sybila3
09.10.06,08:28
Ahojte, chcem sa opýtať, či sa dá v MS3 niekde nastaviť aby mi vo výkazoch zaokrúhľovalo na celé koruny. Potrebujem vytlačiť kvôli úveru k 30.6.2006
výkazy o príjmoch a výdavkoch a výkaz o majetku a záväzkoch. Neviem či to môžem ručne zaokrúhliť a či mi to neovplyvní niečo v denníku. Súrne. dík
sybila3
09.10.06,08:42
ČO mi nevie nikto poradiť? Je to dosť súrne. dík
Ľuba
09.10.06,11:01
Ak ideš cez tlačové zostavy v JÚ, tak tam si to môžeš opraviť ručne, v PD sa Ti určite nič nezmení. Zaokrúhľovanie sa pri týchto výkazoch nedá nastaviť (len v PÚ).
sybila3
10.10.06,10:24
Ešte sa chcem opýtať, nahadzovala som v JU neplatca dph faktúru, dátum účt.prípadu sa mi nahodil iný ako potrebujem a nemôžem ho nijako odtiaľ dostať von, dá sa to nejako. dík
Ľuba
10.10.06,11:36
V JÚ sa nezadáva dátum účtovného prípadu, len dátum vystavenia. do zoznamu faktúr ide dátum vystavenia a do PD dátum zaplatenia, takže neviem, kde by Ti to mohlo prekážať.
sybila3
10.10.06,12:01
áno na faktúre mám dát.vystvenia,splatnosti,sklad.pohyb, ale keď som ju uložila mi v zozname faktúr hodilo dátum účt.prípadu 10.10., lebo som nedala zmenu dátumu napr. na 20.9., tak mi ju prijalo s októbrovým dátumom, ale ja ju potraebujem so septembrovým. Teraz keď dám opraviť a zmením dátum, neberie mi ju.
Ľuba
10.10.06,13:00
Ale dátum účt. prípadu je v JÚ Money bezpredmetný. Vypni si jeho zobrazovanie v zozname faktúr.
sybila3
10.10.06,13:17
Aha, dobre, dík. Vypnem ho tým že dám odstrániť?
Ľuba
10.10.06,13:40
V zozname vystavených faktúr si klikneš pravým tlačítko myši do riadku, kde máš názvy stĺpcov (Vystavené, Číslo dokladu, Popis faktúry ...) zobrazí sa Ti menu, z ktorého vyberieš "Výber stĺpcov"). Potom sa Ti zobrazí zoznam stĺpcov, ktoré sa zobrazujú a v ňom si odšrtni dátum účt. prípadu, ak tam taký stĺpec je. Inak si neviem celkom dobre predstaviť, kde sa Ti to ešte zobrazuje .