Paula
17.10.06,17:15
V záujme nás všetkých, ktorí si pomáhame vďaka tejto úžasnej stránke, prosím prispievajúcich radou v ktorejkoľvek porade, aby po uvedomení si omylu vo svojom príspevku (či už na základe svojho uvedomenia si chyby, alebo na základe následných správnych informácií ďalších poraďákov), upozornili na opravu svojej prvotnej reakcie-rady (priznanie omylu vítané a iste aj každým z nás ocenené;) ) ďalším príspevkom s odkazom na príspevok zavádzajúci ( už prípadne aj opravený). Pomôže to začínajúcim i ostrieľaným účtovníkom...veď aj fachman sa v rámci praxe stretne s niečim, čo tu ešte počas jeho praxe v jeho účte nebolo, treba to riešiť a hľadá hodnovernú radu.
A etše.......nenakúkam do každej témy, ktorá je založená, na to nemá nikto z nás čas predpokladám a nikto z nás nie je ani chodiaca encyklopédia (keby už aj všade nakúkal). Neodpovedajte chybne za každú cenu - len preto, aby ste boli v odpovedi prví, alebo pre dôvod zrejmý iba vám - v otázkach, kde má pravdu iba zákon a kedy stačí kliknúť naň na hlavnej stránke a stačí skopírovať jeho znenie.

Uvedomujem si, že sa po x-tý krát opakujem, ale nedalo mi, nakoľko problém zavádzania a neupozornenie na zavádzanie zo strany "omylných poraďákov" pretrváva. Budem rada, ak sa to zmení v prospech nás všetkých dnes už zopár10-tisíciek členov.

(P.S.Chcela som zadať tému v inej Porade, nedalo sa(?))
Paula
17.10.06,15:32
Smerovala som svoje bublanie všeobecne, komentár, obrana, súhlasy či nesúhlasy nie sú nutné:cool:
Jana Acsová
18.10.06,05:41
Ja by som ešte v súvislosti s príspevkami a ich opravami podotkla, že by bolo vhodné si vopred premyslieť aj použitie smejkov.

Napríklad odpoveď:
Áno máš to dobre :eek:

by ma veľmi nepresvedčila.