monikavk
17.10.06,16:28
Idem vo štvrtok do Nitry na školenie a jednou cestou chcem zvládnut dať do čistiarne slovenský kožuch, ževraj je v NR špeciálna čistiareň na takéto veci. Kde ju nájdem? :) ..kujééém
AlaNR
18.10.06,04:55
Neviem, či Nitru poznáš, ale :
ja viem len o dvoch:
najdostižnejšia je na tržnici v meste, keď sa postavíš čelom ku vchodu do tržnice, je to po ľavej strane z vonkajšej strany (nie vo vnútri) . Má spoločný vchod s 1,-EURovým obchodom a nejakým kvetinárstvom. Oproti tomu vchodu je budova verejných WC. Skús tam zavolať : 037 / 6924224 alebo www.pacnitra.sk

Druhá je v Centro Nitra, na Chrenovej, ale to je nové a neviem, aké majú možnosti.
Jozef Mihál
18.10.06,06:17
Zneužijem túto tému na prosbu o pomoc:

Nitrania, praďte mi firmu, ktorá by dokázala gruntovne upratať menší byt...
Marianna01
18.10.06,16:57
Zneužijem túto tému na prosbu o pomoc:

Nitrania, praďte mi firmu, ktorá by dokázala gruntovne upratať menší byt...

mimotemy

Jožko, ktorú z nás si vyberieš? :D:D:D

Každá z nás dokáže gruntovne vyriadiť menší byt, niektoré aj väčší v rekordne krátkom čase. Smeti pod kobercom u nás nenájdeš... :p

Ináč, firmu neviem...
AlaNR
19.10.06,05:09
Gruntovne u nás vedia upratať Hvezdári. Nitrania asi vedia o kom hovorím.
Ale tých by som vonkoncom neodporúčala.

Asi pred 7 rokmi som v práci dostala vizitku na nejakého pána Škvarku, býval kdesi v Nitre na Mariánskej ulici ale neviem to nikde nájsť.

Inak poradiť neviem.

Ale kýblik, handru a mop mám...

Čo baby, spravíme brigádu?
Jozef Mihál
19.10.06,05:15
Baby, spravíte brigádu? ("podaj prst, vezmem celú ruku")
Hlinkovx
19.10.06,05:18
jediné, čo vyšlo je tu:
http://www.spravodajnitra.sk/subportals/sekcie/index.php?main=rubriky&p_rubrika=1&p_sekcia=10&p_podsekcia00=10&p_podsekcia01=1
tu je síce uvedené iba upratovanie firiem ..ale za pokus to stojí...

a na tomto linku je aj upratovanie domácností
http://www.pbisis.sk/uprat.html
monikavk
19.10.06,16:11
Neviem, či Nitru poznáš, ale :
ja viem len o dvoch:
najdostižnejšia je na tržnici v meste, keď sa postavíš čelom ku vchodu do tržnice, je to po ľavej strane z vonkajšej strany (nie vo vnútri) . Má spoločný vchod s 1,-EURovým obchodom a nejakým kvetinárstvom. Oproti tomu vchodu je budova verejných WC. Skús tam zavolať : 037 / 6924224 alebo www.pacnitra.sk

Druhá je v Centro Nitra, na Chrenovej, ale to je nové a neviem, aké majú možnosti.


Dakujem, nasla som ten PAC bez problemov, ale som trocha sklamana, lebo aj tam ma upozornili ze je to na vlastne riziko, a ze mi to nevycisti uplne /brusena koze nosena 1 sezonu/ a dost draho, kratky kabatik za 500,-sk /hotove to bude za 2 tyzdne/ a dotrepala som tam aj tristvrtovy slovensky kozuch, co mi vyratala cenu 800sk, takze vsehovsudy 1300sk, dufam ze vysledok bude stat za to... napisem o dva tyzdne... ;)
Jozef Mihál
20.10.06,08:15
...a na tomto linku je aj upratovanie domácností
http://www.pbisis.sk/uprat.html

To je ono. Ďakujem Silvia.
AlaNR
20.10.06,08:33
Pán Mihál, chvalabohu, že už máte to ubytovanie cez koho zabezpečiť, lebo my Nitrianske divenky sme nejak tuleniu chorobu dostali. :D

Monika, ak som trošku pomohla, som rada.
Pýtala som sa švagrovej, kde dala ona čistiť bundu z brúsenej kože, tiež ju dávala pri tržnici a je ako nová. Veľmi pekne ju vyčistili.
Lepšie zaplatiť 500 za bundu ako tú 10tisícovú bundu vyhodiť, nie?
Jozef Mihál
20.10.06,08:36
Ala, nejde o ubytovanie, ale o upratovanie bytu, kde som sa narodil a kde dodnes býva môj 79-ročný otec.

Za ochotu všetkým ešte raz ďakujem.
AlaNR
20.10.06,09:25
Pomýlila som sa, jasné, že upratovanie. To za to, že som pre kolegov zháňala ubytovanie a je už piatok.
Pardon!