monnica
10.10.06,11:40
Ak chcem vypočítať náklady na hodinu tak delím réžiu za rok počtom odpracovaných hodín? Netreba od celkových pracovných dní odpočítať dovolenky, sviatky a 7 dní doktora? Som z toho pomýlená prosím poraďte
monnica
10.10.06,12:23
Aspoň je vidieť kto naozaj používa poradu! Na tejto porade už asi ani poraďáci nie sú , len samé " trepny " prepáčte za výraz. No riasenka, čo variť a keď sa niekto cíti zle a smajlíkovia a čo ja viem čo ešte sa tu pretriasa jedna radosť.....óó áno a fajčenie. Ja viem, že to možno nebola svetová otázka ale aspoň som sa nepýtala čo mám variť na večeru. Už som sa poradila ďakujem.:(
duficek
10.10.06,12:58
teda....odpoved sice nemam, ale nieco ti poviem.
myslim ze tato porada funguje na principe dobrovolnosti, kazdy sem chodi zadarmo, radit alebo brat rady. na ukor svojho pracovneho alebo sukromneho casu.
vydupavat si tu nasilu odpoved je trochu DRZE, nic na tom nemeni to, ze sa tu riesia aj riasenky a vecere pre deti!
viem ze ta rozhorcilo, ze si do 3 hodin od zadania otazky nedostala odpoved, ale je pritvrde nazvat poradakov trepnamy.
moj nazor.
monnica
10.10.06,13:04
Ja si odpoveď nevydupávam , len som chcela poukázať na staršiu tému o porade, že už nie je čo bývalo a že za tie 3 hodiny pracovnej doby sa prebrali riasenky a pod.....to si myslím že je smutné pre poradu ako takú a nie pre mňa:o pekný deň