evika
18.10.06,08:08
Chcela by som Vás poprosiť o radu,prosím Vás našiel by sa niekto kto by mi polopaticky vysvetlil ako mám urobiť štatistický výkaz Prod 3-04.Neviem si stým rady. Veľmi pekne ďakujem
endrju
18.10.06,09:19
Chcela by som Vás poprosiť o radu,prosím Vás našiel by sa niekto kto by mi polopaticky vysvetlil ako mám urobiť štatistický výkaz Prod 3-04.Neviem si stým rady. Veľmi pekne ďakujem Prod 3-04 obsahuje iba časť údajov (5. modul - Zamestnanci a mzdy), ktoré majú svoj pôvod v mzdovom účtovníctve alebo personalistike. Údaje v ostatných moduloch nemajú nič spoločné so mzdovým účtovníctvom, odvodmi a personalistikou.
Preto Ti asi dosť ťažko niekto z odborníkov na mzdy pomôže s kompletným vyplnením tohoto štatistického výkazu.

5. modul výkazu Prod 3-04 čiastočne obsahuje údaje, ktoré by mali byť k dispozícii v rekapitulácii miezd. Táto rekapitulácia zvykne byť súčasťou prevažnej väčšiny mzdových programov ponúkaných na slovenskom trhu. Takže odporúčam do príslušných "chlievikov" v časti výkazu Prod 3-04 nadpísanej "5 modul - Zamestnanci a mzdy" prepísať zodpovedajúce údaje z rekapitulácie miezd. ;)
Údaje potrebné pre vyplnenie zvyšných "chlievikov" (napr. prepočítané počty zamestnancov) zvyknú byť "riešené" v mzdových programoch dosť odlišne, takže treba buď pohľadať už vypočítané údaje v zostavách ponúkaných programom, alebo si tieto údaje vypočítať podľa platnej metodiky, ktorá je uvedená aj v poučení na vyplnenie výkazu Prod 3-04. :) :cool:
rosemary
18.10.06,11:02
Napíš, s ktorým oddielom konkrétne si nevieš rady. Metodický pokyn je celkom zrozumiteľný.
evika
19.10.06,07:32
Modul 180 a 181 chcela by som vedieť spôsob ako mám začať polopatický postup. Potom asi modul 180 181 sa musia rovnať aj iným modulom,
neviem najsť tú správnu cestu.Ja viem nedala som príspevok do správnej kategorie.
Martinella
19.10.06,07:40
Modul 180 a 181 chcela by som vedieť spôsob ako mám začať polopatický postup. Potom asi modul 180 181 sa musia rovnať aj iným modulom,
neviem najsť tú správnu cestu.Ja viem nedala som príspevok do správnej kategorie.

Prikladám súbor, ktorý mi pre pomôcku poskytla pani zo ŠÚ. Práve pre modul 180 a 181.