vema
16.10.06,17:48
Uvažovali sme so švagrinou,že by sme išli na husacie hody.Chcem sa spýtať,máte nejaké skúsenosti,kde ísť,do Slovenského Grobu,alebo sa dá ísť aj niekde inde?Keď už absolvujeme takú dlhšiu cestu,tak aby to stálo za to.Treba si to popredu zajednať?
kika1
16.10.06,16:40
Ja som bola pred rokom v Slovenskom Grobe u r. Jajcajovcov (Pivnica u zlatej husi). Husacina bola super, len tie ceny... Ale keď budeš hľadať nájdeš i niečo prijateľnejšie. Pozri www. slovensky-grob.sk/husacina. Napr. na stránke je Husacina u Galika, kde je menu s viacerými variáciami spolu s obrázkami. Určite by ste si vybrali a ceny nie sú také vysoké. No treba si vopred zavolať. V Slovenskom Grobe je o husacinu veľký záujem.
dadika
17.10.06,06:17
http://www.porada.sk/t30935-p13-husacina-2006.html

pozri tento link, škoda, že si nebola s nami, bolo super :cool:
bezradná
17.10.06,06:37
Ja som bola pred rokom v Slovenskom Grobe u r. Jajcajovcov (Pivnica u zlatej husi). Husacina bola super, len tie ceny... Ale keď budeš hľadať nájdeš i niečo prijateľnejšie. Pozri www. slovensky-grob.sk/husacina. Napr. na stránke je Husacina u Galika, kde je menu s viacerými variáciami spolu s obrázkami. Určite by ste si vybrali a ceny nie sú také vysoké. No treba si vopred zavolať. V Slovenskom Grobe je o husacinu veľký záujem.

Ja som bola tiež na husacine u Jajcajovcov. Ceny neviem aké sú, lebo my smetam boli pozvaní na oslavu, ale husacina bola fantastická a aj tá atmosféra tam. Sú to veľmi príjemní ľuďkovia, my sme sa tam cítili ako doma. Naši hostitelia, ktorí nás tam pozvali tam už boli aj predtým s návštevou z Chorvátska a všetci to len chválili.
McMarti
17.10.06,06:48
Nakolko v Slovenskom Grobe sa nachadza 18 prevadzok ktore poskytuju husacinu najlepsie je si zajednat dopredu, ceny za hus sa pohybuju od 1200-1600Sk, samostatne sa zaratavaju lokse omastena v cene 15Sk, husacia pecienka 100g je v cene 250Sk, najdrahsi su prave hore zmienovana rodina Jajcajovcov, nachadzaju sa tu aj penziony kde mozes prespat.
vema
17.10.06,15:03
Ďakujem pekne babenky moje,ešte Vás poprosím,to tie hody trvajú do kedy,to mi ešte napíšte,aby sme si to naplánovali.Dík
kika1
17.10.06,16:40
Ja som bola tiež na husacine u Jajcajovcov. Ceny neviem aké sú, lebo my smetam boli pozvaní na oslavu, ale husacina bola fantastická a aj tá atmosféra tam. Sú to veľmi príjemní ľuďkovia, my sme sa tam cítili ako doma. Naši hostitelia, ktorí nás tam pozvali tam už boli aj predtým s návštevou z Chorvátska a všetci to len chválili.

Ja nemám nič proti. Súhlasím. Všetko bolo super. Husacina i to prostredie okolo. Len nie každý si môže dovoliť zaplatiť za husacinu cca tisíc korún. Len toľko k tomu.
McMarti
18.10.06,11:30
Ďakujem pekne babenky moje,ešte Vás poprosím,to tie hody trvajú do kedy,to mi ešte napíšte,aby sme si to naplánovali.Dík


Vecsinou to tu tak byva do vianocnych sviatkov ale aj po novom roku sa najdu prevadzky ktore su celorocne otvorene a to Grobsky dvor, Zlata hus, Husacina plus,U Bobesa.
vema
18.10.06,14:10
Dík,to máme aspoň ešte čas na rozmyslenie kam ísť,popozerám ešte jednotlivo tie domácnosti a rozhodneme sa.Záleží nám na tom,aby to bolo dobré,aby sme náhodou nedostali hus z predošlého dňa.:D
Spade
07.07.07,11:26
Mali sme akciu v Husacina plus (http://www.husacinaplus.sk) v grobe a ponúkli nám skvelé jedlo aj obsluhu, odporúčam.
erzet
07.09.12,10:18
Bol by záujem o husacinu v Sl. Grobe? Respektíve prosím návrhy u koho. Dík.
arizona
07.09.12,10:23
Bol by záujem o husacinu v Sl. Grobe? Respektíve prosím návrhy u koho. Dík.
Mozno pomoze zopar tipov http://www.porada.sk/t181562-kde-v-chorvatskom-grobe-na-husacie-speciality.html
erzet
07.09.12,10:27
Mozno pomoze zopar tipov http://www.porada.sk/t181562-kde-v-chorvatskom-grobe-na-husacie-speciality.html

