KEJKA
14.10.06,08:05
Dnešnému oslávencovi juniorovi Pitrovi touto cestou želám všetko najlepšie k narodeninám - má prvé okrúhle dospelácke výročie.
Veľa zdravia, šťastia, výborný štart do života...... a všeko čo si praješ ty, nech sa splní.
KEJKA
14.10.06,06:21
ospravedlňujem sa Pitrovi, je to PITRO, nie Pitor.... :D

takže znova

Dnešnému oslávencovi juniorovi Pitrovi touto cestou želám všetko najlepšie k narodeninám - má prvé okrúhle dospelácke výročie.
Veľa zdravia, šťastia, výborný štart do života...... a všeko čo si praješ ty, nech sa splní.
Tweety
14.10.06,06:36
ospravedlňujem sa Pitrovi, je to PITRO, nie Pitor.... :D

takže znova

Dnešnému oslávencovi juniorovi Pitrovi touto cestou želám všetko najlepšie k narodeninám - má prvé okrúhle dospelácke výročie.
Veľa zdravia, šťastia, výborný štart do života...... a všeko čo si praješ ty, nech sa splní.
Do tretice KEJKA : Nie je to ani Pitro, ale Piotro.
Takže všetko naj, naj.:)
Monika Kováčová
14.10.06,07:10
24 podľa mňa nie je okrúhle...
A ešte má narodeniny aj : kika571, diko (39), Myro (25) - Všetko najlepšie všetkým!!!
P.S.-Aj tebe Piotro, napriek tomu, že si tu naposledy bol 20.07.2005.
Melnick
14.10.06,09:08
A pekná orchidea ,nech poteší oslávencov narodeninových a aj meninových.Meniny oslavuje Boris:) Pekné meno.:)


http://www.gify.nou.cz/kvety2_soubory/51.gif
KEJKA
14.10.06,18:28
ešte raz...... všetkým vymenovaným, špeciálne Pitrovi, ktorý ma 20 rôčkov, čiže okrúhle.....
pitro
17.10.06,07:40
Ďakujem všetkým gratulantom a hlavne KEJKE, ktorá to tu všetko zorganizovala. Viem, že som tu nebol dlho prihlaseny ale aj tak MERCI.

Ešte k tým príspevkom:
1. Volám sa Peter ale každý ma pozná ako Pitro (je to odvodenina od výslovnosti Peter po anglicky Pitr a k tomu je začiatočné písmeno môjho priezviska O)

2. v sobotu som mal okrúhlych 20