Terezap
12.10.06,22:56
Máme 1 zamestnanca, ktorý pracuje na kratší prac. pomer. Jeho pracovná doba je 3 hod/denne, avšak 60 hod/ mes. Má pevnú mesačnú mzdu. Môj problém spočíva v tom, že ak má mesiac 21 alebo 22 pracovných dní mám 66 hod a neviem to opraviť, aby bolo max. 60 hod. Viete mi s tým niekto pomôcť?
zuzanar
13.10.06,04:43
Ak mu urobíš dochádzku potom Ti ráta dni a hodiny z dochádzky. Ak robí celý mesiac 21 dní po tri hodiny potom to musí byť 63 h. Alebo niektorý deň nepríde, alebo odrobí menej hodín. Treba si nahodiť dochádzku.
Terezap
13.10.06,07:03
Ďakujem, skúsim to.
mery356
19.10.06,14:47
Nemusíš mu robiť dochádzku. Stačí ak vo výpočte mzdy klikneš hore na Agenda -Parametre a potom si môžeš prepísať počet dní a hodín. Tiež som s tým mala problém a keď som zavolala do MRP takto mi poradili. Funguje to.
pingino
19.10.06,18:19
Stačí ak vo výpočte mzdy klikneš hore na Agenda -Parametre a potom si môžeš prepísať počet dní a hodín.

Inak tento parameter (Automaticky prepocitat dni) je mozne zamestnancovi vypnut aj v Oprave pracovneho pomeru, v zalozke Mzdove udaje, Ostatne. Potom ho netreba vypinat kazdy mesiac pri vystavovani mzdy.
sadex
01.12.06,10:32
Mame v stave zamestnanca na polovicny pracovny uvazok. - je ZPS do 70%
Pri vypocte mzdy program rata odvody zo 75% z minimalnej mzdy, nie zo mzdy, ktoru ma zadanu dany zamestnanec.
Ake nastavenia mam zmenit?