Gard
17.10.06,10:54
Chcel by som poprosit o odpoved ako spravne zadat zrazku zo mzdy v Personalistike. Ked vyplnim patricne policka, tak mi spravi zrazku zo mzdy v prislusnom mesiaci. V dalsom mesiaci uz ale nespravi. Pritom policko 'Do' som nechal prazdne, teda by to malo robit stale az kym to jedneho mesiaca neukoncim.
Zatial to robim tak, ze na kazdy mesiac vyplnujem novy riadok s tymi istymi udajmi, len v policku 'Od' zadam vzdy aktualny mesiac. Vtedy to ide na aktualny mesiac.
Co robim zle, ze sa mi zrazka neopakuje ?
Daska
17.10.06,09:17
V tom prípade ti poradim aby si skusil zavolat na hotline, lebo mne to ide v pohode v Pohode....
Tiez mam zrazky zadane iba raz so zaciatkom napr. 8/05 a kyzdy mesiac mi to pekne stiahne, keby som to mala kazdy mesiac nahadzovat nanovo tak ma asi trafi slak, bo mam 60 zamestnancov v jednej firme a skoro vsetci maju DDP
Gard
17.10.06,12:05
Tiez nahadzujem DDP do tych zrazok. A nejdu mi, alebo len tak jednorazovo. Necita toto forum nikto zo stormware ?
atka4
31.10.06,14:05
Chcel by som poprosit o odpoved ako spravne zadat zrazku zo mzdy v Personalistike. Ked vyplnim patricne policka, tak mi spravi zrazku zo mzdy v prislusnom mesiaci. V dalsom mesiaci uz ale nespravi. Pritom policko 'Do' som nechal prazdne, teda by to malo robit stale az kym to jedneho mesiaca neukoncim.
Zatial to robim tak, ze na kazdy mesiac vyplnujem novy riadok s tymi istymi udajmi, len v policku 'Od' zadam vzdy aktualny mesiac. Vtedy to ide na aktualny mesiac.
Co robim zle, ze sa mi zrazka neopakuje ?
Skontroluj si v Personalistike v nastaveniach zrážok, či si sumu, ktorú chceš zrážať nezapísal aj do kolonky CELKOM.
Čo chceš zraziť, zadaj IBA do kolonky ZRÁŽKA - ak sa jedná o pravidelné zrážky u ktorých nevieš pravdepodobnú dobu ukončenia - napr. do ukončenia PP a pod.
Len ak chceš zraziť konkrétnu sumu napr. 3960,- - exekúcia a pod. ....a to na viackrát, zadaj mesačnú zrážku v kolonke ZRÁŽKA, napr. 500,- a celú sumu, do ktorej sa má zrážať v kolonke CELKOM. V tomto prípade nemusíš ani sledovať a zadať dobu ukončenia zrážania, lebo SW to sleduje a dopočíta do zadaného stropu CELKOM - aspoň u mňa

Pekný deň Aťka
Gard
08.11.06,06:24
Ak nevyplnim kolonku 'celkom' tak to funguje. Dik za radu.