ilona
01.12.04,16:13
Ak mi niekto viete poradiť niekoho,kto ponúka tovar,alebo služby za takého platby napíšte. Máme na konte ešte nejakú hodnotu a ročne sa len za vedenie účtu platí okolo 900,-sk,tak by som to rada minula a zrušila účet.
Ďakujem.Je to systém BCI.
ilona
02.12.04,11:07
Naozaj nikto neplatí barterovou metódou?
Dada
02.12.04,11:41
My tam máme tiež nejaké korunky a chceli by sme sa toho zbaviť. Práve včera prišla faktúra za poplatky...
ilona
08.12.04,15:19
Aj nám prišla faktúra za vedenie účtu,ale aj tak neviem akým spôsobom sa toho zbaviť.Potrebovala by som nejakú firmu,ktorá sa tomu venuje a keby nám ponúkla nejaký tovar,alebo nejaký zoznam firiem ktoré sú v tomto systéme a čím sa zaoberajú,možno by sme mohli týmto spôsobom obchodovať
Martinas
16.02.05,14:39
robím trom firmám poradkyňu, ktoré majú účet v bártrovej spoločnosti Voice, pred tým sa volali LQZ. Všetky firmy majú z toho členstva také problémy, že uvažujú dať firmu na súd. Napriek tomu, že sa tam manažeri snažia, problém je v systéme a vo vedení. Firma podľa mňa čoskoro skrachuje a znova pretuneluje ako to bolo nedávno.
vladik4
01.11.05,22:18
robím trom firmám poradkyňu, ktoré majú účet v bártrovej spoločnosti Voice, pred tým sa volali LQZ. Všetky firmy majú z toho členstva také problémy, že uvažujú dať firmu na súd. Napriek tomu, že sa tam manažeri snažia, problém je v systéme a vo vedení. Firma podľa mňa čoskoro skrachuje a znova pretuneluje ako to bolo nedávno.
čítala som niečo zo starších mailov - poradcov, píšete že máte s tým problém vzťah LQZ-VOICE, tak vám ešte pridám. Mala som daňovú kontrolu vo firme pre ktorú pracujem a zamerali sa konkrétne len na jednu vec - prevod prostriedkov z LQZ Slovakia do Voice a keby mi nedali čas, tak to nedopadne dobre - prečo?: v obch. podmienkach LQZ sú 2 odstavce - 1. o nemožnosti previesť prostriedky a 2. o postupe prostriedkov, takže tie prevody čo Vaši klienti robili sú neplatné a je to Veľký problém. Treba si dať pozor a dohodnúť sa v LQZ - oni existujú, v ČR a v SR majú jednu dobrú obch. zástupkyňu a tá vie dosť pomôcť z kaše. Takže ak potrebujete ďalšie podrobnosti odpíšte
vladik4
01.11.05,22:19
Aj nám prišla faktúra za vedenie účtu,ale aj tak neviem akým spôsobom sa toho zbaviť.Potrebovala by som nejakú firmu,ktorá sa tomu venuje a keby nám ponúkla nejaký tovar,alebo nejaký zoznam firiem ktoré sú v tomto systéme a čím sa zaoberajú,možno by sme mohli týmto spôsobom obchodovať
v ktorom bartrovom systéme máte prostriedky, mám klienta, ktorý ich potrebuje na vyplatenie debetu, možno sa dohodneme.
vladik4
01.11.05,22:20
My tam máme tiež nejaké korunky a chceli by sme sa toho zbaviť. Práve včera prišla faktúra za poplatky...
kde mate prostriedky mám klienta ktorý má ten tzv. ich debet - úver a možno by sme sa dohodli.
ondrejvla
02.11.05,06:50
Naozaj nikto neplatí barterovou metódou?
Ilona odporúčam napojiť sa na firmy zo systému. Iný nemôže vstúpiť do zápočtov len člen vášho barter systému.
Zostal vám Čierny Peter, toho sa zbavuje ťažko, ten má výhodu, čo je v tomto systéme debetný-ak skrachuje systém, on získal.
ilona
02.11.05,07:02
Náš účet je v spoločnosti BCI Slovakia s r.o. Nie je to veľká suma- 6000,-sk,ale a to sú peniažky.
squarel
02.10.10,17:23
v ktorom bartrovom systéme máte prostriedky, mám klienta, ktorý ich potrebuje na vyplatenie debetu, možno sa dohodneme.
Dobry den,mate zaujem o bartrove prostriedky?