pekne
lenkak
18.10.06,17:22
www.gymnic.com
tiny77
18.10.06,17:23
na vyssie uvedenych odkazoch nie su konkretne cviky nepozna niekto naozaj nejaku stranku kde su aj cviky s fitloptou? budem velmi vdacna dik velmi pekne
http://www.sportujeme.sk/cviky-na-fitlopte/
http://wanda.atlas.sk/zdravie_a_chudnutie/fitness/9250/cviky-na-lopte
andi
18.10.06,17:40
http://www.kosmodisk.sk/vaje.asp
Tam je EFEKTÍVNY TRÉNING NA FIT LOPTE
movin
23.10.06,19:19
vsetkym vam velmi pekne dakujem ale ak by niekto mal alebo nasiel aj nieco ine budem velmi vdacna, ale dakujem aj za toto, este raz dik
puff
18.08.07,09:35
Ja cvičím na fitlopte podľa DVD z novín SME. Je to lepšie ako len to vidieť na stránkach....Tu to aj vidíš presne ako sa to cvičí a aj Ťa usmernia. Ja mám super fitloptu od firmy Sissel a k nej bol tiež priložený veľký plagát s cvičeniami na fitlopte.
movin
18.08.07,16:27
ahoj puff, ked som pisala tento prispevok vtedy to este v sme nebolo, ale dakujem ti velmi pekne za tvoju odpoved, ked som sa dozvedela o tom ze v novinach sme budu dvd tak som si to u kamosky v stanku nechavala odkladat, zatial som to este nepozerala ale verim ze ked skonci leto tak sa do toho pustim, teraz v lete ako si nie sme doma, takze na to nemam momentalne cas, ja som si tiez kupila loptu ale bohuzial ziadne cviky tam neboli, no co uz, ale teraz uz mam dvd z dennika sme,
sybila3
18.08.07,16:45
Ja som si chcela to DVD tiež kúpiť, ale som zabudla, dá sa to niekde ešte kúpiť alebo objednať?
Erika-ežka
18.08.07,18:08
Osobne si myslím, že si treba ísť zacvičiť na fitlopte priamo do nejakého fit-centra, lebo je iné vidieť nejaké obrázky a je iné, keď vám to niekto aj vysvetlí, napraví - aby to malo aj význam. A hlavne človek vypadne z kolotača - kým sa prinúti vypadnúť :--- . No, ešte ne DVD by to mohlo byť, ale musí to byť pevná nátura, aby sa prinútila pravidelne podľa DVD cvičiť. Mňa vytiahla asi pred 3 rokmi suseda, že ideme vyskúšať, či nám to pôjde. Nejako som nechcela ísť, lebo som nemala skúsenosti s takým hromadným cvičením. Nakoniec kamoška prestala chodiť a ja chodím pravidelne 2 x do týždňa (okrem prázdnin), dokonca si aj rodina zvykla, aby ma v ten čas "nezaťažovali". Občas sa mi podarí tú susedu predsa len vytiahnuť.
Mám nejaké vrodené problémy a fitlopta mi predlžuje "ohybnosť". Až sa doktori čudujú, takže na ňu nemôžem dopustiť. Myslím, že je to ideálna kombinácia na vyváženie sedavého zamestnania. Takže hor sa cvičiť :o .
movin
20.08.07,08:29
Mila Erika-ezka, dakujem ti za tvoj prispevok, je to urcite lepsie ako z nejakych obrazkov alebo dvd, lenze ja som z maleho mesta a u nas nic taketo nie je, ze cvicenie v nejakom fitke, keby bola u nas takato moznost hned by som to vyuzila, a dochadzat do najblizsieho vacsieho mesta u mna je to cca 35 km tak to je len strata casu, takze my co nemame moznost take nieco vyuzit hladame inu moznost cvicenia,
Erika-ežka
21.08.07,04:05
To mi je úplne jasné. Ja tiež pôvodne pochádzam z malej dedinky, kde jediná možnosť cvičenia bola - hrable a motyka. Teraz žijem v malom mestečku, kde sa aspoň - to čo dá. A keď človek chce, tak sa prinúti cvičiť aj podľa "predcvičiteľky" z telky. Mám doma celkom super kazetu -(trošku staršiu, ale super) od Cindy Crawfordovej: Formuj svoje telo. Sú tam jednoduché cviky a stačí k tomu kuchynská stolička a malé jednoručky. Keď som ešte nechodila na fitlopty, skúsila som podľa toho pravidelne :o (ako som sa prinútila) cvičiť a bolo to naozaj super. Ak chceš pošli mi tvoju adresu, v pohode ti ju pošlem (ale mám len kazetu, nie DVD). Erika
movin
24.08.07,16:17
dik za tvoju ponuku, keby sme mali doma prehravac na vhs kazety tak by som to prijala ale mame len dvd, ale aj tak dakujem, dufam ze to cvicenie zo sme na fitlopte nebude az take zlozite,
a pre teba sybila3 by som poradila zavolat si do dennika sme a opytat sa ci im nieco nezostalo, teraz nemam pri sebe dennik sme ale ak budes chciet tak ti to napisem nabuduce, alebo si otvor www.sme.sk a tam kontakt a zavolaj tam a zistis ci to este maju a objednaj si
Boil
28.08.07,08:23
Mozem potvrdit, ze k Sissel fitloptam je velmi pekny velky dvojstranny plagat s cviceniami na fitlopte.
lady14
01.09.07,18:54
No ja som si kúpila knnižku ,ale je v češtine Cvičíme s fit loptou,ale veľmi ju nevyžívam a na začiatku sme s nadšením cvičili a využívali loptu ako to zvyčajne býva a teraz si pekne v kúte odpočíva:-)))
Boil
03.11.07,20:34
Velmi podobne fitlopte su aj Dynamicke podlozky na sedenie. Su z rovnakeho materialu ako fitlopta a rovnako su plnene vzduchom. Len su ovela mensieho diskoveho tvaru, urcene su na stolicku. Ale sedi sa na nich podobne ako na fitlopte. Tym, ze sedite na vzduchovom vankusi, telo je nutene neustale sa pohybovat a tym sa posilnuje Vasa chrbtica. Naviac, pokial taku podlozku mate na stolicke a unavite sa, mozete sa pohodlne opriet a nechat chrbticu "vydychnut". A kludne ju mozete mat i v praci, nie je taka napadna ako fitlopta...
marcsi24
11.04.11,06:40
Predám Fitloptu 75cm na cvičenie a dynamické sedenie. Protišmykový povrch, nosnosť 300kg, perleťová. Kúpila som 4.4. 2011 za 32 EUR. Predám za 27 EUR.
arizona
11.04.11,07:02
Predám Fitloptu 75cm na cvičenie a dynamické sedenie. Protišmykový povrch, nosnosť 300kg, perleťová. Kúpila som 4.4. 2011 za 32 EUR. Predám za 27 EUR.
Daj si svoj prispevok do inzercie,toto je diskusia
bettylou
11.04.11,13:07
www.youtube.com do youtube vyhľadávača zadajte fitball a vyberajte si podľa pokročilosti - beginner (začiatočník), advanced (pokročilý)...
zadarmo :D

napr. : http://www.youtube.com/results?search_query=fitball+exercises&aq=1