Ja chcem, ale priamo návrh. V Slovenskom Grobe, ale kde, u koho a kto by šiel. Ceny poznáte ak nie orientačne na stránke husacinárov v Grobe. Tie stránky mám "premakané". Ak by nás bolo viac dala by sa aj muzika
erzet
10.09.12,07:10
Tak nič.
Indeed
10.09.12,07:16
Zaujímavé,že v tejto téme REKLAMA a veľmi vyrazná a konkrétna REKLAMA konkrétnych podnikateĺských subjektov

NIKOMU NEVADÍ ,

kým v iných témach idu" pozabíjať" prispievateĺov....

Čooo ? Teta z Grand Canyon zrazu nemá nič proti tomu ?
Nando78
10.09.12,09:41
Kde sa da kupit dobra huska?
laurin
11.09.12,07:04
Najlepsie to je u Jajcajovych.
Stanislav 1975
11.09.12,07:49
Tak nič.

erzet, ja by som aj išiel, keby nás bolo viacej...-ja mam rád tieto akcie...
erzet
11.09.12,08:22
erzet, ja by som aj išiel, keby nás bolo viacej...-ja mam rád tieto akcie...

Chcel som urobiť husporadu
Stanislav 1975
11.09.12,08:25
Chcel som urobiť husporadu


ak by sa ti to podarilo,tak by som sa tešil, ale som dosť skeptický, poraďáci sú celkovo v poslednom čase nejaký zvláštní, všetci sa len separujú,tak neviem-ale skús, ty si intelektuál, na teba možno dajú...
účtovník 007
11.09.12,08:40
ak by sa ti to podarilo,tak by som sa tešil, ale som dosť skeptický, poraďáci sú celkovo v poslednom čase nejaký zvláštní, všetci sa len separujú,tak neviem-ale skús, ty si intelektuál, na teba možno dajú...

Separujú? Minulý víkend bolo superstretko poraďákov. Každý bol vítaný. Každý mohol opustiť svoje "regionálne stretko" a prísť medzi skvelú partiu Poraďákov.
Stanko, Robko kde ste boli?:rolleyes:

Stretko Poraďákov na husacine bolo zatiaľ 2x. Robo skús, možno nájdeš záujemcov. Je to tiež pekná akcia.
erzet
11.09.12,11:28
ak by sa ti to podarilo,tak by som sa tešil, ale som dosť skeptický, poraďáci sú celkovo v poslednom čase nejaký zvláštní, všetci sa len separujú,tak neviem-ale skús, ty si intelektuál, na teba možno dajú...

No to teda. Dík.
erzet
11.09.12,11:34
Separujú? Minulý víkend bolo superstretko poraďákov. Každý bol vítaný. Každý mohol opustiť svoje "regionálne stretko" a prísť medzi skvelú partiu Poraďákov.
Stanko, Robko kde ste boli?:rolleyes:

Stretko Poraďákov na husacine bolo zatiaľ 2x. Robo skús, možno nájdeš záujemcov. Je to tiež pekná akcia.

To je zložité, prečo som nebol na tom stretku.

Ale mňa skôr lákajú také akčné stretká, akciové (ako bola gulášporada). Tých normálnych, viem, je veľa. Východ, Žilina, Nitra. Volajú ma, nie poraďaci, do Muteníc do vinných "sklípkov", ale ja neviem piť, vlastne piť viem..., ale nemám výdrž. To skôr húsku, ale nie Augustína Mariána.
Zita5
11.09.12,11:37
Mňa skôr lákajú také akčné stretká, akciové (ako bola gulášporada). Tých normálnych, viem, je veľa. Východ, Žilina, Nitra. Volajú ma, nie poraďaci, do Muteníc do vinných "sklípkov", a ja neviem piť, vlastne piť viem..., ale nemám výdrž. To skôr húsku, ale nie Augustína Mariána.

Robo prídi do Nitry a ja Ti ručím, že bude aj husacina :))
erzet
11.09.12,11:40
8. som bol v Orešanoch a bola kačka, ale Grob, je Grob, a v Nitre to nebude také drahé.:):):):):):)
Zita5
11.09.12,11:48
8. som bol v Orešanoch a bola kačka, ale Grob, je Grob, a v Nitre to nebude také drahé.:):):):):):)

To Ti verím, ale aj tak dlhuješ stretko v Nitre :):D
trisestri
11.09.12,12:02
pozyva dakto do Grobu?:)
erzet
11.09.12,12:14
Viem