Soňula
10.10.06,09:14
Kupíli sme notebook. V jeho výbave nieje ani Excel, ani Word. Dajú sa niekde stiahnúť/a ako/, alebo je lepšie si ich kúpiť a nahrať? ďakujem.
nikinka
10.10.06,07:17
Kupíli sme notebook. V jeho výbave nieje ani Excel, ani Word. Dajú sa niekde stiahnúť/a ako/, alebo je lepšie si ich kúpiť a nahrať? ďakujem.
Ahoj, ja som si kupila tiež notebook a Office tam už bol :). Skús sa pozrieť či nemáš nejaké inštalačné CD-čko alebo či máš na notebooku nálepku Windows alebo niečo podobné..Aký je to typ?
Lucia7
10.10.06,07:17
Balík MS Office treba dokúpiť, lebo na všetky programy, ktoré sú nielen vo firemných PC, by mala byť zakúpená licencia. Vedia na to chodiť aj kontroly. Napísala som to dosť neodborne, ale nie som nejaký PC-expert.
adinka55
10.10.06,07:18
Zdarma je obdobny balik na internete - mozes si ho stiahnut:
http://www.openoffice.org/
Lucia7
10.10.06,07:19
Ahoj, ja som si kupila tiež notebook a Office tam už bol :). Skús sa pozrieť či nemáš nejaké inštalačné CD-čko alebo či máš na notebooku nálepku Windows alebo niečo podobné..Aký je to typ?

Nálepka Windows neznamená, že tam je MC Office.
Lucia7
10.10.06,07:20
Zdarma je obdobny balik na internete - mozes si ho stiahnut:
http://www.openoffice.org/

Ja som toto mala stiahnuté, ale kto je zvyknutý na klasický Excel, tak sa mu v tomto "exceli" bude zle robiť. Teda aspoň mne osobne nevyhovoval, tak sme museli dokúpiť licenciu.
nikinka
10.10.06,07:21
Lucka napísala som či tam nemáš nálepku windows alebo niečo podobné, kedže logo windows určite pozná každý a sú tieto nálepky vždy pri sebe, tak som chcela Sonke len uľahčiť prácu.
Aljok
10.10.06,07:21
K novému PC sa dá kúpiť MS OFFICE /Word, Excel..-/ za polovičnú cenu, tzv. OEM verzia. Informuj sa u predajcu.
Lucia7
10.10.06,07:23
Lucka napísala som či tam nemáš nálepku windows alebo niečo podobné, kedže logo windows určite pozná každý a sú tieto nálepky vždy pri sebe, tak som chcela Sonke len uľahčiť prácu.

Sorry, napísala som to asi tak trošku nevhodne.
nikinka
10.10.06,07:24
V pohodičke :))))
Soňula
10.10.06,07:31
Ďakujem Vám za rady. Prezrela som to, Lucia 7 mala prevdu, balík MC Office tam nieje. Skúsim sa opýtať na v obchode na ten balík MC Office. Koľko je asi tá " polovičná cena",/ Aljok/, aby som bola v obraze?
Aljok
10.10.06,07:33
Asi 8000,-Sk, ale stojí to za to. Ušetríš si prípadné pokuty a nervy s podobnými programami.
drndos
10.10.06,15:06
Office stoji aj menej ako 8000. Podľa toho aký...
Píše sa MS office. A Open office nepodoporuje formáty MS office (ak máte druhý PC tak tažko prečítate na počítači s Open Office to čo na Ms office)