deha
12.10.06,09:54
Neviem si v DOS-e nastaviť, Aby mi na HP do banky dalo odvody do Soc. poisťovne kumulatívne jednou sumou, neviete mi niekto poradiť , kde je problém?
bezradná
12.10.06,07:58
Neviem si v DOS-e nastaviť, Aby mi na HP do banky dalo odvody do Soc. poisťovne kumulatívne jednou sumou, neviete mi niekto poradiť , kde je problém?

Poistné a odvod dane - na spodnej lište máš "Odvod poistného" - klikneš , tam máš sumár - dole klikneš výpočet a už aj je hotovo . Len musíš mať v mzdovom číselníku správne nakonfigurované údaje o poisťovni pre všetky položky poistného pre soc. f.
ondrejvla
12.10.06,19:36
Neviem si v DOS-e nastaviť, Aby mi na HP do banky dalo odvody do Soc. poisťovne kumulatívne jednou sumou, neviete mi niekto poradiť , kde je problém?

Keď máš výpočet pre jednotlivé fondy do SP ukončený, daj si písmeno "O", potvrdíš čísla položiek pod ktorými máš jednotlivé poistenia a máš pod jednou položkou pre SP na príkaze pre úhradu. Taktiež ak si chceš rozúčtovávať dane, dáš pri tlači "P" - parametre, potvrdíš, že chceš uhrádzať daň podľa jednotlivých daní a zároveň máš rozúčtovanú aj daň - zrážkovú aj DZČ.