JarkaL
11.10.06,09:33
V máji som robila jednej s.r.o. materiály na zmenu činnosti. Teraz chcú vymeniť jedného spoločníka. Pri príprave materiálov som zistila, že v máji síce vybavili zmenu na živnostenskom úrade, ale zmeny nedotiahli(neodniesli papiere na súd a nechali si icn v šuplíku). Teraz robím nové VZ aj novú aktuálnu Spol. zmluvu kôli prevodu OP. Dodatočne podáme aj materiály týkajúce sa zmeny činnosti. Mám podať aj Spol. zmluvu, ktorú som urobila v máji, alebo podať už len tú najnovšiu?
Petra79
11.10.06,07:42
myslim si, ze iba aktualnu spol.zmluvu, ktora obsahuje zmeny...co ostatni nato?
josh
11.10.06,08:40
No ja by som tam dorucil vsetky, vsak odkial ma obchodny register vediet, preco zrazu ziadate zapisat aj cinnosti, o ktorych posledne valne zhromazdenie nerozhodlo?
PS: a nech sa konatel s.r.o. pripravi sa na pokutu do (myslim) 100.000,-Sk, konatel ma povinnost do 15-tich dni po kazdej zmene podat navrh na zapis zmien. Pokutu nedostane s.r.o. ale konatel ako clovek...
JarkaL
11.10.06,09:16
Samozrejme, že chcem doložiť aj staré VZ, kde sa rozhodlo o rozšírení činnosti. Nemôžem ho urobiť nanovo, lebo to staré je na živn. úrade a máme už aj živn. list s rozšírenými činnosťami.
josh
11.10.06,09:41
Takze ja by som podal: rozhodnutie VZ z maja, uplne znenie z maja a vsetky ostatne nutne dokumenty z "teraz". Do navrhu na zapis by som dal uz vsetko po novom, ako to ma vyzerat po zapisani vsetkeho.
JarkaL
11.10.06,09:52
Ďakujem veľmi pekne, josh.