SMartina
09.10.06,20:10
Ahojte. Potrebujem pomoc :mee:. V Olympe som vytlačila prihlášku do SP DOVP. Chcem sa informovať na 3 od. Pribudla tam kolónka Dátum-poistné na NP neplatí, Dátum na IP neplatí - túto kolónku nevyplňujem??? Nahradilo to staré kolónky, kde ak sa nemýlim bol dátum prvého prijatia zamestnanca a odhlásenie zamestnanca? Od. 10 pri DOVP Pracovný pomer nevyplňujem? A ak aké číslo. Ďakujem.
Manual
10.10.06,03:44
SMartina, myslím že Olymp je veľmi inteligentný program. Ak si pracovníkovi na DOVP zadala v personalistike všetko, tak už netreba nič vpisovať do RLFO. Pri podávaní na SP treba pri okienku pripomenúť, že sa jedná o dohodu a oni rukou do pravého horného rohu napíšu DOHODA /aspoň u nás/
Inak nič viac nevyplňuješ ani v od.3 ani v od.10
Pekné ránko prajem...:)
liba2
10.10.06,04:07
Nový formulár RLFO už má hore okienko "dohoda". Tam by mal program dať krížik, ale musí byť u zamestnanca v prac. pomeroch uvedené, že ide o dohodu.
LubenaK
10.10.06,05:11
Treba ešte pred vytlačením RLFO zaškrtnúť políčko Tlačiť všetky údaje a je to OK.
Marti.ka
10.10.06,05:33
Ahojte. Potrebujem pomoc :mee:. V Olympe som vytlačila prihlášku do SP DOVP. Chcem sa informovať na 3 od. Pribudla tam kolónka Dátum-poistné na NP neplatí, Dátum na IP neplatí - túto kolónku nevyplňujem??? Nahradilo to staré kolónky, kde ak sa nemýlim bol dátum prvého prijatia zamestnanca a odhlásenie zamestnanca? Od. 10 pri DOVP Pracovný pomer nevyplňujem? A ak aké číslo. Ďakujem.

Tie nové kolónky Dátum -poistné na NP neplatí, Dátum na IP neplatí, platí napr. pre dôchodcov-zamestnancov, ktorí už od 1.8.2006 nie sú povinne nemocensky a invalidne poistení.
Indiana
10.10.06,09:50
Ahojte. Potrebujem pomoc :mee:. V Olympe som vytlačila prihlášku do SP DOVP. Chcem sa informovať na 3 od. Pribudla tam kolónka Dátum-poistné na NP neplatí, Dátum na IP neplatí - túto kolónku nevyplňujem??? Nahradilo to staré kolónky, kde ak sa nemýlim bol dátum prvého prijatia zamestnanca a odhlásenie zamestnanca? Od. 10 pri DOVP Pracovný pomer nevyplňujem? A ak aké číslo. Ďakujem.

A ešte na doplnenie - v oddiely 10 v políčku pracovný pomer sa vypĺňa 1 - pracovný pomere na dobu neurčitú a 2 - na dobu určitú. POZOR VYPLNAME IBA PRI ODHLASKE. Takze OLYMP vyhodnotí, či tlačíš odhlášku, ak áno, tak vyplní 1 alebo 2 podľa toho, čo máš uvedené v pracovných pomeroch.