katicka
18.10.06,16:48
dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem
Janinkaaa
19.10.06,10:10
Katicka neporadím ti, ale mňa by skôr zaujímalo, či nenájdem na internete zadarmo program ( demo verziu ), v akým programujú arcitekti.
Už toľko som sa prehrabovala v internete, ale bola som neúspešná.
Braňo
19.10.06,10:23
www.roomarranger.com (http://www.roomarranger.com)
Dada
19.10.06,10:26
dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem

Ak nevieš, čo s korunkami, tak kľudne si zožeň architekta. Radšej by som investovala do zariadenia, či prestavby. Mám hodne skúseností s tým, že architekt niečo navrhol, ale zrealizovateľné to moc nebolo. :D
Martina32
19.10.06,10:43
dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem
Služby architekta sa odvíjajú od nákladov napr. u teba na obývačku. Ked chceš obývačku za 200000 tak z toho určité percento, myslím že 20 percent, ale nie som si istá. Skús si to ešte overiť, ale tiež by som to nerobila, myslím že máš dosť fantázie a zariadiš si to pekne sama.
alla66
25.10.06,03:13
Najlepšie je zavolať priateľky na kávu a podľa ich nápadov a tvojej fantázii si zariadiť obývačku.
Abakita
28.07.10,11:47
Najideálnejšie je zavolať si na pomoc architekta. Ak chcete , aby Vás to vyšlo čo najlacnejšie , oslovte študenta architektúry. Sú lacní ( pracujú za polovičné ceny) a dokonca dostanete návrhy v grafickom programe. Som študentka 4.roč architektúry v Brne a mám 2 ročnú prax s navrhovaním interierov aj projektov rodinných domov :) V prípade záujmu ma kontaktujte. Rada Vám ukážem portfólio mojích prác.:)
chandler
28.07.10,12:45
Najideálnejšie je zavolať si na pomoc architekta. Ak chcete , aby Vás to vyšlo čo najlacnejšie , oslovte študenta architektúry. Sú lacní ( pracujú za polovičné ceny) a dokonca dostanete návrhy v grafickom programe. Som študentka 4.roč architektúry v Brne a mám 2 ročnú prax s navrhovaním interierov aj projektov rodinných domov :) V prípade záujmu ma kontaktujte. Rada Vám ukážem portfólio mojích prác.:)


tak 3. alebo 4.teho? :)
ciners
28.07.10,15:40
Poznam babu, co ma 25 rokov, robi design bytov a ma vlastne BMW X5, tak nech mi niekto nepovie, ze to robia lacno.
marleau
28.07.10,17:36
Podľa mojho názoru,každý človek si je sám najlepší architekt.Obývačka okrem vzhľadu plní aj iné účely,potom nemá význam,keď je síce pekná,ale neplní to,čo má.Sami najlepšie viete,čo tam chcete mať a ako to má slúžiť,vzhľad si urobíte tiež podľa vlastného vkusu,tak čo vám poradí architekt?Okrem provízie snáď vyženie ďalšie dukáty z vrecka,lebo teraz je toto a tamto in,cool,v mode a čo ja viem čo a vy zistíte veľmi rýchlo,že sa vám to nielen nepáči,ale nemáte ani to pohodlie,ktoré chcete.Ak ste nerozhodný,radšej (zas len podľa mňa) pozrite nejaké katalógy,prospekty,hotové obývačky,ale rozhodnutie urobte vy,nedávajte ho robiť iným.Im ide v prvom rade o zisk...Vot étot vsjo.
alltracboy
28.07.10,18:38
Poznam babu, co ma 25 rokov, robi design bytov a ma vlastne BMW X5, tak nech mi niekto nepovie, ze to robia lacno.
zrejme ale tiez nevyzera ako vrece zemiakov. poznam zeny co su blbe ako tago a tiez jazdia na luxusnych autach. A to ani nemusia robit architekturu :D
220870
28.07.10,18:56
pekné známosti:D
ciners
28.07.10,18:58
zrejme ale tiez nevyzera ako vrece zemiakov. poznam zeny co su blbe ako tago a tiez jazdia na luxusnych autach. A to ani nemusia robit architekturu :D

Tak skareda prave tiez nie je :D
deli.
29.07.10,12:28
Tak skareda prave tiez nie je :D
... a nema deti .... o ktore by sa musela starat...
alltracboy
29.07.10,13:19
no a nakoniec z toho vyjde , ze je to asi taka casopisova dizajnerka, ako ked si nejaka baba kupi zrkadlovku a tvari sa ako fotografka. Pritom ma len dobreho "sponzora"
ciners
29.07.10,13:50
no a nakoniec z toho vyjde , ze je to asi taka casopisova dizajnerka, ako ked si nejaka baba kupi zrkadlovku a tvari sa ako fotografka. Pritom ma len dobreho "sponzora"

mimotemy
Tiez som si to myslel, no ma to za svoje, to mi vraveli aj ludia z jej okolia.
chandler
30.07.10,07:17
dizajner nezaraba na navrhu ale na tom ze dodava ten nabytok. a tam su celkom slusne provizie.
day
30.07.10,08:09
chcel som napisat, ze dnes som vybral architekta,
ale neprisiel na X3/5/6 takze mam ho zobrat? :)
ciners
30.07.10,08:32
chcel som napisat, ze dnes som vybral architekta,
ale neprisiel na X3/5/6 takze mam ho zobrat? :)

Ti na X5 su skor dizajneri, normalni architekti sa na takych karach nevozia :)
alltracboy
30.07.10,09:26
no ten co mi robil zakreslenie na pozemok prisel na novom 7ckovom BMW. a mal tak 25 rokov.
mexico
30.07.10,09:46
tak to ja mam asi "smolu" na architektov, jeden prisiel na starom megane a druha na felicii
asi to bude tym ze davali normalne ceny :D
ciners
30.07.10,10:14
no ten co mi robil zakreslenie na pozemok prisel na novom 7ckovom BMW. a mal tak 25 rokov.
mimotemy

Asi sa prekonvertujem na dizajn a architekturu :D papiere na arch nejake mam, uz len ten bavorak chyba
day
30.07.10,10:28
mimotemytema by sa mala volat Ake auto pre architekta? ja by som pristal Saab 9-5, Citroen C6

inak Katka preco architekta na obyvacku? stoji to za tie peniaze?
odyseana
04.02.11,18:12
Nemoze sa miesat osoba architekta co navhne dom a architekta, ktory navrhne interier..spravny architekt MUSI prihliadat na to, aby bol buduci interier VYHOVUJUCI pre jeho majitelov a nie COOL.