tomasz
10.10.06,19:08
Ahojte - vedel by mi niekto poradiť.

Ak som mal zamestnanca v r. 2005 na dobu určitú napr. od 1.4.-30.10. potom sme ho prepustili, v roku 2006 sme ho zamestnali obdobne od 1.4.-30.7. následne ho teraz potrebujeme zamestnať na dohodu. Ako to všetko riešite na karte zamestnanca? Pre každý "nový" pracovný pomer otvárate novú kartu? Alebo existuje nejaký iný spôsob.

Ďakujem za každé riešenie, alebo nápad.
Ľuba
11.10.06,04:52
Ja pre každý takýto pomer zakladám novú kartu.
Pru
12.03.09,10:13
chcem si vytlačiť kartu zamestnanca, zadám celý rok 2008, ale tlačí mi len január, čo s tým?
Pru
12.03.09,19:08
Dala som spustiť denomináciu-mzdy, no tak mi zmizli mzdy aj január a február, teraz som sa dočítala na cígleri, aké kroky treba urobiť, že neprenáša iné mzdové obdobia a podobne, môžem začať od začiatku, vôbec sa mi to nepáči, ani dobrú min. mzdu mi do do karty nenahodilo a navyše mi nenahodilo ani star dovolenku, cez čo ju mám zadať? prosím, dík.
Peterika
12.03.09,21:13
V Money je súčasťou karty zamestnanca mzdový list- tam máš pekný rozpis podľa mesiacov, v karte zamestnanca máš záznam len keď vykonáš nejakú zmenu napr. zmeníš mzdu a to musíš v liste zamestnanca zapísať obdobie napr. zmena od 2/2009 a potom to máš v karte zamestnanca zapísané. Pri denomináciu musíš mať začiarknuté aj políčko mzdy parametre miezd a mzdového obdobia potom ti tie dáta jednotlivých zamestnancov prenesie.Ak vytláčaš mzdový list a kartu zamestnanca za rok2008 tak treba po denominácii tlačiť v agende s tým istým názvom ale sk. Starú dovolenku v money tentokrát / asi problém denominácie / neprenáša, musíš ju zadať v roku 2009 do karty zamestnanca aj s nárokom na novú.Ak si robila mzdy už v novom roku pred denomináciou - samozrejme, že sa ti vymazali pretože v novootvorenom roku 2009 pred denomináciou nič neúčtuješ a ani nezapisuješ nakoľko pri denominácii agendy tieto dáta, ktoré sú v roku 2009 nahodené program automaticky vymaže . Takže ak si mzdy za 01,02/2009 nahodila do nevydenominovanej agendy tak ich musíš nanovo nahodiť:(
Pru
13.03.09,07:04
práveže som ich nahodila do denominovanej, ale neprenieslo mi tam správne údaje, tak som spustila len den. miezd, tak môžem ísť nahodiť mzdy nanovo.
Ale neviem prečo sa tam nezobrazujú mzdy z min. období? Je to tak dobre?
Jara
13.03.09,09:49
Je to tak dobre. Minulé obdobia sú v agende sk v roku 2008. Aj keď sa mi to tiež nepáči, ale je to tak. Ak potrebujeme nejaké podklady, ako napr. potvrdenie o príjme na účely nemocenských dávok tak musíme ísť do roku 2008 a agendy sk a tam si ho vytlačiť. Taktiež ročné zúčtovanie dane, všetko je v agende sk.