kinderka
11.10.06,10:26
Prosila by som o radu: práve sa trápim s bezpečnostnými smernicami ohľadom ochrany osobných údajov. V práci máme počítače permanentne napojené na internet. Dá sa obísť povinnosť vypracovať bezpečnostný projekt IS tak, že všetky dokumenty, kde sa vyskytujú osobné údaje - t.j. pracovné zmluvy, dohody o VP a pod. budem mať uložené len na disketách a budem pracovať len s disketami, bez toho, aby sa mi dostali na HD v mojom PC? Môže sa k týmto údajom dostať niekto zvonku vtedy, ak budem robiť s disketou?
A ako je to vlastne s poverením zodpovednej osoby? V zákone sa spomína podmienka zamestnávania viac ako 5 osôb, ale u nás sú len dvaja zamestnanci (vrátane mňa). Bola by som prvá na rane.
Vopred vďaka za pomoc.
Hanka
11.10.06,08:34
kinderka
11.10.06,11:28
Hani, ďakujem! Už som na niečo natrafila, ale na prvé vyhľadávanie sa mi nič nezobrazilo a ja som na porade stále nováčikom, takže som radšej hodila otázku do pľacu. Ale fakt je tu materiálov na 3 dni čítania. Vďaka Bohu!
Hanka
12.10.06,07:43
nabuduce musis skusit aj rozsirene hladanie a skusat viac slov. Aj my ostatni sme tu boli novackovia :) Neboj bude sa ti tu pacit.