Ziarowka
10.10.06,14:41
Chcela by som poprosiť o pomoc... v module majetok som ešte neúčtovala... nebolo čo.Obdobie mám január 2006 a teraz mi treba zaúčtovať nákup nového stroja, ale nejde mi zmeniť obdobie na august 2006, resp. neviem kde. A takisto mi nejdú nahrať žiadne pohyby majetku, lebo v menu sa neviem do nahratia pohybov majetku dostať, lebo sú iba svetlosivo podsvietené a nereagujú... Prosím o pomoc. Ďakujem:mee:
Dav
10.10.06,13:40
V Datolocku som neúčtovala už dlho, ale nebude treba urobiť mesačnú uzávierku a prevod dát do účtovníctva ( prípadne naopak, najskôr prevod, potom uzavrieť mesiac), aj keď s nulou, aby sa dostal systém dostal na aktuálne obdobie?
Ziarowka
22.03.07,17:25
V Datolocku som neúčtovala už dlho, ale nebude treba urobiť mesačnú uzávierku a prevod dát do účtovníctva ( prípadne naopak, najskôr prevod, potom uzavrieť mesiac), aj keď s nulou, aby sa dostal systém dostal na aktuálne obdobie?

No lenže to práve nešlo, lebo som to mala zablokované, ale to bola chyba programu a keď mi prišlo nové preinštalačné cd, akoby zázrakom tá chyba zmizla, takže už je to vyriešené.